Skocz do zawartości

Ezo Mikołajki 2019


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kochani, voila! losowanie dokonane :)

Ponieważ nie dysponuję sierotką, papugą ani gryzoniem, losowanie wykonała Babcia Marianna.

 

A że nie da się losować szkolną metodą " z kapelusza" to przyjęłam taki system: pierwsza wylosowana osoba ofiarowuje prezent dla drugiej, druga dla trzeciej, trzecia dla czwartej itd. a ostatnia - 17 osoba - daje prezent dla pierwszej.

 

A oto lista kto dla kogo wybiera podarunek:

 

Bromba   dla   Makryza

Makryz   dla   Anandy

Ananda   dla   Ismer

Ismer   dla   Landary

Landara   dla   Ejberta

Ejbert   dla   Emeryty

Emeryta   dla   sea_creature

sea_creature   dla   Piko

Piko   dla   mrófki

mrófka   dla   Makreli

Makrela   dla   Avy55

Ava55   dla   Grimgnaw

Grimgnaw   dla   LA

LA   dla   Fazy

Faza   dla   Aquilli

Aquilla   dla   Kremilka

Kremilek   dla   Bromby

 

A teraz rzucajmy się w wir poszukiwań czarodziejskich prezentów. Mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić koleżanki :czarow:  i  koledzy  :czarodziej:

  • Cool 1
  • Super 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że rzuciłam się entuzjastycznie na głęboką wodę :D 

Nie wiem kompletnie co kupić, to dopiero jest zadanie! Sea, wybacz, jeśli dostaniesz nie to co lubisz, ale będę się starać z całych sił i jeśli nie oda mi się odgadnąć Twoich upodobań to wybiorę coś, co wydaje mi się godne podarunku :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Ezo Mikołajki 2019
  • Ismer podpiął ten temat
  • Administrator

Kochani, temat dostał swoje podforum - może się przyjmie i stanie się to tradycją :ostr:  oraz ze względu na wygodę, żeby każdy mógł założyć swój wątek z prezentem :) 

Mam nadzieję, że ułatwi to akcję podarunkową, szczególnie jeśli chodzi o przebijanie się przez posty poprzedników, gdzie, w miarę rosnącej ilości fotopostów można dostać  :krecka_dostal: (nie spodziewałam się takiej frekwencji ;)

Tak więc proszę mikołajkowiczów, żeby każdy zakładał swój temat.

 

A ponieważ otrzymałam kilka sygnałów, że niektórzy nie wyrobią się w terminie, to ogłaszam amnestię na ten termin i dodaję jeszcze parę dni (parę!) na wyszukanie i podarowanie prezentów :buzka_z:

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzyń, dzyń - Grimgnaw... czekamy na Ciebie :) upływa termin wręczania prezentów, pospiesz się - parę dni dodatku to nie boska wieczność ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...