Jump to content

Wahadełko ze szkła

Komplex1988
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Parę dni temu zrobiłem wahadełko. Praktycznie wszędzie znalazłem informacje "że to intuicyjnie" najlepiej dokonać wyboru co ma nim zostać. No i w moje ręce po przekopaniu wielu szuflad, pudełek itp. znalazłem w koszyku coś podobnego do pierścionka, a dokładniej to kiedyś piwo otwierałem no i to wybrzuszenie na które nabity jest kapsel mi odpadło i zostawiłem to sobie .

Pytanie moje jest takie -  czy takie wahadełko ma sens i czy będzie działać prawidłowo. Nigdzie wie widziałem informacji o szkle, są informacje o minerałach, metalach, drewnie.

IMG_20191112_203735.jpg

jak wrzucisz w google "wahadełko ze szkła" to na "dzień dobry" wyskakują takie wahadełka, np. z Meksyku, o różnych kolorach...

zobacz, czy będzie z Tobą współpracowało - to najważniejsze

i nie zapomnij o oczyszczaniu po pracy

Dziękuję za odpowiedź.

Właściwie to ja chyba nieprecyzyjnie pytanie zadałem, ale otrzymałem odpowiedz której szukałem

50 minut temu, Ava55 napisał:

i nie zapomnij o oczyszczaniu po pracy

Nie mogłem znaleźć informacji jak się z tym obchodzić. Z tego co przeczytałem to wahadełka z metalu i drewna to co jakiś czas można oczyszczać, a te z kryształów po każdej pracy. Chyba nie wiedziałem do czego szkło podczepi.

Gdzieś wyczytałem że jak nad płomieniem się oczyszcza to musi się w lewo kręcić, a u mnie to w prawo się obracało. Ma to jakieś znaczenie ?

Chyba nie dla mnie wahadełko bo dosłownie przed chwilą rozpadło się na 3 części. Miałem schować do woreczka i wahadełko spadło na podłogę .

najważniejsze jest "mentalne" oczyszczenie, ale fizycznie - możesz je umyć pod strumieniem zimnej wody albo wkładać do soli na jakiś czas, kłaść w słońcu

co do obrotów, to chyba lepiej w lewo - ale głowy nie dam, może spróbuj na czas oczyszczania wyłączyć umysł - ponieważ możliwe jest, że zamiast oczyszczać to każesz mu działać

nietkórzy tuż po pracy  stukają jeszcze wahadełkiem o drewnianą powierzchnię (takie prowizoryczne, na szybko oczyszczenie przed tym właściwym)

1 minutę temu, Komplex1988 napisał:

Chyba nie dla mnie wahadełko bo dosłownie przed chwilą rozpadło się na 3 części

niekoniecznie 

przypadki chodzą po ludziach

może wybierz jakieś wahadełko ze sklepu Ciszaka ?

Edited by Ava55