Skocz do zawartości

Listopad Iwka ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Talia wheel of the year, karty tasowane do każdego pytania.

Pracuję, chcę otworzyć swój biznes, myślę o rozwodzie i mam 2 dzieci.

 

Relacja z mężem - 6 pucharów, 10 mieczy, 8 denarów - może wrócą jakieś uczucia z przeszłości, będę się zamartwiać i skupię się na pracy

 

Praca - król denarów, wieża, rydwan, 6 denarów- jakie karty! Początek miesiąca stabilnie, mamy też z szefem dwa duże spotkania z klientami, na jedno z nich musimy daleko pojechać, może w tym czasie coś się zmieni? Może będzie jakieś porozumienie większe?

 

Rozkręcanie własnego biznesu- król buław, 2 buław, sąd ostateczny, cesarzowa - mam wrażenie, że jednak ten mój pomysł to zdecydowanie mój kierunek. Powoli wprowadzam zmiany, u mnie na 2 buław jest para, która sadzi w ziemi tyczki do podtrzymania pędów fasoli, a sama fasola jest ogromna- także ja też zasiałam ziarno i dbam, aby rosło. Myślę, że sąd i cesarzowa podkreślają, że idę w dobrym kierunku.

 

Dieta i ćwiczenia - umiarkowanie, 7 denarów, 2 buław - muszę uważać na jakąś kontuzję i ogólnie mogę czuć przeciążenie, ale powoli będę sobie działać

 

Czy uda mi się w tym miesiącu pływać kraulem bez deski - koło, 6 buław, 8 pucharów, rycerz pucharów- myślę, że się nie uda, ale być może przezwyciężę jakiś inny lęk

 

Czego się nie spodziewam pozytywnego - księżniczka buław (paź), mag, król mieczy, 4 buław - ten miesiąc będzie po prostu ogólnie lepszy dla mnie

Odnośnik do komentarza

6 pucharów 10 mieczy 8 monet 

dla mnie to wracająca mysl o zakończeniu czegoś, zamartwianie jest w 9 mieczach, w 10 mieczach jest zakończenie. Przy 8 monetach mówi ze zaczniesz nad tym pracować. 
 

Praca - widzę ze na tym wyjeździe złapiesz równowagę po jakimś bardzo nie fajnym wydarzeniu, ewentualnie jakieś trudności z wyjazdem się pokazały. 
 

Własny biznes - w listopadzie coś się ruszysz w tej sprawie i zgadzam się z Tobą ze ten kierunek jest dla Ciebie dobry 

 

Dieta i ćwiczenia raczej w tych kartach mało działania. Raczej widać tutaj lekki spadek motywacji. Najważniejsza jest regularność i konsekwencje. 

Uda Ci się jak odpuścisz i zrobisz to z lekkości - mam na mysli brak spięcia w organizmie.

 

Mysle ze być poprawi się zachowanie męża, co spowoduje Twoje lepsze samopoczucie. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2019 o 06:12, Iwka78 napisał:

Relacja z mężem - 6 pucharów, 10 mieczy, 8 denarów

Relacja z mężem może podupaść. W wyniku powracających spraw z przeszłości może nastąpić kryzys. Ponadto widać, że każdy z Was albo tylko jedna strona będzie sporo czasu poświęcała pracy,  o czym mówi 8 Denarów.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2019 o 06:12, Iwka78 napisał:

Praca - król denarów, wieża, rydwan, 6 denarów-

W pracy też widać tutaj załamanie. Niewykluczone, że może być za to odpowiedzialny Twój szef. W karcie Wieży widać zmianę strategii a z kolei Rydwan mówi o tym, że w wyniku tych nagłych zmian będzie trzeba " z kopyta" wdrażać się do czego nowego. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2019 o 06:12, Iwka78 napisał:

Rozkręcanie własnego biznesu- król buław, 2 buław, sąd ostateczny, cesarzowa

Póki co widać, że w rozkręceniu może Ci pomagać pewien mężczyzna, ale niekoniecznie.

Sytuacyjnie Król Buław oznacza aktywność. Zamierzasz wkrótce wdrożyć postępy w działaniu,  choć w 2 Buław zaznacza się Twoja lekka niepewność. 

