Skocz do zawartości

rozprawa ZWERYFIKOWANY


Gość Ava55

Rekomendowane odpowiedzi

męcze temat dalej, bo rozprawa sądowa-spadkowa ma być na początku grudnia....

dajcie znać, co myślicie na temat tych kart :bukiet3i:

 

1. Czy rozprawa się odbędzie : Sprawiedliwość - wg mnie tak

2. Czy zamiast być osobiście moge wsyłać pismo (zgodnie z najnowszym prawem) : Świat  - kurcze, nie wiem... może ta karta jednak oznacza konieczność bycia tam (obecność na rozprawie jest zwiazana z wyjazdem )

3. Czy będę na rozprawie : 8 mieczy  - tu jakbym miała nie pojechać :(  

 

EDIT - za radą @Sarah2020 dokładam kartę na : 

4. wynik rozprawy dla mnie 10 monet - bardzo pozytywna karta, co będę mogła dostać, to dostanę - tak myślę

 

bardzo dziękuję za wszelkie uwagi :_buzki:

 

Edytowane przez Ava55
dołożona karta nr.4 (wynik)
Odnośnik do komentarza

1. Tak , odbędzie się, nie widać tu odroczenia czy innego terminu

 

2.  tak, jeśli weszło takie prawo to tak, karta świata do niczego nie zmusza, to wolna karta, a także karta korespondencji

 

3. Wygląda jakbyś miała nie być, w związku z czym nie będziesz widzieć/wiedzieć co się tam działo. 

W 8 mieczy możliwe też zamknięcie sprawy.

 

Chyba jednak lepiej być osobiście. Szkoda, że nie dopytałaś o finał/wyrok wówczas dałoby to pogląd czy Twoja obecność zaważy w jakiś sposób na decyzji Sądu

 

Powodzenia i korzystnego finału w sprawie:)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Sprawa się odbędzie bo przecież Sprawiedliwość to karta sądu m.in , więc wiadomo, że tak. 

Zapytałaś czy możesz wysłać pismo zamiast stawienia się na rozprawie  - zatem tak.

Świat to karta dystansu, odległości więc możesz sobie pozwolić na wysłanie pisma, to się będzie dalej toczyło niezależnie od Twojej obecności. 

Czy się pojawisz? 8 Mieczy - nie.

Możesz być uwiązana innymi sprawami, co wykluczy możliwość pojawienia się w sądzie. 

Na zamknięciu sukces  - 10 Denarów czyli karta spadku, dosłownie.

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, Ava55 napisał:

męcze temat dalej, bo rozprawa sądowa-spadkowa ma być na początku grudnia....

dajcie znać, co myślicie na temat tych kart :bukiet3i:

 

1. Czy rozprawa się odbędzie : Sprawiedliwość - wg mnie tak

2. Czy zamiast być osobiście moge wsyłać pismo (zgodnie z najnowszym prawem) : Świat  - kurcze, nie wiem... może ta karta jednak oznacza konieczność bycia tam (obecność na rozprawie jest zwiazana z wyjazdem )

3. Czy będę na rozprawie : 8 mieczy  - tu jakbym miała nie pojechać :(  

 

EDIT - za radą @Sarah2020 dokładam kartę na : 

4. wynik rozprawy dla mnie 10 monet - bardzo pozytywna karta, co będę mogła dostać, to dostanę - tak myślę

 

bardzo dziękuję za wszelkie uwagi :_buzki:

 

Bardzo ładne i treściwe karty:

1. Tak odbędzie się, żadna inna karta nie mogła tego lepiej wyrazić niż sprawiedliwość, która dosłownie oznacza sprawę sądową, niektóre talie nawet to fajnie przedstawiają...

2. Świat - oczywiście, że możesz wysłać pismo, karta świat to karta odległości, sieci, internetu.... to nie jest karta spotkania, tylko właśnie oddalenia...

3. Nie będziesz, coś Cię skutecznie powstrzyma, 8 mieczy jest własnie taką blokadą trochę od nas niezależną... niby na siłę możesz iść, ale nie pójdziesz

4. 10 denarów to karta sukcesu materialnego, ale nie tylko... to karta spadków... 10 monet to przecież karta pokoleniowości i wszystkiego co się z tym wiąże..

