Skocz do zawartości

Nowa praca


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odbyłem sesję z kartami i oto dwa pytania, jakie zadałem.

 

1. Jaki będzie miała przebieg nowa praca do 06.2020? 

 

Cesarzowa, 8 Denarów, Sąd Ostateczny 

 

Karty pokazują, że sama w sobie praca będzie bardziej męcząca oraz wymagająca więcej czasu i poświęcenia od tej poprzedniej, co zaznacza 8 Denarów. Cesarzowa może z kolei pokazywać większe korzyści finansowe.

Natomiast S Ostateczny wskazuje na wyjaśnienie, może zmiana działu w obrębie tej firmy..

 

2. Czy do połowy marca 2020 kupię drogiego smartfona? 

 

6 Pucharów - 8 Buław - Rycerz Buław

 

Według mnie tak. Ryc Buław to człowiek działający mega szybko i wówczas może być już po sprawie. 

 

A Wy co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Pierwsze karty pokazują, ze pracujesz w branży kobiecej lub szefowa jest wpływowa kobieta. Ewentualnie dobre warunki pracy dla Ciebie. 8 monet mówi, ze trzeba będzie się wykazać i uczciwie pracować. Sad może pokazywać podsumowanie, ocena pracy, podsumowanie tego okresu. 
 

W drugim pytaniu widzę szybkie działanie o czym mówi 8 buław z rycerze buław. 6 pucharów mówi ze będziesz miał taka markę jaką już miałeś. Zakupu dokonasz pod wpływem impulsu, spontanicznie. 
 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zakretka23 napisał:

Pierwsze karty pokazują, ze pracujesz w branży kobiecej lub szefowa jest wpływowa kobieta. Ewentualnie dobre warunki pracy dla Ciebie. 8 monet mówi, ze trzeba będzie się wykazać i uczciwie pracować. Sad może pokazywać podsumowanie, ocena pracy, podsumowanie tego okresu. 

Stawiałbym na to drugie, czyli dobre warunki pracy. Zgodnie z umową zarobki będę miał wyższe od tych w poprzedniej firmie, więc ta Cesarzowa może pokazywać lepsze pieniądze.

Co do reszty zgadzam się z Tobą. 

 

Dzięki 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
11 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Dziś odbyłem sesję z kartami i oto dwa pytania, jakie zadałem.

 

1. Jaki będzie miała przebieg nowa praca do 06.2020? 

 

Cesarzowa, 8 Denarów, Sąd Ostateczny 

 

Myślę, że będzie bardzo dobrze. Czeka Cię ciężka, ale owocna praca, a może nawet nowa ścieżka kariery. Myślę, że będziesz zaangażowany w pracę zespołową, ale Sąd Ostateczny może mówić o nowych pomysłach, nauce.

 

2. Czy do połowy marca 2020 kupię drogiego smartfona? 

 

6 Pucharów - 8 Buław - Rycerz Buław

 

Kupisz, pod wpływem chwili, to będzie szybka decyzja. Widać, że zakup sprawi Ci trochę pozytywnych emocji.

 

A Wy co myślicie?

 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, mezza napisał:

Myślę, że będziesz zaangażowany w pracę zespołową, ale Sąd Ostateczny może mówić o nowych pomysłach, nauce.

Może być jak piszesz ale to raczej nie będzie nowa ścieżka mojej kariery - mam nadzieję. 

Praca o którą pytam faktycznie wydaje się korzystniejsza finansowa ale branża niezgodna z moim powołaniem. 

Marzę o czymś innym ale póki co nie idzie z tamtym więc jestem tu gdzie jestem ;)

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...