Skocz do zawartości

Kontakt i spotkanie - trudne sprawy


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety sprawy między mną a pewnym Panem się skomplikowały. Dwa krótkie pytania:

 

Czy odezwie się do poniedziałku:

 

Siła+9 buław+8 pucharów+9 pucharów

 

Absolutnie nie. On może chciałby się odezwać, ale będzie się kontrolował. Broni się przed powrotem jakiś emocji. Możliwe, że nawet będzie próbował to zapić.

 

Czy dojdzie do spotkania w przyszłym tygodniu:

 

Wisielec+Mag+2 pucharów+As denarów

 

Z początku mamy Wisielca, więc raczej nie dojdzie. Możliwe, że sam będzie oczekiwał mojego ruchu.

 

Co powinnam zrobić?

 

Rycerz Mieczy+Siła+4 mieczy+4 monet+paź kielichów

 

Chyba również powinnam się wycofać i nie szukać kontaktu. Chciałabym, ale chyba lepiej odpocząć od sytuacji i skupić się na pracy. Nie wychodzić z żadnymi propozycjami.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, mezza napisał:

Czy odezwie się do poniedziałku:

 

Siła+9 buław+8 pucharów+9 pucharów

Niestety nie odezwie się. Widać, że ma tej sytuacji dosyć i sie dystansuje (9 Buław). To jest antidotum na lepsze samopoczucie ukazujące się w 9 Pucharów..

45 minut temu, mezza napisał:

Czy dojdzie do spotkania w przyszłym tygodniu:

 

Wisielec+Mag+2 pucharów+As denarów

Możliwość wszelkich spotkać jest zawieszona i niestety w przyszłym tygodniu do tego nie dojdzie. Na przeszkodzie staną najprawdopodobniej sprawy zawodowe (As Denarów)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, mezza napisał:

Co powinnam zrobić?

 

Rycerz Mieczy+Siła+4 mieczy+4 monet+paź kielichów

Myślę, że powinnaś odpuścić i wycofać się z relacji na jakiś czas przynajmniej

( 4 Mieczy). Nie warto się kłócić ,  dyskutować i dyktować swoich warunków (Ryc Mieczy- zła karta jako rada, sugeruje odwrotne działanie w stosunku do znaczenia ). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, mezza napisał:

Ryc Mieczy- zła karta jako rada, sugeruje odwrotne działanie w stosunku do znaczenia- Czy możesz rozwinąć myśl?

To karta kłótni, jako rada sugeruje nie kłócić się co potwierdza też na zamknięciu Paź Pucharów

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, mezza napisał:

Niestety sprawy między mną a pewnym Panem się skomplikowały. Dwa krótkie pytania:

 

Czy odezwie się do poniedziałku:

 

Siła+9 buław+8 pucharów+9 pucharów

 

Absolutnie nie. On może chciałby się odezwać, ale będzie się kontrolował. Broni się przed powrotem jakiś emocji. Możliwe, że nawet będzie próbował to zapić.

 

Czy dojdzie do spotkania w przyszłym tygodniu:

 

Wisielec+Mag+2 pucharów+As denarów

 

Nie, będzie nowy termin.  Dojdziecie do porozumienia.

 

Co powinnam zrobić?

 

Rycerz Mieczy+Siła+4 mieczy+4 monet+paź kielichów

 

WYBACZYĆ.

 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, mezza napisał:

Niestety sprawy między mną a pewnym Panem się skomplikowały. Dwa krótkie pytania:

 

Czy odezwie się do poniedziałku:

 

Siła+9 buław+8 pucharów+9 pucharów

 

Absolutnie nie. On może chciałby się odezwać, ale będzie się kontrolował. Broni się przed powrotem jakiś emocji. Możliwe, że nawet będzie próbował to zapić.

 

Czy dojdzie do spotkania w przyszłym tygodniu:

 

Wisielec+Mag+2 pucharów+As denarów

 

Z początku mamy Wisielca, więc raczej nie dojdzie. Możliwe, że sam będzie oczekiwał mojego ruchu.

 

Co powinnam zrobić?

