Skocz do zawartości

Grudzień/ sytuacja


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałem 4 pytania na nurtujące mnie kwestie, szybkie w weryfikacji;

 

1. Czy szefostwo udzieli mi wolnego w okresie świąteczno- noworocznym 2019/2020 (14 dni) 

 

Śmierć, 6 Buław, 4 Pucharów 

 

Chcąc odnieść sukces, abym jednak stawił się wówczas w pracy ( 6 Buław) znacząco pokrzyżują mi plany (śmierć) i nie zaakceptują mojej prośby o dni wolne.

 

2. Czy przedłużę umowę z operatorem ?

 

10 Mieczy, Gwiazda,  Królowa Denarów 

 

Uważam, że finalnie tak, aczkolwiek może nie będę co  do tego w pełni przekonany, czy ostatecznie dobrze się stało. Królową Denarów traktuję jednak jako kartę inwestycyjną,  która tutaj potwierdza transakcje i dalszą współpracę.

 

3. Czy rozwinie się z S relacja do końca grudnia ?

 

Królowa Pucharów, Głupiec,  2 Mieczy 

 

Nie rozwinie się. Jesteśmy na samym początku znajomości co trafnie pokazuje Głupiec.  W efekcie jednak nie zacieśnimy relacji, bo ona jest na zastępstwie, chwilowo u nas firmie, wiec być może dlatego ta 2 Mieczy... 

 

 

4. Czy warto inicjować jako pierwszy kontakt z Y? 

 

Księżyc, Paź Buław, Sąd Ostateczny 

 

Karty wręcz wprost odradzają kontaktowanie się z nią. Jest nieszczera i warto to oczyszcić poprzez odejście od niej.

 

 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza

1.Powinni bo widac zakonczenie jakiegos etapu i wejscie z nadzieja w nowy...kasa tez moze byc dobra

2.Nawet jesli cos poczuła to raczej kryje sie z tym i moze ew.zbierac info o Tobie

3.Uważaj na nia, kontaktu nie chce;  to jakas szarpana znajomosc? powroty i rozstania?

4.Nie, nie.

 

Kurcze cała ja. Skasowali jeden temat a ja skopiowałam odpowiedź i tu wkleilam a inne pytania:sark:

Zaraz napisze nową

Edytowane przez gucio19
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Trochę przekonstruowałem treść tego posta.

 

Poniższą treść przeniosłem do wątku "wzajemnej pomocy " 

 

Jakie wrażenie wywarłem na dziewczynie S, z którą tylko raz rozmawiałem w pracy ale dość mi się spodobała?


Moc - Księżyc - 6 Mieczy 


W karcie Księżyc widać to, że właściwie mnie (Jeszcze) nie zna. Mogłem jej się spodobać ale wie, że ta relacja raczej nie przetrwa bo jest tylko na zastępstwie.


3. Jakie ma wobec mnie intencje inna dziewczyna Y i czy chce utrzymać kontakt?


Intencje; 8 Pucharów, Diabeł, 8 Mieczy 

           Jest nieszczera i poblokowana 


Czy chce utrzymywać kontakt?

Świat, Rydwan, 5 Denarów 

Nie chce. Ona chce odejść jak najdalej i jak najprędzej.

 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Ziomal597 napisał:

Zadałem 4 pytania na nurtujące mnie kwestie, szybkie w weryfikacji;

 

1. Czy szefostwo udzieli mi wolnego w okresie świąteczno- noworocznym 2019/2020 (14 dni) 

 

Śmierć, 6 Buław, 4 Pucharów 

 

Chcąc odnieść sukces, abym jednak stawił się wówczas w pracy ( 6 Buław) znacząco pokrzyżują mi plany (śmierć) i nie zaakceptują mojej prośby o dni wolne.

 

2. Czy przedłużę umowę z operatorem ?

 

10 Mieczy, Gwiazda,  Królowa Denarów 

 

Uważam, że finalnie tak, aczkolwiek może nie będę co  do tego w pełni przekonany, czy ostatecznie dobrze się stało. Królową Denarów traktuję jednak jako kartę inwestycyjną,  która tutaj potwierdza transakcje i dalszą współpracę.

