Skocz do zawartości

Grudzień Iwka ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Talia wheel of the year

 

Relacja z mężem- KAPŁAN, 6 mieczy, 5 buław, wisielec - mój mąż nie wie, że chodzę do psychologa, stąd może ten kapłan na początku... widać, że będzie to ciężki miesiąc, będziemy się sami ze sobą zmagać i raczej nic się nie zmieni

 

Praca na etacie- 4 buław, koło, 8 mieczy+Mag- na początku będzie stabilnie, później coś się wydarzy i będę się zamartwiać

 

Rozwijanie własnego biznesu - 2 mieczy, 3 denarów, kapłanka - możliwe, że w 2 mieczy i 3 denarów wykupię domenę i sklep internetowy

 

Dieta i ćwiczenia - królowa denarów, 8 denarów, 2 pucharów - widziałabym ciężką pracę, ale i konsekwencje i moje zadowolenie na koniec roku

 

Pływanie - as denarów, 7 denarów, 9 pucharów - będzie dobrze, widać w 7 denarach postępy i moje zadowolenie z tego

 

Zdrowie mojego taty- 9 denarów, 3 buław, księżyc - tu bałam się kłaść karty. Mój tata jest w szpitalu, obie komory serca ma zniszczone, serce pracuje tylko na 15%:((((( czekamy na decyzję, czy lekarz podejmie ryzyko i zdecyduje się wstawić bypassy. Nie wiem, co to będzie.... W 9 denarów niby jest bezpieczeństwo, ale w księżycu wszystkich jest rozmyte...

Edytowane przez Iwka78
Formatowanie tekstu
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
10 godzin temu, Iwka78 napisał:

Talia wheel of the year

 

też jej używam, popieram :)

Cytat

Relacja z mężem- KAPŁAN, 6 mieczy, 5 buław, wisielec

kiepskawo, wszyskie karty sa kartami dystansu... Kapłan w relacjach wskazuje pewną niedostępność, takie trochę stanie z boku, często ta druga osoba musi zabiegać o uwagę, 6 mieczy kartą mimo wszystko oddalenia emocjonalnego, 5 buław w takim towarzystwie to wręcz spory, kłótnie, no i wisielec akurat na tej talii spowity jest lodem, mówi samo za siebie 

Cytat

Praca na etacie- 4 buław, koło, 8 mieczy+Mag-

Jeśli chronologicznie, to początkowania harmonia zostanie poważnie zakłócona jakimś zrządzeniem losu w postaci czy to choroby, czy nałożonych jakiś ograniczeń na Ciebie

Cytat

Rozwijanie własnego biznesu - 2 mieczy, 3 denarów, kapłanka

Tu widać, że staniesz przed dylematem, w którą stronę rozwijać ten biznes i tego dylematu nie rozwiążesz w zadanym okresie czasu

 

Cytat

Dieta i ćwiczenia - królowa denarów, 8 denarów, 2 pucharów

Będzie Pani zadowolona :P oczywiście pod warunkiem intensywnych treningów, bo 8 denarów to nie w kij dmuchał

 

Cytat

Pływanie - as denarów, 7 denarów, 9 pucharów

7 denarów to karta wstrzymania, więc albo tych postępów nie będzie, albo po prostu całe pływanie zejdzie na drugi plan

 

Cytat

Zdrowie mojego taty- 9 denarów, 3 buław, księżyc

Tu się nie wypowiem, bo na zdrowiu się nie znam.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
W dniu 24.11.2019 o 08:27, Iwka78 napisał:

Talia wheel of the year

 

Relacja z mężem- KAPŁAN, 6 mieczy, 5 buław, wisielec - a może mąż trochę będzie w stosunku do Ciebie odnosił się w dosyć pouczający sposób, co będzie powodem Waszego wycofania i pewnych zgrzytów. Widać, że ta sytuacja Cię trochę męczy, ale obserwujesz z boku w cierpliwości.

 

Praca na etacie- 4 buław, koło, 8 mieczy+Mag- bardzo towarzysko, może będziecie mieli jakieś spotkanie firmowe przed okresem świątecznym. Widać, że pojawi się jakiś stres, lęki- może trzeba będzie wiele rzeczy wykonać, a pojawią się jakieś problemy z dobrym zarządzaniem zadań.

 

Rozwijanie własnego biznesu - 2 mieczy, 3 denarów, kapłanka - pojawią się jakieś problemy, które będą wymagały ponownego przemyślenia strategii oraz podjęcia decyzji. Możliwe, że będziesz musiała trochę pogłębić swoją wiedzę w danym temacie.

