Skocz do zawartości

Droga do siebie samej


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie właściwe już lata poświęcam na prace nad sobą samą w szerokim zakresie tego słowa. Zapytałam gdzie jestem w drodze do siebie samej ?! Karty w nawiasie są dopowiedzeniem kartami z drugiej tali. 
 

As buław Sąd (Sprawiedliwość Smierć ) Pustelnik (2 puchary) Siła 
 

As buław pokazuje aktywne działanie, Sąd oraz dołożone karty (Sprawiedliwość Smierć) wskazują na proces transformacji sięgający głęboko, Pustelnik pokazują zagłębianie się w sobie i budowanie relacji ze sobą sama 2 puchary. Prowadzi to do wzmocnienia poczucia wartości, co za tym idzie zaufania do siebie samej. Również łatwiej jest mi odróżnić moje przekonania od obcych.  Myśle ze jestem na bardzo dobrej drodze i tez tak czuje. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

zakretka, jesteś starą userką i dobrze wiesz, gdzie jaki wątek powinien się znaleźć. Regulamin wyraźnie mówi, że wątki rozmijające się z zasadami danego działu są usuwane, więc o co Ci chodzi? Zamieszczasz sporo takich tematów, moderatorzy je cierpliwie przenosili - ale do czasu. Teraz są kasowane, każdy sam powinien dbać o to, by jego temat znalazł się we właściwym dziale. Zakładamy, że wytrawni użytkownicy forum tarota są ludźmi inteligentnymi oraz, że nie traktują modów jak prywatnych służących.

Ten wątek zamykam zgodnie z Twoją dyspozycją :) 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...