Skocz do zawartości

Wahadełko ze szkła


Komplex1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Parę dni temu zrobiłem wahadełko. Praktycznie wszędzie znalazłem informacje "że to intuicyjnie" najlepiej dokonać wyboru co ma nim zostać. No i w moje ręce po przekopaniu wielu szuflad, pudełek itp. znalazłem w koszyku coś podobnego do pierścionka, a dokładniej to kiedyś piwo otwierałem no i to wybrzuszenie na które nabity jest kapsel mi odpadło i zostawiłem to sobie .

Pytanie moje jest takie -  czy takie wahadełko ma sens i czy będzie działać prawidłowo. Nigdzie wie widziałem informacji o szkle, są informacje o minerałach, metalach, drewnie.

 

IMG_20191112_203735.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrzucisz w google "wahadełko ze szkła" to na "dzień dobry" wyskakują takie wahadełka, np. z Meksyku, o różnych kolorach...

zobacz, czy będzie z Tobą współpracowało - to najważniejsze

i nie zapomnij o oczyszczaniu po pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Właściwie to ja chyba nieprecyzyjnie pytanie zadałem, ale otrzymałem odpowiedz której szukałem

50 minut temu, Ava55 napisał:

i nie zapomnij o oczyszczaniu po pracy

Nie mogłem znaleźć informacji jak się z tym obchodzić. Z tego co przeczytałem to wahadełka z metalu i drewna to co jakiś czas można oczyszczać, a te z kryształów po każdej pracy. Chyba nie wiedziałem do czego szkło podczepi.

Gdzieś wyczytałem że jak nad płomieniem się oczyszcza to musi się w lewo kręcić, a u mnie to w prawo się obracało. Ma to jakieś znaczenie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze jest "mentalne" oczyszczenie, ale fizycznie - możesz je umyć pod strumieniem zimnej wody albo wkładać do soli na jakiś czas, kłaść w słońcu

co do obrotów, to chyba lepiej w lewo - ale głowy nie dam, może spróbuj na czas oczyszczania wyłączyć umysł - ponieważ możliwe jest, że zamiast oczyszczać to każesz mu działać

nietkórzy tuż po pracy  stukają jeszcze wahadełkiem o drewnianą powierzchnię (takie prowizoryczne, na szybko oczyszczenie przed tym właściwym)

 

 

1 minutę temu, Komplex1988 napisał:

Chyba nie dla mnie wahadełko bo dosłownie przed chwilą rozpadło się na 3 części

niekoniecznie 

przypadki chodzą po ludziach

może wybierz jakieś wahadełko ze sklepu Ciszaka ?

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...