Jump to content

Magia voodoo?


Pathss
 Share

Recommended Posts

Witam, choruje na nerwicę od 7 lat i mam pewien problem. Otóż ostatnio gdy byłam w autobusie włosy wkręciły mi się w szparę przy automacie do kupowania biletów, wyrwało mi ich dość sporo, widziałam ze wiele ludzi mnie obserwowało. To co zdążyłam, to wyciągnęłam stamtąd, ale zostało ich jeszcze trochę. Następnego dnia wsiadłam do tego samego autobusu i już tych włosów tam nie było. Dlatego zastanawiam się, co jeżeli ktoś wziął moje włosy i chce zrobić laleczkę voodoo? Od tamtej pory gorzej się czuje, boli mnie głowa dość mocno. Jak mam „odwrócić” ta magię voodoo? Co powinnam zrobić? 

Link to comment
Share on other sites

  • Ekspert

Pathss... dziewczyno, przestań ciągle szukać dziury w całym. Żadnej magii voodoo tutaj nie ma, i żadnej innej też nie ma, to są jedynie Twoje urojenia.

Masz z tym problem bo masz obsesję, cierpisz na nerwicę lękowa i zaburzenia - tak bywa. Lecz nie można wszystkiego, co się wokół ciebie dzieje podciągać pod magię, klątwy, uroki, złorzeczenia - bo to nie ma miejsca. Najnormalniejszym jest fakt, że włosów tam na drugi dzień nie było, bo jak to sobie wyobrażasz inaczej? - przecież automat trzeba było wyczyścić, po prostu. Akurat osoba sprzątająca robi laleczki ze znalezionych w  biletomacie włosów - no wybacz, lecz to nieprawdopodobne jest. Rozumiem, że jesteś chora, lecz spróbuj się opanować, bo to co sobie roisz nie ma miejsca i poza Twoją lękowa wyobraźnią nie istnieje, nie dotyczy Cię to.

  • Cool 1
  • W punkt 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...