Skocz do zawartości

Divina dla crowcrow


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Cytat

To ja proszę na relacje do końca listopada :) ostatnio mam dużo nowych znajomości, które przysparzają mi równie dużo stresu, kilka starych ucichło, a trochę się odnowiło i chciałbym wiedzieć, czy mam się spodziewać spięć, wszystko się uspokoi czy gdzieś się czai jakaś żmija. Znak - ryby. Preferowałabym tarota, ale tak naprawdę na żadnych wróżbach się nie znam, więc jeśli inna metoda będzie bardziej stosowna do tego pytania to taką proszę ;)

 

1) Relacje romantyczne na ten okres 2) czy mam ukrytych wrogów/kogoś darzącego mnie niechęcią. 

Crowcrow, z dostępnych układów wybrałam zestaw obejmujący nie tylko relacje romantyczne - bo program samych romantyków nie przewiduje, więc trzeba brać to co jest ;)  Myślę, że ten jest najlepszy. On w założeniu służy raczej dłuższemu czasowi niż miesiąc, więc interpret zapewne trzeba będzie przyciąć na skalę miesiąca i co za tym idzie, nie szaleć z nim ani w jedną ani w drugą stronę :czarodziej:

 

A to Twoje karty:

Relacje romantyczne na listopad:
Ogólna aura miesiąca: 6 buław odwr. - Paź mieczy - 3 monety odwr.

Uczucia aura ogólnie: 8 monet - 2 kielichów - 4 monet

Co dla serca: 9 mieczy- 4 kielichów odwr. - Paź monet

Co dla ciebie: (najważniejsze wydarzenie / sprawy w tym miesiącu): Kochankowie odwr. - 2 buław odwr. - Cesarzowa

Uważaj: ostrzeżenie, o czym nie wiesz, czego powinnaś się strzec: Cesarz - Śmierć odwr. - 6 kielichów odwr.

Co jeszcze, to czego nie przewidujesz, wydarzenia na które nie masz wpływu: Paź buław - As mieczy - Moc

Los (co ostatecznie będzie) to sprawy, które zależą od twoich wyborów, postępowania, działań /ogólna prognoza na najbliższą przyszłość: 3 kielichów odwr. - Rycerz monet - 8 buław odwr.

 

2) czy mam ukrytych wrogów/ kogoś darzącego mnie niechęcią: As mieczy odwr. 5 monet, 4 mieczy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ismer :D Zacznę sobie od dwójeczki. Moja pierwsza interpretacja tarota zobaczymy czy będzie miała sens.

2) Traktując te 3 karty jako spójną całość powiedziałabym, że wrogów w sensie stricte nie mam. Co najwyżej jestem obserwowana lub obiektem nieszkodliwych plotek przez co poniektórych. Od niedawna pracuję w nowym miejscu, więc miałoby to sens i nie dziwi mnie ani trochę. Powinnam przeczekać ten okres i nie stawać żadnej stronie w ewentualnych konfliktach, nie wychylać się.

 

Ogólna aura miesiąca: 6 buław odwr. - Paź mieczy - 3 monety odwr. - Listopad upłynie mi pod znakiem eksperymentów, ale z pozytywnym, rozwijającym zakończeniem. Duży udział będą mieli w tym przyjaciele.

Uczucia aura ogólnie: 8 monet - 2 kielichów - 4 monet - Coś się zadzieje,ale będzie to wymagało ode mnie pracy i wyjścia ze swojej strefy komfortu, aby zmiany mogły zajść.

Co dla serca: 9 mieczy- 4 kielichów odwr. - Paź monet - bezsenność, rozmyślanie, ogólny jakby to ująć wysiłek emocjonalny ;)

Co dla ciebie: (najważniejsze wydarzenie / sprawy w tym miesiącu): Kochankowie odwr. - 2 buław odwr. - Cesarzowa - Sprawy nabiorą pomyślnego biegu mimo mojej niepewności

Uważaj: ostrzeżenie, o czym nie wiesz, czego powinnaś się strzec: Cesarz - Śmierć odwr. - 6 kielichów odwr. - Nieprzemyślane, złe decyzje podjęte ze względu na tkwienie w przeszłości

Co jeszcze, to czego nie przewidujesz, wydarzenia na które nie masz wpływu: Paź buław - As mieczy - Moc - hmm... tu nie do końca wiem jakby zinterpretować pazia buław z asem mieczy. Moc(to inaczej siła prawda?) kojarzy mi się tylko z ostatnio poznanym jegomościem spod znaku lwa, który ponoć tej karcie odpowiada.

Los (co ostatecznie będzie) to sprawy, które zależą od twoich wyborów, postępowania, działań /ogólna prognoza na najbliższą przyszłość: 3 kielichów odwr. - Rycerz monet - 8 buław odwr. - utrata kontroli, chaos emocjonalny, jakaś strata, nieporozumienia.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...