Skocz do zawartości

Paczka


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również czekam na paczkę, którą zamówiłam w Azji. Nie wiem, czy dojdzie w listopadzie.

 

Czy paczka została nadana?

 

Z przełożenia

 

Kapłan+Król Denarów+2 pucharów 

 

Rozkład:

 

3 denarów+8 pucharów+7 denarów+9 denarów

 

Myślę, że paczka została nadana. W tej 8 pucharów widać, że idzie z daleka, ale jeszcze będę musiała poczekać. 9 denarów powinnam być zadowolona z zakupu.

 

Czy paczka przyjdzie w listopadzie?

 

6 pucharów+Wisielec+7 buław+10 buław - W 10 buław może to ten dostawca z przesyłkami, ale 7 buław może mówić o jakiś trudnościach z dostarczeniem paczki, co poprzedza Wisielec.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mezza napisał:

Rozkład:

 

3 denarów+8 pucharów+7 denarów+9 denarów

Z przełożenia wynika, że jak najbardziej została nadana.

 

Rozkład także to potwierdza, natomiast mam wrażenie, że będzie trzeba na nią troszkę poczekać. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mezza napisał:

Czy paczka przyjdzie w listopadzie?

 

6 pucharów+Wisielec+7 buław+10 buław -

Nie dotrze w listopadzie.

W zasadzie każda z tych kart pokazuje trudności. Obawiam się,  że może gdzieś utknąć i będzie to ciężkie w zweryfikowaniu. 

W poprzednim rozkładzie wyszła 8 Pucharów a to karta rezygnacji ale także pójścia nową drogą i tutaj odpowiednikiem tej karty jest 6 Pucharów. Powrót do pierwotnych czynności. 

Ciebie natomiast samo to czekanie bardzo wymęczy, co pokazuje 10 Buław.

Na pewno w listopadzie paczka nie dojdzie..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, mezza napisał:

Ja również czekam na paczkę, którą zamówiłam w Azji. Nie wiem, czy dojdzie w listopadzie.

 

Czy paczka została nadana?

 

Z przełożenia

 

Kapłan+Król Denarów+2 pucharów 

 

Rozkład:

 

3 denarów+8 pucharów+7 denarów+9 denarów

 

Myślę, że paczka została nadana. W tej 8 pucharów widać, że idzie z daleka, ale jeszcze będę musiała poczekać. 9 denarów powinnam być zadowolona z zakupu.

 

Czy paczka przyjdzie w listopadzie?

 

6 pucharów+Wisielec+7 buław+10 buław - W 10 buław może to ten dostawca z przesyłkami, ale 7 buław może mówić o jakiś trudnościach z dostarczeniem paczki, co poprzedza Wisielec.

Hehe czyżby chodziło o Aliexpress? 

 

Moim zdaniem 7 monet może znaczyć, że czeka na nadanie. 

Może nie dojść w listopadzie i ogólnie to wisielec mocno to wydłuża. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...