Jump to content
Sign in to follow this  
Sunrise009

Rower z drutu, przyjaciel

Recommended Posts

Sunrise009

Dobry wieczór,

będę wdzięczna za interpretację snu. 

Śniło mi się, że idę chodnikiem przy ulicy, mijam zadbane domy i ogródki. W pewnym momencie, na podjeździe jednego z domów widzę swojego przyjaciela, z którym, w wyniku różnych sytuacji, nie mam kontaktu od lat. Stoi, trzymając rower. Mijam go i wtedy zaczyna za mną krzyczeć "poczekaj!" i próbuje jechać na tym rowerze, ale wtedy okazuje się, że rower ma scentrowane koła i wygina się cały, jakby był z drutu, przyjaciel nie może przejechać metra, chwieje się na boki, rower się przechyla, ale się nie przewraca. Ja stoję i czekam na niego, ale on nie robi nawet centymetra, choć próbuje. Nie podchodzę do niego, stoję w milczeniu i czekam. 

Obudziłam się chwilę później. Nastrój w śnie był typowo "podmiejski", idylliczny, trwała wiosna, było jasno i czysto. 

Dziękuję serdecznie za pomoc. 

Ava55

może myśli o Tobie badź zamierza/próbuje się skontaktować

a jest szansa, ze mógł przejeżdżać w pobliżu Twojego domu?

nie wiem, jak się rozstaliście, ale to może też być sygnał, żebyście sobie wybaczyli (Ty jemu ? lub sobie samej) - teraz jest dobry moment (jasno, czysto, wiosna)

nieraz wystarczy medytacja przy świecy, z intencją wybaczenia - enregia i tak dotrze

Edited by Ava55
  • Super 1
  • Thanks! 1

Sunrise009

Dziękuję ślicznie, rozstaliśmy się w nieporozumieniu. Wynikła dziwna sytuacja, nie do końca zrozumieliśmy intencje wobec siebie i stało się, poprosiłam o niekontaktowanie się z jego strony, ze swojej obeicałam to samo. 

Mniej więcej tak ten sen interpretowałam, jak Ty, ale nie wiem o co chodzi z rowerem - wygląda mi to na próbę kontaktu, która będzie nieskuteczna? 

Jakiś czas później ten sam człowiek śnił mi się, jak stał w perłowej wodzie. Tego już kompletnie nie potrafię zinterpretować.

• Like 1
  • Thanks! 1

Ava55

dziękuje za opis - skoro Ty pierwsza poprosiłaś o brak kontaktu - to on nie ma mocnych podstaw do wznowienia kontaktu z Tobą, być może stąd ten rozwalający się rower....

jeśli dasz radę i masz poczucie, ze powinnaś - odezwij się pierwsza, można spróbować jakoś tak niezobowiązująco to zrobić

perłowa woda... perły były zawsze uważane za coś szlachetnego, woda ->emocje - być może on chciałby kontaktu z Tobą i jest to szczere, bez podtekstów

perły kojarza mi się też trochę ze smutkiem

Edited by Ava55
  • Super 1
  • Thanks! 1

Sunrise009

Dziękuję, to wiele mi rozjaśnia.

• Like 1