Skocz do zawartości

Dziwne sny - prośba o interpretację


MarzeniezMarzeń

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miałam bardzo dziwne sny, które nie dają mi spokoju. W pierwszym śnie miałam dwie suknie ślubne (jedną krótszą i drugą o wiele dłuższą) o bordowym kolorze plus złoto-czerwony welon. Ostatecznie miałam na sobie tą drugą i stałam przed ołtarzem w kościele/zamku, ale byłam w nim całkowicie sama, zaś na zewnątrz panowała okropna burza. W drugim śnie pojawił się kościół, ale to były raczej gruzy i pośrodku stał kapłan, grający na skrzypcach i po chwili była zmiana sceny, podczas której widziałam płonącą świątynię. Chciałam ratować ludzi, ale usłyszałam od księdza, że to nie ma już sensu.

W kolejnym śnie pojawił się śledzący mnie duch zakonnicy, a także pewna rodzina, którą nie znam, ale byłam u nich opiekunką/nauczycielką ich dzieci (dwójka chłopców + dziewczynka). W tym śnie uciekałam z tymi dziećmi przed duchem zakonnicy i pamiętam, że schowałam się z najmłodszym chłopcem do szafy, zaś on do mnie powiedział, że ona mnie szuka, ale jak będziemy cicho to nas nie znajdzie. A przed końcem snu dzieci zapytały się mnie, kiedy wrócę do nich pobawić się, bo tęsknią za mną i abym przyniosła dla nich jakiś prezent z tych czasów.  A wczoraj miałam okropny sen, w którym nagle zaczęły wypadać mi wszystkie zęby, a z dziąseł sączyła się ogromna ilość krwi, której nie mogłam zatamować (dosłownie byłam cała ubrudzona krwią). I powiem, że nie wiem, jak mam zinterpretować te sny.... 

Edytowane przez MarzeniezMarzeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie twoje sny mogą odzwierciedlać obawy o kontakty z najbliższymi i lęki o to właśnie. Lekarstwem na to może być przeznaczanie więcej czasu na sen , a co za tym idzie zmiana wizji przyszłości lub jej korekta na bardziej optymistyczną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...