Jump to content

sad+krol mieczy+paz mieczy+moc

runoutofbreath
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

ostatnio mój znajomy stawial mi karty. Nie będę ukrywać, ze jest laikiem, dopiero się uczy, wiec interpretacja należy do mnie. Ja z kolei znam mniej więcej znaczenie kart osobno, ale nie wiem jak to wygląda calosciowo, jaki jest ten glowny wydzwiek kart. 

Na pytanie gdzie poznam mezczyzne docelowego (tego najważniejszego, tzw "przeznaczenie") mój znajomy wyciagnal 4 karty w nastepujacej kolejności:

pierwsza od lewej: sad, druga: krol mieczy, trzecia: paz mieczy a ostatnia: moc, sila..jak zwal tak zwal :) 

Czytalam, ze np. sąd może oznaczac sale koncertowa, labolatorium, jako karta ogolnie mowi o nowym etapie, odrodzeniu, dalej mamy krol mieczy ogolnie dosyć dobrze znana mi karta, jeśli chodzi o osobe, ale jak to się ma odnośnie miejsc? Wychwycilam taka informacje, ze krol mieczy mowi o lokalizacjach typu uczelnia, jest mocno powiązany z intelektem, bystroscia umysłu..

A Wy jak interpretujecie ten rozkład? Będę ogromnie wdzieczna za pomoc w interpretacji, z checia się czegos naucze :) 

Stawiałabym na miejsce o określonej funkcji, jakąś instytucję może urzędową, gdzie zdobywa się informacje i przechowuje je, a potem z pozytywnym efektem wykorzystuje. To miejsce gdzie są konkretni ludzie o określonym zawodzie. Stawiam na urzędy wszelakie, może jakaś uczelnia i nie wiem czemu, ale poczta mi przychodzi na myśl.

• Thanks! 1

dużo więcej nie dorzucę - wydaje się jakbyście mieli być w pewnej zależności:

Król mieczy-paź mieczy

czyli jak on lekarz - Ty pacjent

urzędnik - Ty petent

wykładowca/asystent - student

etc.

Sąd wskazuje często na instytucję, też miejsce/budynek gdzie przebywa dużo osób

Moc może wskazywać na to, że to łącze będzie między Wami silne (np. jak urzędnik to nie pierwszy lepszy), może wskazywać na konieczność Waszego kontaktu (jakaś sprawa do załatwienia bądź będziesz mu podlegać , np. kierownik- zespołu<->pracownik)

Edited by Ava55

8 godzin temu, Ava55 napisał:

dużo więcej nie dorzucę - wydaje się jakbyście mieli być w pewnej zależności:

Król mieczy-paź mieczy

czyli jak on lekarz - Ty pacjent

urzędnik - Ty petent

wykładowca/asystent - student

etc.

Sąd wskazuje często na instytucję, też miejsce/budynek gdzie przebywa dużo osób

Moc może wskazywać na to, że to łącze będzie między Wami silne (np. jak urzędnik to nie pierwszy lepszy), może wskazywać na konieczność Waszego kontaktu (jakaś sprawa do załatwienia bądź będziesz mu podlegać , np. kierownik- zespołu<->pracownik)

pięknie dziekuje za poswiecony czas i pomoc :*