Finalnie jednak się uda. Sąd Ostateczny to karta odrodzenia, być może coś Cię oświeci i będziesz miała nowy, dobry pomysł. Cesarzowa to kobieta sukcesu, zatem z pewnością uda Ci sie rozkręcić biznes. Zresztą o wiele lepiej to wygląda niż poprzedni rozkład na pracę, może zatem  tą drogą lepiej by było podążać... ;)

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2019 o 06:12, Iwka78 napisał:

Relacja z mężem - 6 pucharów, 10 mieczy, 8 denarów - Będziesz pracować nad relacjami w rodzinie może z mężem 

 

Praca - król denarów, wieża, rydwan, 6 denarów-  może zmiana obowiązków coś więcej niż dotychczas lubcoś nowego 

 

Rozkręcanie własnego biznesu- król buław, 2 buław, sąd ostateczny, cesarzowa - dostaniesz skrzydeł w tym temacie może znajdziesz nowy pomysł lub wspólnika 

 

Dieta i ćwiczenia - umiarkowanie, 7 denarów, 2 buław - będziesz czekać na efekty swojej pracy dość długo to mozolne i powolne wyczekiwanie

 

Czy uda mi się w tym miesiącu pływać kraulem bez deski - koło, 6 buław, 8 pucharów, rycerz pucharów-  moim zdaniem bedzsz się w to mocno angażować będzie co dobrze szło 

 

Czego się nie spodziewam pozytywnego - księżniczka buław (paź), mag, król mieczy, 4 buław - myślę, że jakieś radosne chwilę z dziećmi może wspólne zabawy bądź wypady do kina 

Jeśli mogę prosić o interpretacje mojego listopada. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 30.10.2019 o 06:12, Iwka78 napisał:

WERYFIKACJA

 

Relacja z mężem - 6 pucharów, 10 mieczy, 8 denarów - może wrócą jakieś uczucia z przeszłości, będę się zamartwiać i skupię się na pracy - dużo rozmyślania i zamartwiania się, poszłam też do psychologa, może on mi pomoże...

 

Praca - król denarów, wieża, rydwan, 6 denarów- jakie karty! Początek miesiąca stabilnie, mamy też z szefem dwa duże spotkania z klientami, na jedno z nich musimy daleko pojechać, może w tym czasie coś się zmieni? Może będzie jakieś porozumienie większe? - mieliśmy mieć 2 duże spotkania, tak jak przypuszczałam szef chciał mnie wystawić do wiatru na jednym z nich, ale nie do końca mu to wyszło. Miesiąc był bardzo ciężki, koleżanka była na urlopie, wróciła i noespodziwanie się rozchorowała (wieża), a ja dalej ledwo co obrabiałam 2 stanowiska (rydwan), byłam i jest wykończona (6 denarów)

 

Rozkręcanie własnego biznesu- król buław, 2 buław, sąd ostateczny, cesarzowa - mam wrażenie, że jednak ten mój pomysł to zdecydowanie mój kierunek. Powoli wprowadzam zmiany, u mnie na 2 buław jest para, która sadzi w ziemi tyczki do podtrzymania pędów fasoli, a sama fasola jest ogromna- także ja też zasiałam ziarno i dbam, aby rosło. Myślę, że sąd i cesarzowa podkreślają, że idę w dobrym kierunku. - tu brakowało mi czasu, aby coś więcej zrobić. Byłam za to na targach i jestem zainteresowana 3 firmami jako dostawcami.

 

Dieta i ćwiczenia - umiarkowanie, 7 denarów, 2 buław - muszę uważać na jakąś kontuzję i ogólnie mogę czuć przeciążenie, ale powoli będę sobie działać - zupełnie nie miałam czasu na ćwiczenia:( dodatkowo zaczęły boleć mnie kolana, zrobiłam sobie wit. D i znów jest poniżej normy:( 

 

Czy uda mi się w tym miesiącu pływać kraulem bez deski - koło, 6 buław, 8 pucharów, rycerz pucharów- myślę, że się nie uda, ale być może przezwyciężę jakiś inny lęk- tu jest postęp;) jestem w stanie pływać bez deski, ale na strzałkę, jeszcze nie umiem odpowiednio się zrotować jak płynę z ósemką

 

Czego się nie spodziewam pozytywnego - księżniczka buław (paź), mag, król mieczy, 4 buław - ten miesiąc będzie po prostu ogólnie lepszy dla mnie - faktycznie ten miesiąc był lepszy pod względem relacji z mężem

 

Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na Listopad Iwka ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...