Jump to content

Divina dla crowcrow


Ismer
 Share

Recommended Posts

  • Administrator
Cytat

To ja proszę na relacje do końca listopada :) ostatnio mam dużo nowych znajomości, które przysparzają mi równie dużo stresu, kilka starych ucichło, a trochę się odnowiło i chciałbym wiedzieć, czy mam się spodziewać spięć, wszystko się uspokoi czy gdzieś się czai jakaś żmija. Znak - ryby. Preferowałabym tarota, ale tak naprawdę na żadnych wróżbach się nie znam, więc jeśli inna metoda będzie bardziej stosowna do tego pytania to taką proszę ;)

 

1) Relacje romantyczne na ten okres 2) czy mam ukrytych wrogów/kogoś darzącego mnie niechęcią. 

Crowcrow, z dostępnych układów wybrałam zestaw obejmujący nie tylko relacje romantyczne - bo program samych romantyków nie przewiduje, więc trzeba brać to co jest ;)  Myślę, że ten jest najlepszy. On w założeniu służy raczej dłuższemu czasowi niż miesiąc, więc interpret zapewne trzeba będzie przyciąć na skalę miesiąca i co za tym idzie, nie szaleć z nim ani w jedną ani w drugą stronę :czarodziej:

 

A to Twoje karty:

Relacje romantyczne na listopad:
Ogólna aura miesiąca: 6 buław odwr. - Paź mieczy - 3 monety odwr.

Uczucia aura ogólnie: 8 monet - 2 kielichów - 4 monet

Co dla serca: 9 mieczy- 4 kielichów odwr. - Paź monet

Co dla ciebie: (najważniejsze wydarzenie / sprawy w tym miesiącu): Kochankowie odwr. - 2 buław odwr. - Cesarzowa

Uważaj: ostrzeżenie, o czym nie wiesz, czego powinnaś się strzec: Cesarz - Śmierć odwr. - 6 kielichów odwr.

Co jeszcze, to czego nie przewidujesz, wydarzenia na które nie masz wpływu: Paź buław - As mieczy - Moc

Los (co ostatecznie będzie) to sprawy, które zależą od twoich wyborów, postępowania, działań /ogólna prognoza na najbliższą przyszłość: 3 kielichów odwr. - Rycerz monet - 8 buław odwr.

 

2) czy mam ukrytych wrogów/ kogoś darzącego mnie niechęcią: As mieczy odwr. 5 monet, 4 mieczy

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ismer :D Zacznę sobie od dwójeczki. Moja pierwsza interpretacja tarota zobaczymy czy będzie miała sens.

2) Traktując te 3 karty jako spójną całość powiedziałabym, że wrogów w sensie stricte nie mam. Co najwyżej jestem obserwowana lub obiektem nieszkodliwych plotek przez co poniektórych. Od niedawna pracuję w nowym miejscu, więc miałoby to sens i nie dziwi mnie ani trochę. Powinnam przeczekać ten okres i nie stawać żadnej stronie w ewentualnych konfliktach, nie wychylać się.

 

Ogólna aura miesiąca: 6 buław odwr. - Paź mieczy - 3 monety odwr. - Listopad upłynie mi pod znakiem eksperymentów, ale z pozytywnym, rozwijającym zakończeniem. Duży udział będą mieli w tym przyjaciele.

Uczucia aura ogólnie: 8 monet - 2 kielichów - 4 monet - Coś się zadzieje,ale będzie to wymagało ode mnie pracy i wyjścia ze swojej strefy komfortu, aby zmiany mogły zajść.

Co dla serca: 9 mieczy- 4 kielichów odwr. - Paź monet - bezsenność, rozmyślanie, ogólny jakby to ująć wysiłek emocjonalny ;)

Co dla ciebie: (najważniejsze wydarzenie / sprawy w tym miesiącu): Kochankowie odwr. - 2 buław odwr. - Cesarzowa - Sprawy nabiorą pomyślnego biegu mimo mojej niepewności

Uważaj: ostrzeżenie, o czym nie wiesz, czego powinnaś się strzec: Cesarz - Śmierć odwr. - 6 kielichów odwr. - Nieprzemyślane, złe decyzje podjęte ze względu na tkwienie w przeszłości

Co jeszcze, to czego nie przewidujesz, wydarzenia na które nie masz wpływu: Paź buław - As mieczy - Moc - hmm... tu nie do końca wiem jakby zinterpretować pazia buław z asem mieczy. Moc(to inaczej siła prawda?) kojarzy mi się tylko z ostatnio poznanym jegomościem spod znaku lwa, który ponoć tej karcie odpowiada.

Los (co ostatecznie będzie) to sprawy, które zależą od twoich wyborów, postępowania, działań /ogólna prognoza na najbliższą przyszłość: 3 kielichów odwr. - Rycerz monet - 8 buław odwr. - utrata kontroli, chaos emocjonalny, jakaś strata, nieporozumienia.

  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...