 

3. Czy rozwinie się z S relacja do końca grudnia ?

 

Królowa Pucharów, Głupiec,  2 Mieczy 

 

Nie rozwinie się. Jesteśmy na samym początku znajomości co trafnie pokazuje Głupiec.  W efekcie jednak nie zacieśnimy relacji, bo ona jest na zastępstwie, chwilowo u nas firmie, wiec być może dlatego ta 2 Mieczy... 

 

 

4. Czy warto inicjować jako pierwszy kontakt z Y? 

 

Księżyc, Paź Buław, Sąd Ostateczny 

 

Karty wręcz wprost odradzają kontaktowanie się z nią. Jest nieszczera i warto to oczyszcić poprzez odejście od niej.

 

 

1. Udzielą :)ale może mniej niż oczekujesz?Ewentualnie w ostatniej chwili odwołaja, oby nie...

2.Tak

3.Raczej nie

4.W sumie czemu nie, moze sie odnowi w sądzie?

 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, gucio19 napisał:

.W sumie czemu nie, moze sie odnowi w sądzie?

Sąd owszem jest odnową ale przy takich kartach,  zarówno o te jej nieszczere intencje daje mi wyraźne wskazanie na oczyszczenie mojej aury od tej toksycznej relacji

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ziomal597 napisał:

Sąd owszem jest odnową ale przy takich kartach,  zarówno o te jej nieszczere intencje daje mi wyraźne wskazanie na oczyszczenie mojej aury od tej toksycznej relacji

Jeśli relacja Ci szkodzi, to nie trać czasu nawet na pytanie kart co i jak.Po co się meczyć,poszukaj innej :) 

Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
1 godzinę temu, Ziomal597 napisał:

Zadałem 4 pytania na nurtujące mnie kwestie, szybkie w weryfikacji;

 

1. Czy szefostwo udzieli mi wolnego w okresie świąteczno- noworocznym 2019/2020 (14 dni) 

 

Śmierć, 6 Buław, 4 Pucharów 

 

A ja myślę, że dostaniesz. W Śmierci twoje powolne dojrzewanie do wyjścia z pytaniem o urlopie. 6 buław - ucieszysz się, otrzymasz pozytywną odpowiedź, a w 4 będziesz po prostu odpoczywał.

 

2. Czy przedłużę umowę z operatorem ?

 

10 Mieczy, Gwiazda,  Królowa Denarów 

 

Myślę, że tak, ale na trochę innych warunkach, a może i nawet lepszych.

 

3. Czy rozwinie się z S relacja do końca grudnia ?

 

Królowa Pucharów, Głupiec,  2 Mieczy 

 

Z pewnością będzie kontakt, ale taki na luzie. Nie sądzę, aby poszło to dalej, gdyż któreś z Was podchodzi do całej znajomości zbyt realistycznie, nie chce się otworzyć emocjonalnie.

 

4. Czy warto inicjować jako pierwszy kontakt z Y? 

 

Księżyc, Paź Buław, Sąd Ostateczny 

 

A ja uważam, że tak. Za bardzo przypisujesz do każdej karty jedno znaczenie, a Księżyc to także lęki, strach, ukryty romans oraz tęsknota za kimś. Paź Buław to ruch, nowe początki, ciągła energia i potrzeba kontaktu. U mnie zazwyczaj Sąd pokazuje nowe przebudzenie, odświeżenie pewnych relacji.

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2019 o 16:07, Ziomal597 napisał:

 

1. Czy szefostwo udzieli mi wolnego w okresie świąteczno- noworocznym 2019/2020 (14 dni) 

 

Śmierć, 6 Buław, 4 Pucharów 

 

Nie wiem czy ugrasz wszystko co chcesz śmierć miesza się z 6 bulaw znowu 4 kieli taka dość nudna karta. Może to być tak, że nie będzie to tak jak chcesz. 

 

2. Czy przedłużę umowę z operatorem ?

 

10 Mieczy, Gwiazda,  Królowa Denarów 

 

Obstawiam, że tak 

 

3. Czy rozwinie się z S relacja do końca grudnia ?

 

Królowa Pucharów, Głupiec,  2 Mieczy 

 

Nie rozwinie się. 

 

 

4. Czy warto inicjować jako pierwszy kontakt z Y? 

 

Księżyc, Paź Buław, Sąd Ostateczny 

 

Hmmm moim zdaniem nie, ta znajomość będzie żyła swoim życiem, ale nie będzie to nic takiego rokujacego. Za mało tu uczuć. 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...