Skocz do zawartości

Dobro w listopadzie :) ZWERYFIKOWANY


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie czeka dobrego w tym cudownym miesiącu. Kocham listopad! haha

 

5 Buław Królowa Kielichów Sąd

 

Odczytałabym te karty, że skończy się moja trochę taka emocjonalna wewnętrzna walka. Karty mi się kojarzą z takim emocjonalnym oczyszczeniem/odrodzeniem.  Pracuję nad sobą, także może efekty nadchodzą XD  Powiem Wam, że Sąd jakoś ciężko mi się interpretuje ;). A ostatnio dość często ją widuję w moich rozkładach. Sąd to też rodzina, także może skupię się bardziej na relacjach rodzinnych :)

Odnośnik do komentarza

Skojarzyło mi się z walką- taką pozytywną z własnymi słabościami, którą z powodzeniem wygrasz w tym sądzie:) , może być też jakaś miła uroczystość rodzinna lub odnalezienie czegoś co się zapodziało

Samych dobrodziejstw:)

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Sarah2020 napisał:

Skojarzyło mi się z walką- taką pozytywną z własnymi słabościami, którą z powodzeniem wygrasz w tym sądzie:) , może być też jakaś miła uroczystość rodzinna lub odnalezienie czegoś co się zapodziało

Samych dobrodziejstw:)

 

Tak, uroczystość będzie, bo taki Maluszek w rodzinie kończy 2 latka, poważny wiek :D Dziękuję Ci bardzo ! :zakochany:

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie mam podobne skojarzenia, ze nie kontrolowalas troche wlasnych emocji. Mysle, ze przestanie sie przepychac, walczyc o jakies nieistotne sprawy. Widac odrodzenie zmiane nastawienia, kierunku dzialania, ale takze moze mowic o osiagnieciu jakiegos ladu emocjonalnego.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2019 o 14:19, Lianna napisał:

Co mnie czeka dobrego w tym cudownym miesiącu. Kocham listopad! haha

 

5 Buław Królowa Kielichów Sąd

Widać, że będzie to bardzo aktywny miesiąc. Czy dobry..hmm.

5 Buław to ciężka karta. Widać walkę, sytuacje kiedy jest z czymś pod górkę. Ty wychodzisz jako przebojowa kobieta stawiająca czoło przeciwnościom. Finalnie to się rozwiąże,  przewali i pójdzie w innym kierunku albo ostatecznie zakończy.

Miesiąc napewno aktywny, widać sporo działania.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2019 o 14:19, Lianna napisał:

Co mnie czeka dobrego w tym cudownym miesiącu. Kocham listopad! haha

 

5 Buław Królowa Kielichów Sąd

 

Początek miesiąca może być ciężki, mogą ci towarzyszyć ciężkie emocje, ale później się wyciszysz

 

Odnośnik do komentarza

Królowa kielichów zawsze mi się kojarzyła z emocjami, 5 bulaw obok może sugerować wewnętrzna walkę, prace z emocjami, z jakimiś wydarzeniami. Tak jakbyś miała coś w sobie przepracowac i "wygrać", odnaleźć spokój. 

To może być też rozwiązanie sporów w ważnej dla Ciebie relacji. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Jakieś spotkanie rodzinne w większym gronie. 5 buław to dużo ludzi, Królowa pucharów to coś przyjemnego, to często przyjęcia, pucharowa to taka kucharka :), a Sad często mówi po prostu o rodzinie

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja

 

Ogólnie miesiąc dobry, faktycznie karty pokazały imprezę rodzinną, zresztą o dziwo - bardzo udaną :) No i takie wyciszenie emocjonalne. Przypływ sił na pewno też zauważam, także pewnie to karta Sądu.

Dziękuję Wszystkim ! :1s_n:

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Dobro w listopadzie :) ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...