Skocz do zawartości

Chłopak


NadziejaZoja

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się spotkanie przy stole. Ja siedziałam z jednej strony stołu po drugiej mężczyzna i kobieta. Ta kobieta widziała jak na siebie spoglądamy z tym mężczyzną na siebie i zachęcała go do kontaktu ze mną. Ja się na niego spojrzałam on na mnie i to uczucie,że to ten partner,że on ma być ze mną. On żeby ta kobieta nie widziała chwycił mnie za rękę pod stołem nie chciał puszczać mojej dłoni. Był brunetem z lekkim zarostem, przystojny,ale jak spojrzeliśmy sobie w oczy nic nie musieliśmy mówić ja się tylko lekko zawstydziłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszym symbolem w tym śnie jest stół, a najmniej o nim napisałaś. Jak wyglądał (stary, nowy, kształt), czy stół posiadł obrus, czy był zastawiony, co przed kim stało, czy to było u Ciebie?

Stół to ogólnie symbol domu, rodziny. Tu się spotykamy i jemy posiłki, rozmawiamy.

Sen przedstawił trójkąt miłosny, a Ty jesteś tą drugą, ukrywającą się (czułości pod stołem, niejawne). 

Zasiedliście do stołu, czyli może być konfrontacja rozmowy.

Sen to nasza podświadomość, możesz być, byłaś, lub boisz się takiej sytuacji, boisz się rozmowy, boisz się prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LA napisał:

Najważniejszym symbolem w tym śnie jest stół, a najmniej o nim napisałaś. Jak wyglądał (stary, nowy, kształt), czy stół posiadł obrus, czy był zastawiony, co przed kim stało, czy to było u Ciebie?

Stół to ogólnie symbol domu, rodziny. Tu się spotykamy i jemy posiłki, rozmawiamy.

Sen przedstawił trójkąt miłosny, a Ty jesteś tą drugą, ukrywającą się (czułości pod stołem, niejawne). 

Zasiedliście do stołu, czyli może być konfrontacja rozmowy.

Sen to nasza podświadomość, możesz być, byłaś, lub boisz się takiej sytuacji, boisz się rozmowy, boisz się prawdy.

Stół  był prostokątny brązowy nowy  taki jak u mnie jest, był czysty obrus.  Nic więcej na nim nie stało. Ta dziewczyna była bardzo rozgadana obok niego taka co jest w centrum zainteresowania. Jednak swoim zachowaniem, go zachęcała do tego by coś zrobił w moim kierunku. Bo widziała to co w nas jest

Edytowane przez nosowska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...