 

Rycerz Mieczy+Siła+4 mieczy+4 monet+paź kielichów

 

Chyba również powinnam się wycofać i nie szukać kontaktu. Chciałabym, ale chyba lepiej odpocząć od sytuacji i skupić się na pracy. Nie wychodzić z żadnymi propozycjami.

Jeśli w tej Sile się odezwie, to raczej po to, by się pożegnać... choć myślę, że w tym układzie ta karta pokazała mocne wkurzenie, więc raczej się nie odezwie.

Czy dojdzie do spotkania? Niby Wisielec zawiesza i przeciąga w czasie ale to też karta innego spojrzenia na pewne sprawy, zaraz po Wisielcu mamy Maga a więc kartę działania. Do spotkania dojdzie ale chyba jeszcze nie w przyszłym tygodniu. Ewentualnie pod jego koniec.

Co zrobić? Skupić się na sobie i na swoich przyjemnościach. Nie naciskać na kontakt z nim, bo przy tym połączeniu Rycerza Mieczy z Siłą niezła awantura może być...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

ja myślę, że to nie będzie pożegnanie

i chyba do poniedziałku raczej się nie odezwie, może pod koniec przyszłego tygodnia

a co robić ? - powstrzymać chęć wygarnięcie panu, poczekać na to co on powie

w tej nadchodzącej rozmowie będzie jakaś szansa (2 puchary i As monet a na koniec z trzeciego pytania paź pucharów)

tylko trzeba trzymać nerwy na wodzy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
 
 
 
 
W dniu 8.11.2019 o 23:54, mezza napisał:

Niestety sprawy między mną a pewnym Panem się skomplikowały. Dwa krótkie pytania:

 

Czy odezwie się do poniedziałku:

 

Siła+9 buław+8 pucharów+9 pucharów

 

Był kontakt.

 

Czy dojdzie do spotkania w przyszłym tygodniu:

 

Wisielec+Mag+2 pucharów+As denarów

 

Spotkanie się odbyło.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, mezza napisał:

Czy odezwie się do poniedziałku:

 

Siła+9 buław+8 pucharów+9 pucharów

 

Był kontakt.

O to ciekawe. Żadna z tych kart nie jest kartą kontaktów. Ewentualnie moc jako przełamywanie barier ale reszta.. hmm

 

Odnośnik do komentarza

myślę, ze to wyszło w 9 pucharach (mezza się ucieszyła)

w Sile to on sobie postanowi, ze się nie odezwie, było mu z tym cieżko (9 kij) i wycofał się z tego postanowienia (8 puch.), z czego mezza się ucieszyła  (może on też?) -9 puch.

tu widać takie łamanie się z myślami u niego, co robić

ale Mesi ma rację -nie wiedząc po co było spotkanie i nic  atmosferze - najpierw rozmowy, a potem spotkania trudno odtworzyć przekaz kart

Odnośnik do komentarza

W sumie to ja przełamałam lody i dałam mu znać, że możemy pogadać. Pan w dany dzień się odezwał, że jest chętny się spotkać.

 

Siła+9 buław+8 pucharów+9 pucharów

 

W Sile mogła się pojawić moja energia kobieca załagodzenie sytuacji, wyjście z inicjatywą. 8 pucharów to ciągłe powroty i momenty wyciszenia naszej znajomości. 

 

Wisielec+Mag+2 pucharów+As denarów

 

Spotkanie odbyło się na początku tygodnia. 

 

Rycerz Mieczy+Siła+4 mieczy+4 monet+paź kielichów

 

Nie robiłam fochów ani nie wylewałam żali, po prostu podeszłam jak ten paź trochę naiwnie, ale szczerze. Nie posłuchałam tych 4 i nie zamknęłam się na kontakt, czekając na pierwszy krok. Jakoś to nie w moim stylu.

Jednak zgadzam się z Waszą interpretacją, gdyż Pan nie należy do osób, które będą się narzucać, jak usłyszą - mam Ciebie dosyć ;)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie karty ładnie pokazały co powinnaś zrobić - rycerz mieczy siła przejąć inicjatywę i wyjaśnić sprawę ...następnie wycofać się i poczekać na jego inicjatywę reakcje 4 miecze ...4 monety giermek pucharów mówi o szacunku do siebie i pewnej powściągliwości 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...