Skocz do zawartości

II polowa listopada


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze przede mna ciezki okres, a wiec zapytalam ogolnie 

 

Co mnie czeka w II polowie listopada?

 

Królowa Buław+7 mieczy+3 mieczy+6 denarów

 

Bardzo trudne karty. Widać, że mam zapał, energię, ale będę musiała się posunąć do jakiś uników, nie do końca czystej gry, co może powodować smutek i stres. Myślę, że zaznacza się tutaj relacja z pewnym Panem, z którym nie ma równowagi w dawaniu i braniu. Ewentualnie, to moja decyzja albo jego decyzja o ulotnieniu się z relacji bez zbędnych dyskusji, co będzie przyczyną stresu, a powodem są własnie nasze inne potrzeby - jedno chciałoby więcej niż drugie w stanie dać.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Mi się to kojarzy z jakimś wyrównaniem rachunków, utarciem komuś nosa co wynika z różnicy obyczajów, a co może prowadzić do niepotrzebnego bólu.

Pod koniec miesiąca możliwy kompromis.

 

Wszystkiego dobrego i nie stresuj  się

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mezza napisał:

Wiem, ze przede mna ciezki okres, a wiec zapytalam ogolnie 

 

Co mnie czeka w II polowie listopada?

Królowa Buław+7 mieczy+3 mieczy+6 denarów

 

będziesz aktywna w jakimś działaniu, ktoś Cie na tym polu oszuka, ,oże jakoś podejdzie nieuczciwie - co Cię zrani ; na koniec jednak ten ktoś przeprosi bądź Ty wielkodusznie wybaczysz i wyciągniesz ręke na zgodę

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

Jakaś kobieta bardzo efektowna i przedsiębiorcza, oszuka Cię, nie dotrzyma słowa, nie przyjdzie na umówione spotkanie. Sytuacja ta spowoduje ze poczujesz się zraniony, w późniejszym czasie zdarzenie to zostanie zrekompensowane. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.11.2019 o 17:54, mezza napisał:

Wiem, ze przede mna ciezki okres, a wiec zapytalam ogolnie 

 

Co mnie czeka w II polowie listopada?

 

Królowa Buław+7 mieczy+3 mieczy+6 denarów

 

Bardzo trudne karty. Widać, że mam zapał, energię, ale będę musiała się posunąć do jakiś uników, nie do końca czystej gry, co może powodować smutek i stres. Myślę, że zaznacza się tutaj relacja z pewnym Panem, z którym nie ma równowagi w dawaniu i braniu. Ewentualnie, to moja decyzja albo jego decyzja o ulotnieniu się z relacji bez zbędnych dyskusji, co będzie przyczyną stresu, a powodem są własnie nasze inne potrzeby - jedno chciałoby więcej niż drugie w stanie dać.

Wydaje mi się że jakaś kobieta może być zamieszana w oszustwo, może finansowe bo 6 den.,albo zdradę, jesli kogos masz

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Przypuszczam, że Ty sama wyszłaś w Buławowej, także będziesz aktywnie działać, kombinować coś, żeby ogólnie mniej Cię bolało? Czytam te karty dość tak dosłownie. 6 Denarów - może komuś przestaniesz pomagać, bo właśnie przez to cierpisz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...