Skocz do zawartości

Święta i sylwester


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Idę za Lianna i stawiam karty na święta i sylwka. Planów brak. 

 

1. Jak spędzę święta Bożego Narodzenia? 

 8 kielichow, kochankowie VI, moc VIII 

 

Hmm trochę emocjonalnie i jakieś obawy a okazuje się, że finalnie będzie fajnie. 

 

2. Jak spędzę sylwestra? 

 

Sąd ostateczny XX, rycerz monet, królowa mieczy dolozone koło Fortuny X

 

No i nie wiem jakby mi się w tego sylwestra plany pozmieniały i coś mnie wkurzył. Pewnie zostanę w domu, bo brak tu kart zabawy. 

Odnośnik do komentarza

Początkowo mogą być jakieś silne emocje,na pewno wśród ludzi ( Kochankowie). Potem będzie się działo i fajna energia :)

Też mi się wydaje, że z kimś ( Sąd). Rycerz Monet to może jakiś kolega, albo pokazuje się aura, że będzie spokojnie. Królowa Mieczy może pokazywać, że humor możesz mieć średni. No a w Kole to chyba wszystko możliwe ;P

Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
W dniu 3.11.2019 o 20:38, panna.marta napisał:

Idę za Lianna i stawiam karty na święta i sylwka. Planów brak. 

 

1. Jak spędzę święta Bożego Narodzenia? 

 8 kielichow, kochankowie VI, moc VIII 

 

Nie wiem, czy rodzina nie mieszka w innym miejscu, bo w 8 pucharów widzę powrót w jakieś miejsce, z którym wiążą się jakieś emocje. Nie bardzo będziesz miała ochotę na ten wyjazd, ale dasz radę. Ewentualnie ktoś powróci z przeszłości, kto wywołuje jakieś trudne emocje, ale ogarniesz sprawę.

 

2. Jak spędzę sylwestra? 

 

Sąd ostateczny XX, rycerz monet, królowa mieczy dolozone koło Fortuny X

 

W jakimś rodzinnym gronie lub wśród przyjaciół, z którymi się nie widziałaś. Jednak nie za bardzo będziesz w imprezowym nastroju, ale to może się zmienić. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

1. Święta: odetniesz się od jakichś toksycznych emocji, które męczyły Cię na początku, związane z relacjami/jakimś wyborem, ale poradzisz sobie z tym, wykażesz klase :)

2. Sylwester: widać podsumowanie, zostawienie tego, co musiało odejść w przeszłości (Sąd), widać też wyciekiwanie, praktyczne podejscie (Rycerz), ostrożność, dystans (Królowa Mieczy) do nadchodzących zmian (Koło). Może przez ich nieprzewidywalność :)

Powodzenia i wesołych świąt ;)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Cześć :)  Nowa na forum :) 

 

Jak ja bym to zinterpretowała:

1. Jak spędzisz Święta? Masz dużo pragnień i dużo niezaspokojonych oczekiwań. To, co dostajesz od bliskich nie jest tym, czego realnie potrzebujesz. Najbliższa rodzina, mimo że kochana i jednak rodzina, nie daje zaspokojenia, poczucia satysfakcji, święta niosą pewną dozę rozczarowania. Myślę, że może dojść do konfliktów, kłótni na tym punkcie. 

2. Sylwester? Nowy początek, duże nadzieje, oczekiwania, może postanowienia? Wydaje mi się, że spędzony w górach, lub w miejscu kojarzonym z terenem górzystym (wzgórze, wzniesienie, może zakazany wstęp, miejsce widokowe?). Myślę, że ogólnie wieczorem sylwestrowym będziesz rozczarowana, będziesz się czuła niekomfortowo, wykluczona, odosobniona, "nie na miejscu", trochę nieswojo. Ostatecznie wieczór zakończy się pozytywnie, nabierzesz dystansu do okoliczności i spędzisz go w dobrej atmosferze. 

Edytowane przez pannadorotka
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, pannadorotka napisał:

Cześć :)  Nowa na forum :) 

 

Jak ja bym to zinterpretowała:

1. Jak spędzisz Święta? Masz dużo pragnień i dużo niezaspokojonych oczekiwań. To, co dostajesz od bliskich nie jest tym, czego realnie potrzebujesz. Najbliższa rodzina, mimo że kochana i jednak rodzina, nie daje zaspokojenia, poczucia satysfakcji, święta niosą pewną dozę rozczarowania. Myślę, że może dojść do konfliktów, kłótni na tym punkcie. 