 

rzadko kiedy spotyka się tak jednoznaczne karty

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Arbogast napisał:

rzadko kiedy spotyka się tak jednoznaczne karty

to karty z netu, ciągniete po jednej - z mojej ulubionej talii, Tarota Snów

często mi się sprawdzają, jakoś się z tą stronką "zaprzyjaźniłam"

za miesiąc będę już mogła zweryfikować :ok:

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.11.2019 o 21:15, Ava55 napisał:

 

1. Czy rozprawa się odbędzie : Sprawiedliwość -tak

2. Czy zamiast być osobiście moge wsyłać pismo (zgodnie z najnowszym prawem) : Świat  -możesz mi się ta karta ogólnie kojarzy z ruchem w tym też wysyłka, to też karta brama otwiera różne możliwości 

3. Czy będę na rozprawie : 8 mieczy  - będziesz, ale możesz być spieta i zestresowana 

 

EDIT - za radą @Sarah2020 dokładam kartę na : 

4. wynik rozprawy dla mnie 10 monet - wygrana nie może być inaczej 

 

Powodzenia!!! 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.11.2019 o 21:15, Ava55 napisał:

męcze temat dalej, bo rozprawa sądowa-spadkowa ma być na początku grudnia....

dajcie znać, co myślicie na temat tych kart :bukiet3i:

 

1. Czy rozprawa się odbędzie : Sprawiedliwość - wg mnie tak

2. Czy zamiast być osobiście moge wsyłać pismo (zgodnie z najnowszym prawem) : Świat  - kurcze, nie wiem... może ta karta jednak oznacza konieczność bycia tam (obecność na rozprawie jest zwiazana z wyjazdem )

3. Czy będę na rozprawie : 8 mieczy  - tu jakbym miała nie pojechać :(  

 

EDIT - za radą @Sarah2020 dokładam kartę na : 

4. wynik rozprawy dla mnie 10 monet - bardzo pozytywna karta, co będę mogła dostać, to dostanę - tak myślę

 

bardzo dziękuję za wszelkie uwagi :_buzki:

 

Rozprawa się odbędzie. Kurcze, a ja bym powiedziała, że powinnaś być na rozprawie, ale nie będziesz. Świat to dla mnie też podróżowanie. Wynik będzie korzystny.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza weryfikacja  :

 

odnośnie pkt-u

2. Czy zamiast być osobiście moge wsyłać pismo (zgodnie z najnowszym prawem) : Świat  

 

 - niestety muszę, tu karta Świat nie pokazała otwartości czy wielu możliwości - a właśnie konieczność wyjazdu

 

cdn.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

weryfikacja 

 

dotarłam na rozprawę pomimo 8 mieczy :

najpierw plan na podróz autem, potem mąż mi się rozchorował, następne w kolejce do psucia się było auto i skorzystało z tego, więc wybrałam samolot - po ogromnej kłotni z mężem, a na koniec mgła.na lotnisku i ponad 3h opóźnienia z nerwami w tle czy w ogóle wylecimy...

bardzo mocna ta 8 mieczy...

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na rozprawa ZWERYFIKOWANY
W dniu 8.11.2019 o 21:15, Ava55 napisał:

EDIT - za radą @Sarah2020 dokładam kartę na : 

4. wynik rozprawy dla mnie 10 monet - bardzo pozytywna karta, co będę mogła dostać, to dostanę - tak myślę

dalszy ciąg weryfikacji

 

otóż miała to być ostatnia rozprawa, ale...

moja córka nie dostała powiadomienia o niej - więc musi być jeszcze jedna (na koniec stycznia - jest juz termin), nie muszę przyjeżdżać ani ona, bedzie tylko mój pełnomocnik - rozprawa musi sie odbyć dla dokonania formalności, że wszyscy uczestnicy zostali zawiadomieni

potem, do miesiąca, poznamy wynik

 

tak,  tutaj te 10 monet nijak sie ma na wynik - poza jednym wyjątkiem : wyjazd był i będzie chyba kosztowny, zaraz napiszę dlaczego

 

musiałam wynająć auto na lotnisku, zrobiłam to już kupując bilet na samolot

ale nie sam fakt wynajęcia taki kosztowny

otóż firma wynajmująca probuje naciągnąć mnie na dosyć duże koszty zw. z użytkowaniem auta - choć nic nie zniszczyłam, ale trudno będzie mi się obronić ponieważ przy odbieraniu auta wysiadł mi telefon i nie mogłam zrobić zdjęć, a

przy oddawaniu - po utarczkach z przedstawicielem firmy - gdy kręciłam wideo jak auto wygląda - wyłączyło mi się niechcący nagrywanie i z 4 minut  mam 4 sekundy :sciana:

 

- wątpię, żeby wystarczyło na poparcie moich słów...

wysłałam juz maila z reklamacja/skargą ale raczej mogę się przygotować na duży wydatek - to też może.być jako 10 monet, duuży wydatek 

 

 żeby jednak  nie było tak prosto.. :

 

- w zwiazku z tym incydentem, jeszcze siedząc na lotnisku zapytalam internetowego tarota, czy powiedzie mi  się z reklamacją - i wyciągnęlam (z neta) 10 monet !

