Jump to content

Odwrocone tylem ramki ze zdjeciami

krista75
 Share

Recommended Posts

Witam przechodze teraz trudny czas maz jest w szpitalu w spiaczce od 11 dni po wybuchu w kopalni soli codziennie jestesmy informowani ze stan bez zmian ze stan pluc sie niepoprawia. Czy moj sen ma jakieś znaczenie, pierwszy raz od wypadku dzis mialam niespokojna noc oprocz snu caly czas sie budzilam czulam jak mi wlosy po prawej stronie sie jezą.

Śniło mi sie ze po powrocie do domu ze szpitala jak weszliśmy z dziećmi do domu to zauwazylismy ze wszystkie ramki ze zdjęciami byly poodwracane tylem do nas ramki byly poustawiane na komodzie i na polce wiszacej.

Bardzo prosze o szybką interpretacje snu .

• 1 month later...
  • Maestro
W dniu 18.11.2019 o 08:47, krista75 napisał:

Witam przechodze teraz trudny czas maz jest w szpitalu w spiaczce od 11 dni po wybuchu w kopalni soli codziennie jestesmy informowani ze stan bez zmian ze stan pluc sie niepoprawia. Czy moj sen ma jakieś znaczenie, pierwszy raz od wypadku dzis mialam niespokojna noc oprocz snu caly czas sie budzilam czulam jak mi wlosy po prawej stronie sie jezą.

Śniło mi sie ze po powrocie do domu ze szpitala jak weszliśmy z dziećmi do domu to zauwazylismy ze wszystkie ramki ze zdjęciami byly poodwracane tylem do nas ramki byly poustawiane na komodzie i na polce wiszacej.

Bardzo prosze o szybką interpretacje snu .

Krista75

Bardzo Ci współczuję trudnej sytuacji. Myślę, że sen jest wyrazem Twoich ogromnych zmartwień i obaw o życie i zdrowie męża. Poodwracane ramki świadczą o tym, że to ostatnie zdarzenie "poodwracało" Twoje życie rodzinne do góry nogami, zasiało zamęt i zamieszanie, pojawił się chaos i bałagan. Takie sny nie muszą świadczyć o nadchodzącym nieszczęściu, raczej rozumiem je jako wyraz obaw i trudnych emocji, jakie teraz Ci towarzyszą. 

Mam nadzieję, że wszystko zakończyło się dobrze i życzę dużo zdrowia dla całej Twojej rodziny. 

• Thanks! 1