Skocz do zawartości

Lustro


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wyposażyć do końca nowe mieszkanie, bo idzie mi to jak krew z nosa jak nie kasa to czegoś nie ma. Teraz moim celem jest zakup lustra. Wielkiego pięknego lustra nad kominek. 

 

Jak zrealizuje się plan zakupu lustra do salonu? Karty na pół roku. 

 

9 monet, królowa kielichów, głupiec 

 

No cóż kupię może spontanicznie? Może tak trochę pid wpływem emocji, że ładne bo tu 9 monet albo wydam na to kasę. 

Odnośnik do komentarza

Kupisz :)

9 monet - będziesz mieć pieniądze na lustro, które sobie wybierzesz i które będzie Ci się podobać (Królowa kielichów). Głupiec - coś nowego.

9 monet mówi tez o tym, że nie jest ono tanie, z Królową kielichów - raczej nie jest to prosta forma lustra, a Głupiec, że nie jest Ci ono niezbędne ;) ale takie Ci się podoba i będziesz je mieć :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, panna.marta napisał:

 

9 monet, królowa kielichów, głupiec 

Widać, że będziesz wybierać i przebierać ( Królowa Pucharów) w tych lustrach, a na to wpływa Twój nieograniczony budżet ( 9 Denarów ). Dlatego nie będziesz patrzyła na kasę tylko na kwestie wizualne i ciągle coś może Ci nie pasować i będziesz wracała do punktu wyjścia  - Głupiec ( karta zero). 

Myślę, że finalnie kupisz ale patrząc na tą niekonkretną Królową Pucharów obawiam się, że to jednak nieprędko .

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, panna.marta napisał:

Chce wyposażyć do końca nowe mieszkanie, bo idzie mi to jak krew z nosa jak nie kasa to czegoś nie ma. Teraz moim celem jest zakup lustra. Wielkiego pięknego lustra nad kominek. 

 

Jak zrealizuje się plan zakupu lustra do salonu? Karty na pół roku. 

 

9 monet, królowa kielichów, głupiec 

 

No cóż kupię może spontanicznie? Może tak trochę pid wpływem emocji, że ładne bo tu 9 monet albo wydam na to kasę. 

Moim zdaniem kupisz piękne lustro, takie jak chcesz, będzie to przypadek, będziesz bardzo zadowolona, oczywiście wydasz trochę grosza, ale to będzie przepiękna ozdoba w mieszkaniu.

Czy szukasz zdobionej ramy albo jakiegoś postarzanego lustra?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Iwka78 napisał:

Moim zdaniem kupisz piękne lustro, takie jak chcesz, będzie to przypadek, będziesz bardzo zadowolona, oczywiście wydasz trochę grosza, ale to będzie przepiękna ozdoba w mieszkaniu.

Czy szukasz zdobionej ramy albo jakiegoś postarzanego lustra?

Tak. Ono musi być dość duże i w złotym kolorze i osobiście ciągnie mnie trochę do takiego stylu retro. Ciężko takie kupić. A skąd wiedziałaś? 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.11.2019 o 20:04, panna.marta napisał:

Tak. Ono musi być dość duże i w złotym kolorze i osobiście ciągnie mnie trochę do takiego stylu retro. Ciężko takie kupić. A skąd wiedziałaś? 

Tak poczułam z kart.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...