Skocz do zawartości

Rower z drutu, przyjaciel


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

będę wdzięczna za interpretację snu. 

 

Śniło mi się, że idę chodnikiem przy ulicy, mijam zadbane domy i ogródki. W pewnym momencie, na podjeździe jednego z domów widzę swojego przyjaciela, z którym, w wyniku różnych sytuacji, nie mam kontaktu od lat. Stoi, trzymając rower. Mijam go i wtedy zaczyna za mną krzyczeć "poczekaj!" i próbuje jechać na tym rowerze, ale wtedy okazuje się, że rower ma scentrowane koła i wygina się cały, jakby był z drutu, przyjaciel nie może przejechać metra, chwieje się na boki, rower się przechyla, ale się nie przewraca. Ja stoję i czekam na niego, ale on nie robi nawet centymetra, choć próbuje. Nie podchodzę do niego, stoję w milczeniu i czekam. 

 

Obudziłam się chwilę później. Nastrój w śnie był typowo "podmiejski", idylliczny, trwała wiosna, było jasno i czysto. 

 

Dziękuję serdecznie za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może myśli o Tobie badź zamierza/próbuje się skontaktować

a jest szansa, ze mógł przejeżdżać w pobliżu Twojego domu?

 

nie wiem, jak się rozstaliście, ale to może też być sygnał, żebyście sobie wybaczyli (Ty jemu ? lub sobie samej) - teraz jest dobry moment (jasno, czysto, wiosna)

nieraz wystarczy medytacja przy świecy, z intencją wybaczenia - enregia i tak dotrze

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie, rozstaliśmy się w nieporozumieniu. Wynikła dziwna sytuacja, nie do końca zrozumieliśmy intencje wobec siebie i stało się, poprosiłam o niekontaktowanie się z jego strony, ze swojej obeicałam to samo. 

Mniej więcej tak ten sen interpretowałam, jak Ty, ale nie wiem o co chodzi z rowerem - wygląda mi to na próbę kontaktu, która będzie nieskuteczna? 

Jakiś czas później ten sam człowiek śnił mi się, jak stał w perłowej wodzie. Tego już kompletnie nie potrafię zinterpretować.
 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za opis - skoro Ty pierwsza poprosiłaś o brak kontaktu - to on nie ma mocnych podstaw do wznowienia kontaktu z Tobą, być może stąd ten rozwalający się rower....

jeśli dasz radę i masz poczucie, ze powinnaś - odezwij się pierwsza, można spróbować jakoś tak niezobowiązująco to zrobić

 

perłowa woda... perły były zawsze uważane za coś szlachetnego, woda ->emocje - być może on chciałby kontaktu z Tobą i jest to szczere, bez podtekstów

perły kojarza mi się też trochę ze smutkiem

 

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...