2. Sylwester? Nowy początek, duże nadzieje, oczekiwania, może postanowienia? Wydaje mi się, że spędzony w górach, lub w miejscu kojarzonym z terenem górzystym (wzgórze, wzniesienie, może zakazany wstęp, miejsce widokowe?). Myślę, że ogólnie wieczorem sylwestrowym będziesz rozczarowana, będziesz się czuła niekomfortowo, wykluczona, odosobniona, "nie na miejscu", trochę nieswojo. Ostatecznie wieczór zakończy się pozytywnie, nabierzesz dystansu do okoliczności i spędzisz go w dobrej atmosferze. 

Hej Dziękuję. Mam nadzieję, że sylwester będzie ok, bo wieczorem idę do teatru i trochę się już tym jaram. Zawsze marzył mi się sylwek w teatrze. Trzymaj kciuki :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 3.11.2019 o 20:38, panna.marta napisał:

Idę za Lianna i stawiam karty na święta i sylwka. Planów brak. 

 

1. Jak spędzę święta Bożego Narodzenia? 

 8 kielichow, kochankowie VI, moc VIII 

 

Hmm trochę emocjonalnie i jakieś obawy a okazuje się, że finalnie będzie fajnie. 

 

2. Jak spędzę sylwestra? 

 

Sąd ostateczny XX, rycerz monet, królowa mieczy dolozone koło Fortuny X

 

No i nie wiem jakby mi się w tego sylwestra plany pozmieniały i coś mnie wkurzył. Pewnie zostanę w domu, bo brak tu kart zabawy. 

2. Sąd ostateczny wskazuje na grono rodzinne, bądź bardzo bliskich znajomych. Rycerze mówią ogólnie o atmosferze, jako że do monetowy to będzie.... nudno... A QM no zachwycona nie będziesz... mieczowa lubi się dąsać, to też są plotki, obgadywane.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2019 o 20:38, panna.marta napisał:

Idę za Lianna i stawiam karty na święta i sylwka. Planów brak. 

 

1. Jak spędzę święta Bożego Narodzenia? 

 8 kielichow, kochankowie VI, moc VIII 

 

Hmm trochę emocjonalnie i jakieś obawy a okazuje się, że finalnie będzie fajnie. 

 

2. Jak spędzę sylwestra? 

 

Sąd ostateczny XX, rycerz monet, królowa mieczy dolozone koło Fortuny X

 

No i nie wiem jakby mi się w tego sylwestra plany pozmieniały i coś mnie wkurzył. Pewnie zostanę w domu, bo brak tu kart zabawy. 

No to zweryfikuje święta. A zatem przed świętami było sporo emocji głównie przez humory mojej mamy trochę się martwiłam jak to będzie, więc rzeczywiście te puchary swoje pokazały a potem juz w same święta było ok. Miło i przyjemnie. 

 

Jeśli chodzi o sylwestrowe, to jeszcze nie weryfikuje, bo trochę lipa... miałam mały wypadek i jestem poobijana zasadzie na twarzy. Zatem sąd to moja rekonwalescencja. Mam nadzieję, że dam radę pójść. Tylko będę wyglądac okropnie :(

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2019 o 20:38, panna.marta napisał:

Idę za Lianna i stawiam karty na święta i sylwka. Planów brak. 

 

1. Jak spędzę święta Bożego Narodzenia? 

 8 kielichow, kochankowie VI, moc VIII 

 

Hmm trochę emocjonalnie i jakieś obawy a okazuje się, że finalnie będzie fajnie. 

 

2. Jak spędzę sylwestra? 

 

Sąd ostateczny XX, rycerz monet, królowa mieczy dolozone koło Fortuny X

 

No i nie wiem jakby mi się w tego sylwestra plany pozmieniały i coś mnie wkurzył. Pewnie zostanę w domu, bo brak tu kart zabawy. 

Ogólnie sylwester bardzo fajnie. Miałam urlop. Rano się wyspałam, potem zakupy a sam wieczór sylwestrowy spędziłam w teatrze potem w domku. Jedzonko plus małe tańce w miłym towarzystwie. 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...