Skocz do zawartości

Grudzień Mezza


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni miesiąc w tym roku, a więc i prognoza:

 

Aura: Świat+5 denarów+Koło Fortuny+4 denarów

 

Chyba z końcem roku będę odczuwała jakąś pustkę, brak partnera w okresie świątecznym, ale może los sprawi, że zmienię swoje nastawienie i będę doceniać to, co mam.

 

Praca: 8 buław+6 kielichów+Sprawka+3 denarów

 

Tutaj powinno być stabilnie. Dobra komunikacja, atmosfera przyjazna i dobra współpraca.

 

Finanse: 2 mieczy+4 pucharów+Król Mieczy+5 pucharów

 

Mogą być jakieś straty finansowe. Ogólnie będę ostrożnie podchodziła do wydatków. Może mogłabym poprawić sytuację finansową, ale średnio skorzystam z okazji.

 

Miłość: Śmierć+2 pucharów+10 denarów+Świat

 

Nie sądzę, abym weszła od razu w związek, ale może zacznę bardziej oceniać nowe znajomości pod kątem stabilizacji.

 

Relacje z otoczeniem: 6 mieczy+Król Denarów+Paź denarów+8 buław - chyba pokazuje się tutaj środowisko na uczelni. Może z kimś będę w stałym kontakcie. 

 

Samopoczucie: Koło Fortuny+8 denarów+Cesarz+As buław - widać, że energia będzie dopisywała, ale chyba trochę czeka mnie huśtawek nastroju nad czym trzeba będzie popracować.

 

Pozytywna niespodzianka: 4 pucharów+3 buław+Słońce+3 mieczy+4 buław - Może zamknę już dawne rozczarowania i ruszę do przodu. Będę bardziej towarzyska.

 

Rada: Paź kielichów+Kapłanka+3 buław+Gwiazda - korzystać ze swojego doświadczenia i słuchać intuicji przy otwieraniu się na drugiego człowieka, ale działać i spełniać marzenia.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mezza napisał:

Aura: Świat+5 denarów+Koło Fortuny+4 denarów

Widać , że mogą Ci doskwierać problemy finansowe ale sytuacja nagle się zmieni i nastąpi stabilizacja.

1 godzinę temu, mezza napisał:

Praca: 8 buław+6 kielichów+Sprawka+3 denarów

Aktywnie w pracy, choć mogą powrócić sprawy z przeszłości wymagające wyjaśnienia, aby móc dalej pracować w kolektywie. Poza tym w pracy wszystko stabilnie będzie się układać.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mezza napisał:

Finanse: 2 mieczy+4 pucharów+Król Mieczy+5 pucharów

Widać problemy finansowe, co też potwierdza 5 Denarów z rozkładu aura miesiąca. Król Mieczy to zobowiązania,  które mogą mocno drenować Twój budżet i niestety stąd te problemy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mezza napisał:

Miłość: Śmierć+2 pucharów+10 denarów+Świat

Na horyzoncie dobra zmiana.

Pokazują się spotkania, miłe chwile, ale to wszystko finalnie przelotne.

Karta Świat zamyka pewien etap a zatem to samo przeminie ale same w sobie spotkania będą miłe i przyjemne. 

 

1 godzinę temu, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: 6 mieczy+Król Denarów+Paź denarów+8 buław 

Relacje koleżeńskie, nieprzesadnie zacieśnione ale takie całkiem pozytywne. Owszem, będą kontakty ale na gruncie służbowym, bo Król Denarów to typowy służbista. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mezza napisał:

Samopoczucie: Koło Fortuny+8 denarów+Cesarz+As buław

Twoje samopoczucie będzie zmienne, w zależności od dnia ( k fortuny). Generalnie będziesz bardzo zapracowana i chwilami zmęczona. Cesarz jednak pokazuje taką niezłomność i spore zaplecze sił, co potwierdza As Buław. Generalnie nie zabranie Ci witalności

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: 4 pucharów+3 buław+Słońce+3 mieczy+4 buław

Na pewno będziesz mogła liczyć na chwilę wytchnienia, co pozwoli spojrzeć w przyszłość.

