Skocz do zawartości

Nowa inwestycja


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do końca marca 2020 uda mi się nabyć nową inwestycję?

 

Król Pucharów,  Głupiec, 3 Buław 

 

Sądzę, że tak. Karta głupiec wskazuje na coś totalnie nowego. Król Pucharów to cheć nabycia nowej inwestycji w wyniki potrzeby, konieczności zmiany. 3 Buław to karta inwestycji ( handel, kupno). Ostatnia karta wskazuje na to, że do końca marca sfinalizuje swój plan, w postaci zakupu. 3 buław to dalekosieżne planowanie i to mogłoby się potwierdzać bo już teraz o tym myślę i staram się to planować na początek 2020. 

Wydaje mi się, że się uda,  a Wy co sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Karty wyglądają optymistycznie, ale..

Na inwestycje król pucharowy to taki nie gotowy jeszcze i głupiec początek drogi, fajna zabawka ale przy tym królu to brak gotowości na poważny zakup. Nadzieja na realizację w 3 buław na końcu, rozglądanie i wychodzenie naprzeciw. Myślę, że uda się ta inwestycja ale jeszcze nie w marcu.

Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.10.2019 o 08:58, Ziomal597 napisał:

Czy do końca marca 2020 uda mi się nabyć nową inwestycję?

 

Król Pucharów,  Głupiec, 3 Buław 

 W Królu Kielichów myślisz o tym. Póki co, nie działasz, więc karta Głupca może wskazywać, że za szybko zadane pytanie. Najpierw zacznij działać (3 buław).

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mesi napisał:

 W Królu Kielichów myślisz o tym. Póki co, nie działasz, więc karta Głupca może wskazywać, że za szybko zadane pytanie. Najpierw zacznij działać (3 buław).

Nie działam bo ta inwestycja będzie możliwa do zrealizowania najwcześniej w lutym 2020, więc faktycznie teraz o tym jedynie myślę. 

Dlatego zapytałem, czy uda mi się to zrealizować jakby w pierwszym etapie czy później.

Wg mnie od razu głupiec  jest wyzerowaniem , nowym początkiem   a 3 Buław to kupno ( jedno ze znaczeń tej karty)

Odnośnik do komentarza

Czyli Głupiec - za wcześnie zadane pytanie. Bo może tak, może tak, co by było gdyby, czy się uda (a więc nabycie pozostawiasz losowi, a nie działaniu - ”czy nabędę”). To WA, czyli w tak małym rozkładzie to ta karta wiedzie prym, a MA są jej „dopowiedzeniem”. Mag byłby odpowiedzią twierdzącą -> wiedzieć, czynić. Pozwolę sobie zatem pozostać przy swojej interpretacji :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.10.2019 o 08:58, Ziomal597 napisał:

Czy do końca marca 2020 uda mi się nabyć nową inwestycję?

 

Król Pucharów,  Głupiec, 3 Buław 

 

Nie. Król pucharów to tylko twoje chęci, tu nie ma działania, głupiec może mówić o zmianie planów, szczególnie, że za nim jest 3 buław, która jest początkiem, więc będziesz się do czegoś szykować, ale samego zakupu tu moim zdaniem nie ma. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem trafi się jakaś okazja może nie będzie to, już sam zakup, ale jakaś wstępna deklaracja albo podpisanie umowy bądź żywe zainteresowanie jakąś nieruchomością np spodoba Ci się to konkretne mieszkanie. Wszystkie te karty są kartami emocjonalnego zaangażowania i trochę jakbyś się napalil na to i uruchomił wszystkie działania w tym kierunku. Powodzenia! 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Nie.

Na słodkim planowaniu się skończy i osiądziesz na laurach. Jak widzę Króla pucharów to wiem, że ktoś by chciał, ale mu się nie chce. A głupiec dalej tylko potwierdza. 3 buław to karta odległości czasowej.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...