Skocz do zawartości

@ Willow <3


Gość Ava55

Rekomendowane odpowiedzi

moja idea (a właściwie to pomysł Ismer :buziak: )

jest taka - każdy może tu coś zostawić dla Willow  :1s_z::koniczynka:    - wpis, muzykę, fotografie...

nasza Willow teraz odchodzi z forum, mam nadzieję że jeszcze tu wróci za jakiś czas :czarow:

 

ode mnie moje ulubione taneczne przedstawienie Lord of the Dance 

(The  Begining)

 

 

 

Willow :1s_n::thanks:

Edytowane przez Ava55
EDIT : @Ismer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem Willow ale domyślam się, że wiele zrobiła dobrego dla ludzi i, że mimo trudów robiła to z uśmiechem. Więc zostawiam dla niej uśmiechniętego psiaka aby też zawsze jej uśmiech towarzyszył w życiu ;)

 

 

1-funny-laughing-animals-2-4-7-9-0-3-2-4-5-6-8-1-2-3-4.png

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willow! :) Dziękuję za Twoją szczerą pomoc oraz wszystkie sympatyczne chwile! Trzymaj się ciepło. Ja też będę tęsknił :pociesza: Nigdy Ciebie nie zapomnę! :yes:

 

Chciałbym abyś była po prostu szczęśliwa :)

Edytowane przez Makryz
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wielka szkoda dla forum, gdy odchodzi tak aktywny i merytoryczny użytkownik, ale czasem potrzebny jest odpoczynek, to praca z energiami, a one potrafią płatać nam figle...

Dużo zdrowia i spokoju.

  • W punkt 2
  • Super 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willow szkoda, że odchodzisz , bo będzie Cię brakowało. Twoje wróżby były zawsze trafne a Twoja a słowa wsparcia zawsze dodawały energii. Życzę dużo zdrówka i przesyłam pozytywną energię :1s_c: Trzymaj się i wracaj do nas :) 

  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Willow, najwyższy czas żebyś pomyślała o sobie, swoim samopoczuciu i szczęściu. Najważniejsza jesteś Ty :* Wierzę, że to całe dobro wróci do Ciebie z potrójną mocą :serce1::bukiet:

Wierzę w Ciebie mocno i wiem, że będzie git :1s_z: :1s_c::thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku wielka szkoda, że nas opuszczasz Willow mam nadzieję, że jednak tylko tymczasowo! :kwiatek: Jestem na forum bardzo krótko, ale zawsze lubiłam czytać twoje odpowiedzi były bardzo merytoryczne i dużo się można było nauczyć :) Mam nadzieję, że teraz towarzyszyć ci będą tylko pozytywne chwile i wrócisz do nas niedługo.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Dla Willow'

 

Niech słońce codzień uśmiecha się do Ciebie,

Niech wszystkie gwiazdy sprzyjają Ci na niebie,

Niech każdy człowiek życzliwy będzie Tobie,

Bądź zawsze szczęśliwa i nie zapominaj o sobie

~Sarah 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willow, nie trzeba od razu kasować konta. Można zrobić przerwę, nie odwiedzając forum.

Mam tu konto 9 lat i nie jestem cały czas aktywna. Trzeba nauczyć się zdystansować do świata magii, ale też świata sieci.

Myślę, że do zobaczenia jest jak najbardziej odpowiednie.

Edytowane przez LA
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...