Karta słońce mówi pewnie o świątecznym spotkaniu z rodziną w domu. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2019 o 23:49, mezza napisał:

Ostatni miesiąc w tym roku, a więc i prognoza:

 

Aura: Świat+5 denarów+Koło Fortuny+4 denarów

 

Chęć wyjścia z jakiejś sytuacji trudnfj lub pozostania w bezpiecznej pozycji 

 

Praca: 8 buław+6 kielichów+Sprawka+3 denarów

 

Dodatkowe zadania może praca w domu 

 

Finanse: 2 mieczy+4 pucharów+Król Mieczy+5 pucharów

 

Rizmyslsnie o finansach, analizowanie 

 

Miłość: Śmierć+2 pucharów+10 denarów+Świat

 

Fajne te karty, ale widać tu dużo myśli chęć wejścia w związek, zamknięcie etapu. 

 

Relacje z otoczeniem: 6 mieczy+Król Denarów+Paź denarów+8 buław - hmm z innymi raczej mniejszy kontakt bardziej skupienie się na sobie 

 

Samopoczucie: Koło Fortuny+8 denarów+Cesarz+As buław - znów skupienie się na sobie na własnym ja. Zbieranie energii. 

 

Pozytywna niespodzianka: 4 pucharów+3 buław+Słońce+3 mieczy+4 buław - widać analizowanie czegoś, ale też po tych analizach pójście w nowym kierunku 

 

Rada: Paź kielichów+Kapłanka+3 buław+Gwiazda - nie poddawać się emocjom. Pojmowanie mądrych decyzji słychać siebie. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
 
 
0
 Advanced issue found
 
 
W dniu 22.11.2019 o 23:49, mezza napisał:

Ostatni miesiąc w tym roku, a więc i prognoza:

 

Aura: Świat+5 denarów+Koło Fortuny+4 denarów

Pochorowałam się na początku miesiąca i większość czasu spędziłam w domu.

 
 
0
 Advanced issue found
 
 
W dniu 22.11.2019 o 23:49, mezza napisał:

 

Praca: 8 buław+6 kielichów+Sprawka+3 denarów

Mega fajna atmosfera i dobra współpraca

 
 
0
 Advanced issue found
 
 
W dniu 22.11.2019 o 23:49, mezza napisał:

 

Finanse: 2 mieczy+4 pucharów+Król Mieczy+5 pucharów

Kasa poszła na święta i inne wydatki - bez szału, ale bez płaczu.

 
 
0
 Advanced issue found
 
 
W dniu 22.11.2019 o 23:49, mezza napisał:

 

Miłość: Śmierć+2 pucharów+10 denarów+Świat

Pewna znajomość się zakończyła, ale rozwijam nową znajomość. Świat - niestety na odległość.

 
 
0
 Advanced issue found
 
 
W dniu 22.11.2019 o 23:49, mezza napisał:

 

Relacje z otoczeniem: 6 mieczy+Król Denarów+Paź denarów+8 buław 

Dużo rozmów, intensywna komunikacja ze wspomnianym już Panem.

 
 
0
 Advanced issue found
 
 
W dniu 22.11.2019 o 23:49, mezza napisał:

 

Samopoczucie: Koło Fortuny+8 denarów+Cesarz+As buław 

Wcale energia mnie nie rozpierała, a wręcz przeciwnie czułam się słabo. Cesarz - kompletny brak aktywności przez zdrowie, a więc siedzenie na dupsku.

 
 
0
 Advanced issue found
 
 
W dniu 22.11.2019 o 23:49, mezza napisał:

 

Pozytywna niespodzianka: 4 pucharów+3 buław+Słońce+3 mieczy+4 buław 

W sumie 4 pucharów pokazała mi zmęczenie pewnymi sytuacjami, trochę niedostrzeganie nowych możliwości, bo propozycji spotkań było bardzo wiele, ale często nie miałam ochoty.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...