Skocz do zawartości

Do końca roku


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Weszłam w 9 rok zakończyłam relacje (chyba definitywnie - cały czas dobija się ale jestem twarda), aktywowałam się towarzysko, czuje się słabsza fizycznie - zwracam większa uwagę na sen i regeneracja, więcej medytuje i uczę się. Rozkład dwoma taliami, pierwsza karta shadowcaps, druga karta tarot słońca i księżyca.

 

Aura - 8 monet Gwiazda - dużo pracy w pracy i nie tylko, pojawi się tez dobre nastawienie i pozytywna wizja przyszłości, dobre perspektyw na przyszłość 

Praca - 3 monety 4 buławy - dokształcanie się, prawdopodobnie zwiększony zakres obowiązków, dobre samopoczucie i pozytywna współpraca choć klimaty bywają różne mam dobre nastawienie nawet do najtrudniejszych przypadków 

Finanse - Sad Diabeł - za dużo wydam na święta ...

Uczucia - 4 buławy Słońce - dobre samopoczucie, przyjazne nastawienie ...dopytała czy sama ze sobą będę się tak dobrze czuła ? Wyciągnęłam Króla buław może być moja energia. W każdym razie tak czy siak dobrze. 
Zdrowie - 2 monet Głupiec - może być różnie tutaj mogą nawracać dolegliwości z dzieciństwa 

Otoczenie - Rycerz Pucharów 2 puchary - jakiś sympatyczny uczuciowy człowiek 

Dom - Giermek buław x 2 będę zajęta innymi sprawki niż siedzeniem w domu 

Forma fizyczna, treningi - 8 buław 7 pucharów - chyba będę wybierać między treningami a spotkaniami towarzyskimi. Człowiek się nie rozdwoi. 
Niespodzianka - 7 pucharów Królowa pucharów - zaskoczą mnie czyjeś uczucia albo moje 

Co robić - 5 mieczy x 2 umiejętnie lawirować w dziwnych sytuacjach, wykazywać się bystrym umysłem, uczyć się na błędach bez obwiniania się, nie wdawać się w dziwne dyskusje i sytuacje

Nie robić - 9 monet Wisielec - nie robić sobie wakacji 

Rada - Rydwan 6 buław - ruszyć do przodu, podejmować nowe wyzwania, dobry czas na sukces 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, zakretka23 napisał:

Aura - 8 monet Gwiazda - 

dużo pracy, troszkę monotonnie, w Gwieździe zaś - dbanie o siebie oraz nadzieja na lepsze (życie) niż jest

4 minuty temu, zakretka23 napisał:

Praca - 3 monety 4 buławy

widać stały kontrakt/umowę i Twoją otwartość na inne  propozycje, gdyby się pojawiły - inaczej : robisz swoją pracę, ale nie będziesz tracić z oczu okazji, tu też wyglądasz , czekasz  z ochotą na zmiany

 

wymowa kart : zrównoważone, stabilne i przemyślane podejście do życia (monety i buławy), trochę marzeń w Gwieździe i oczekiwania (na dobre rzeczy) w 4 kijach - spokojnie i dosyć pozytywnie

Odnośnik do komentarza

Ojeeeeejjjjj... jaka piękna talia... ta shadowcaps :love: ale Ty coś z niej umiesz czytać? ;)

Aura - karty pięknie pokazały to, o czym piszesz - taka praca nad sobą, dodałabym, że to wręcz tak "dłubanina w szczegółach" - w pozytywnym tego słowa znaczeniu, to też skupienie się na pracy, jak najbardziej. Przyświeca Ci Gwiazda - a więc jesteś pod dobrą opieką, to w którym kierunku idziesz, to dobra dla Ciebie droga :) 

Praca - a tu widzę zadowolenie z pracy i docenienie Twojego (dodatkowego) wkładu w pracę. I to przełoży się na finanse. Może jakaś podwyżka? Albo przynajmniej premia? W każdym razie "będzie Pani zadowolona" ;) 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

To już moja druga talia shadowcaps ...należy do moich ulubionych idealnie mieści się w mojej estetyce ...czekam na kolejne wydanie Maroona moja pierwsza talia. Ciemna na pierwszy rzut oka,

ale pod wpływem energii jaśniała. 

Acha w tym rozkładzie na spodzie dwóch tali znalazła się karta Śmierci pod której jestem wpływem od jakiegoś czasu.

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.11.2019 o 18:00, zakretka23 napisał:

Praca - 3 monety 4 buławy

Widać , że w pracy będzie się wszystko pomyślnie układało. 3 Denarów to współpraca w teamie, każdy będzie miał kreatywne wizje i to będzie fajne i pomyślne.

W dniu 12.11.2019 o 18:00, zakretka23 napisał:

Finanse - Sad Diabeł -

Myślę, że jakieś nowe źródło się pojawi, choć może ono nie być wynikiem Twoich dochodów z pracy a załóżmy ktoś odda dług - przykładowo. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.11.2019 o 18:00, zakretka23 napisał:

Uczucia - 4 buławy Słońce

Motyle w brzuchu. Jakiś na pewno flirt, spotkania. Myśle, ze mozesz sie nawet zakochać bo karta Słońce to karta bardzo czystych, ciepłych uczuć. 

Na relacje, uczucia jest to dla mnie najlepsza karta.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...