Skocz do zawartości

Christmas :)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że jest jeszcze trochę czasu hahha

Jak spędzę Boże Narodzenie. Ogólna aura/samopoczucie/otoczenie.

 

7 Buław Sąd Królowa Buław

 

Jakiś stres się chyba zaznaczył w tych 7 Buławach, albo będę się bronić przed czymś/kimś :P Sąd to pewnie rodzina. W Królowej Buław mogłam wyjść ja sama, raczej nie usiedzę przy stole zbyt długo :)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Lianna napisał:

Wiem, że jest jeszcze trochę czasu hahha

Jak spędzę Boże Narodzenie. Ogólna aura/samopoczucie/otoczenie.

 

7 Buław Sąd Królowa Buław

 

Jakiś stres się chyba zaznaczył w tych 7 Buławach, albo będę się bronić przed czymś/kimś :P Sąd to pewnie rodzina. W Królowej Buław mogłam wyjść ja sama, raczej nie usiedzę przy stole zbyt długo :)

Hmm ciekawi mnie ta 7 bulaw, to jednak walka może konflikt. Może będzie jakieś starcie, ale będziesz gotowa to odpuścić. 

Odnośnik do komentarza

7 buław to też mogą być generalne porządki świąteczne;) czyli tutaj jako  gorączkowe przygotowania. Sąd mówi, że będą bardzo rodzinne, bedzie was dużo, królowa buław: będziesz aktywna- latac, biegać, szykować, organizować itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Lianna napisał:

Jak spędzę Boże Narodzenie. Ogólna aura/samopoczucie/otoczenie.

 

7 Buław Sąd Królowa Buław

7 buław może pokazywać, że nie do końca masz ochotę na te święta ale zaraz po niej jest Sąd - WA a więc najważniejsza w rozkładzie - a ta pokazuje odrodzenie. Jeśli teraz Twoje samopoczucie nie jest zbyt dobre, to jest to wskazówka, że te święta pomogą Ci wrócić do dobrych myśli, nabrania sił, po prostu odrodzenia się w Królowej buław - czyli będziesz czuć się silna, pewna siebie, chciana i kochana :) 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Lianna napisał:

7Buław Sąd Królowa Buław

Myślę,że to będzie czas pełen obowiązków,  co faktycznie realne. 

Obawiam się, że Ty sama będziesz się z tym wszystkim zmagać o czym mówi 7 Buław, bo siódemki to działanie w pojedynkę. Niewykluczone, że odwiedzisz kogoś z kim dawno się nie widziałaś. Pojawiła się tutaj karta odrodzenia, co by mogło mówić obok Królowej Buław,  że czeka Cię spotkanie albo z dawno niewidzianą przez Ciebie kobietą albo zwyczajnie Ty jako aktywna osoba udasz się do kogoś na wizytę,  niekoniecznie do kobiety. Tak to widzę.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Też mi w tej 7 buław widzi się sporo aktywności - sprzątania i rodzinnej (Sąd) - która może nieco Cię drażnić (buław), ale potem zostawisz to za sobą (Sąd), oczyszczysz się w pewnym sensie :)

W Królowej mogła wyjść Ty - może będziesz zarządzać tym, jak będą wyglądać święta :)

 

Wszystkiego dobrego i wesołych świąt :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Weryfikacja !

 

Święta ogólnie były bardzo udane, radosne i dość szybko minęły :D 7 Buław to chyba mój stres we wigilię, czy wszystkie potrawy mi wyjdą ok, ale na szczęście było to wszystko zjadliwe XD

Sąd to wiadomo, że rodzina. Królowa Buław- byłam dość aktywna, biegałam za małym rozrabiaką, także nie było to tylko siedzenie za stołem.

Dzięki Wszystkim ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...