- korciło mnie jednak dalej i zapytalam, czy będę musiała zapłacić (będzie to raczej spora sumka, a nadal jeszcze nie znam wszystkich kosztów) - i znów zapytałam netowego tarota (od poprzedniego pytania minelo 30sekund) - i dostałam kartę ... 10 monet

zgłupiałam...

ale może najpierw zapłacę, a potem większą część/całość oddadzą (bo ta sama karta)

albo tylko przeproszą, a zapłacić i tak będę musiala

 

i może to jest ten efekt 10 monet...

bo wyniku tej rozprawy na  pewno nie ma żadnego w sensie dziedziczenia

ale przy okazji i w związku właściwie, z tą rozprawą powstał ten duży wydatek - 

bo przychodu niestety nie ma...

tarot pokazuje niekiedy ważne sprawy, które dzieją się nie w sprawie samej a tuż-tuż obok albo są po prostu znaczące w danym momencie

 

:_bezradny:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ava55 napisał:

dalszy ciąg weryfikacji

 

otóż miała to być ostatnia rozprawa, ale...

moja córka nie dostała powiadomienia o niej - więc musi być jeszcze jedna (na koniec stycznia - jest juz termin), nie muszę przyjeżdżać ani ona, bedzie tylko mój pełnomocnik - rozprawa musi sie odbyć dla dokonania formalności, że wszyscy uczestnicy zostali zawiadomieni

potem, do miesiąca, poznamy wynik

 

tak,  tutaj te 10 monet nijak sie ma na wynik - poza jednym wyjątkiem : wyjazd był i będzie chyba kosztowny, zaraz napiszę dlaczego

 

musiałam wynająć auto na lotnisku, zrobiłam to już kupując bilet na samolot

ale nie sam fakt wynajęcia taki kosztowny

otóż firma wynajmująca probuje naciągnąć mnie na dosyć duże koszty zw. z użytkowaniem auta - choć nic nie zniszczyłam, ale trudno będzie mi się obronić ponieważ przy odbieraniu auta wysiadł mi telefon i nie mogłam zrobić zdjęć, a

przy oddawaniu - po utarczkach z przedstawicielem firmy - gdy kręciłam wideo jak auto wygląda - wyłączyło mi się niechcący nagrywanie i z 4 minut  mam 4 sekundy :sciana:

 

- wątpię, żeby wystarczyło na poparcie moich słów...

wysłałam juz maila z reklamacja/skargą ale raczej mogę się przygotować na duży wydatek - to też może.być jako 10 monet, duuży wydatek 

 

 żeby jednak  nie było tak prosto.. :

 

- w zwiazku z tym incydentem, jeszcze siedząc na lotnisku zapytalam internetowego tarota, czy powiedzie mi  się z reklamacją - i wyciągnęlam (z neta) 10 monet !

- korciło mnie jednak dalej i zapytalam, czy będę musiała zapłacić (będzie to raczej spora sumka, a nadal jeszcze nie znam wszystkich kosztów) - i znów zapytałam netowego tarota (od poprzedniego pytania minelo 30sekund) - i dostałam kartę ... 10 monet

zgłupiałam...

ale może najpierw zapłacę, a potem większą część/całość oddadzą (bo ta sama karta)

albo tylko przeproszą, a zapłacić i tak będę musiala

 

i może to jest ten efekt 10 monet...

bo wyniku tej rozprawy na  pewno nie ma żadnego w sensie dziedziczenia

ale przy okazji i w związku właściwie, z tą rozprawą powstał ten duży wydatek - 

bo przychodu niestety nie ma...

tarot pokazuje niekiedy ważne sprawy, które dzieją się nie w sprawie samej a tuż-tuż obok albo są po prostu znaczące w danym momencie

 

:_bezradny:

Ale 10 monet to ogólnie dobra karta też i korzyści. Moim zdaniem, to i tak ja wygrasz przy tych wszystkich kartach nie ma innej opcji. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

jeszcze się nie skończyło... złożyłam reklamację, nie wiem też ile kasy mi ściągną z karty

ale coś jest na rzeczy z tymi wydatkami - taki jakis dziwny okres - na kilka dni przed wyjazdem padł mi ledwo 2-letni laptop (zdążyłam już tylko wstawić prezent mikołajkowy na forum)

może wchodzę w jakiś negatywny finansowo czas ( ale retrogradacja Merkurego już dawno się skończyła) - może powinnam zrobić solara na ten rok...i ktoś może luknie, czy nie ma tam jakichś pułapek, bo sama to raczej tylko kartami

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.11.2019 o 22:31, Ava55 napisał:

to karty z netu, ciągniete po jednej - z mojej ulubionej talii, Tarota Snów

często mi się sprawdzają, jakoś się z tą stronką "zaprzyjaźniłam"

za miesiąc będę już mogła zweryfikować :ok:

A z jakiej stronki korzystasz ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...