Skocz do zawartości

Zdrowie na najbliższy tydzień


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będziesz wyglądala moja sytuacja zdrowotna w ciągu najbliższych 10 dni. Ogólnie jest ok poza tym, że w koło mnóstwo zarazalskich. 

 

Kapłan V, śmierć XIII, 3 monet 

 

No i pytanie do was czy to dobre karty, bo ta śmierć mnie zaniepokoila. A za tydzień mam wyjazd na który tak czekam. Być może w tym kaplanie wyszłam ja jako dbająca o zdrowie może 3 monety jako suplementy?

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, panna.marta napisał:

Kapłan V, śmierć XIII, 3 monet 

Kapłan + Śmierć -> XVIII Księżyc (i pełnia też na dniach :) ) - może pojawią się jakieś dolegliwości z płynami (np. z pęcherzem albo przeziębienie z katarem czy też zatoki)

w 3 monetach może tabletki ?

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Ava55 napisał:

Kapłan + Śmierć -> XVIII Księżyc (i pełnia też na dniach :) ) - może pojawią się jakieś dolegliwości z płynami (np. z pęcherzem albo przeziębienie z katarem czy też zatoki)

w 3 monetach może tabletki ?

Dzięki jeśli księżyc to bardziej sfera umysłu iluzji i zmartwień. Może moje lęki. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Lianna napisał:

A może karty pokazują wyleczenie, no bo Papież to wyleczenie,  Śmierć - choroba. 3 Monety to konsultacje lekarskie, może jakieś tabletki.

W każdym razie- dużo zdrowia życzę ;)

Na razie jestem zdrowa konsultacji brak w najbliższym czasie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Weryfikacja. Ogólnie to byłam zdrowa. Wszystko ok. Wyszła mi tylko opryszczka i zaczęła wracać infekcja kobieca, która myślałam, że lekarze mi wyleczyli, ale wygląda na to, że trzeba będzie wrócić i znowu wyleczyć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...