Jump to content
Sign in to follow this  
Grimgnaw

Pytanie o mantrę

Recommended Posts

Grimgnaw

Dzień dobry wszystkim. Mam do was pewne pytanie. Czy mantra może wzmacniać efekt wizualizacji? I czy mantrę np miłości mogę kierować do pewnej osoby z tym, że ona to poczuje i będzie czuła od kogo to jest?

Guest Ava55

mantra jest używana do pracy nad sobą a nie nad/na kimś

Mantra -> formuła, werset lub sylaba, która jest elementem praktyki duchowej.

Jej powtarzanie ma pomóc w opanowaniu  umysłu, zaktywizowaniu określonej energii, uspokojeniu, oczyszczeniu go 

jeśli już macie za sobą jakąś wspólną przeszłość z tą osobą - to  możesz oczyścić Wasze połączenie energetyczne, na tyle na ile potrafisz - podczas medytacji/wizualizacji

Edited by Ava55

Grimgnaw
14 minut temu, Ava55 napisał:

mantra jest używana do pracy nad sobą a nie nad/na kimś

Mantra -> formuła, werset lub sylaba, która jest elementem praktyki duchowej.

Jej powtarzanie ma pomóc w opanowaniu  umysłu, zaktywizowaniu określonej energii, uspokojeniu, oczyszczeniu go 

jeśli już macie za sobą jakąś wspólną przeszłość z tą osobą - to  możesz oczyścić Wasze połączenie energetyczne, na tyle na ile potrafisz - podczas medytacji/wizualizacji

A jest jakaś możliwość, że podczas medytacji/wizualizacji ta osoba jeśli się na niej skupię będzie czuła od kogo są te emocję?

PS. Jak oczyścić nasze połączenie energetyczne i co to da?

Edited by Grimgnaw
Nie dopisałem pytania

Guest Ava55

nie powinieneś się skupiac na tej osobie - tylko na relacji między Wami - całokształcie emocji, myśli

skutek może być taki, że te relacje się poprawią i oboje poczujecie sie swobodniej, będziecie bardziej otwarci - może pozbędziecie się jakichś negatywnych myśli na swój temat

jak ? - zacznij od zwyczajnej medytacji

możesz zapalić jakieś światełko, zwykła biała świeczka będzie ok

potem zwizualizuj   połączenie między Wami i przyjrzyj się mu

- spróbuj zobaczyć, nie narzucaj JAK ma to połączenie wyglądać, tylko obserwuj

(to będą też ważne informacje dla Ciebie) - czy jest to cienka nić czy wstążka czy gruba lina, jakego jest koloru...

potem spróbuj oczyścić tę  więź przesyłając po niej światło (jasne/złote) utrzymując jednocześnie połączenie z "Centrum" (Kosmosu czy co tam wolisz, Wyższą Jaźnią) i z sobą samym (swoim centrum) z intencją oczyszczania, uwalniania oraz pozytywnej energii

wykonuj to aż poczujesz spokój

zakończ medytację

ważne jest by energia płynąca po "nici" nie "atakowała" w żaden sposób drugiej osoby ani mentalnie ani emocjonalnie

Edited by Ava55

Grimgnaw

To wiele nauki mnie czeka bo nie wiem jak mam zwizualizować te połączenie. O oczyszczaniu tej nitki i jakiś światełkach to wql nie kumam

Guest Ava55

w takim razie może zamiast tego po prostu medytuj i sam siebie oczyszczaj 

to pomaga  po jakimś czasie też i na relacje, bo otwiera umysł, porządkuje emocje

robienie czegoś na siłę rzadko daje pozytywny skutek...

Edited by Ava55

Grimgnaw
2 minuty temu, Ava55 napisał:

w takim razie może zamiast tego po prostu medytuj i sam siebie oczyszczaj 

to pomaga  po jakimś czasie też i na relacje, bo otwiera umysł, porządkuje emocje

robienie czegoś na siłę rzadko daje pozytywny skutek...

Masz rację. Dużo jeszcze przede mną nauki. Skupię się na medytacji i wizualizacji na razie i postaram się oczyszczać poprzez mantry ;)

• Like 1

Guest Ava55

każdy ma jakąś pracę przed sobą :) 

PS nie znam Twojej historii - ale przecież można też zwyczajnie działać  - odezwać sie, wykonać jakiś gest (?)

Edited by Ava55