 

Dieta i ćwiczenia - królowa denarów, 8 denarów, 2 pucharów - Tak, ciężka praca, ale ja widzę przy jakimś trenerze.

 

Pływanie - as denarów, 7 denarów, 9 pucharów - będzie bardzo dobrze. Widać, że będziesz widziała efekty swojej pracy, co sprawi Ci ogromną radość.

 

Zdrowie mojego taty- 9 denarów, 3 buław, księżyc - tu bałam się kłaść karty. Mój tata jest w szpitalu, obie komory serca ma zniszczone, serce pracuje tylko na 15%:((((( czekamy na decyzję, czy lekarz podejmie ryzyko i zdecyduje się wstawić bypassy. Nie wiem, co to będzie.... W 9 denarów niby jest bezpieczeństwo, ale w księżycu wszystkich jest rozmyte...

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2019 o 08:27, Iwka78 napisał:

Relacja z mężem- KAPŁAN, 6 mieczy, 5 buław, wisielec

Uważam, że sama w sobie relacja będzie funkcjonować bo Papież to trwałość i właściwie związek małżeński.

Natomiast ta relacja przejdzie w grudniu jakąś zmianę (6 Mieczy) i to na niekorzyść. Widać w konsekwencji awantury, sprzeczki i ciągłą walkę.

Natomiast ostatnia karta - Wisielec mówi tu o tym, że to się póki co nie zmieni.

Burzliwy okres nastanie na dłużej..

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2019 o 08:27, Iwka78 napisał:

Praca na etacie- 4 buław, koło, 8 mieczy+Mag

Praca trochę taka niepewna. Jest tu koło fortuny czyli wieczne zwroty akcji, dalej 8 Mieczy czyli blokady..

Nie ma tu oczywiście mowy o odejściu, natomiast mam wrażenie, że w najbliższym czasie ta praca będzie niestabilna  - może tu chodzić o układy międzyludzkie bo przed kołem jest 4 Buław.. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2019 o 08:27, Iwka78 napisał:

Rozwijanie własnego biznesu - 2 mieczy, 3 denarów, kapłanka

Będziesz myślała o nawiązaniu współpracy z kimś jeszcze, aby chociażby pomógł Ci w rozreklamowaniu działalności, to jednak stwierdzisz, że ta idea nie ma kompletnie sensu.

2 Mieczy to zwątpienie, dylematy itp.

W efekcie to stanie w martwym punkcie, bo Kapłanka to kobieta bierna.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mezza napisał:

Dieta i ćwiczenia - królowa denarów, 8 denarów, 2 pucharów

Poprzez ciężką pracę i treningi będziesz wypełniać swoje postanowienie i będziesz dalej ćwiczyć. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Relacja z mężem- KAPŁAN, 6 mieczy, 5 buław, wisielec -  Wydaje mi się, że będziecie próbować rozmawiać ze sobą, ale będzie burzliwie i kłótnie. Potem jakby zawieszenie.

 

Praca na etacie- 4 buław, koło, 8 mieczy+Mag-  Początkowo ok, potem jakaś niekorzystna zmiana, jakbyś miała dosłownie zablokowaną jakąś możliwość.

 

Rozwijanie własnego biznesu - 2 mieczy, 3 denarów, kapłanka -  Będziesz coś analizować, zdobywać może wiedzę, w Kapłance raczej takie działanie "po cichu".

 

Dieta i ćwiczenia - królowa denarów, 8 denarów, 2 pucharów - Bardzo ładne karty, widać ciężką i systematyczną pracę, 2 Kielichy to Twoje zadowolenie :)

 

Pływanie - as denarów, 7 denarów, 9 pucharów - Jakbyś miała się skupić na czymś innym, może to odłożysz.

 

Zdrowie mojego taty- 9 denarów, 3 buław, księżyc - Powinno być dobrze, ewentualnie 3 Buław Księżyc- niepewność jakaś co do rokowań, mogłaś dociągnąć.

 

Wszystkiego dobrego ! :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2019 o 08:27, Iwka78 napisał:

Talia wheel of the year

 

Relacja z mężem- KAPŁAN, 6 mieczy, 5 buław, wisielec - coś mi się te karty pojawiły z takimi kartami mówiącymi o nieporozumieniu i zawieszeniu relacji

 

Praca na etacie- 4 buław, koło, 8 mieczy+Mag - coś może być dla Ciebie nie do zaakceptowania 

 

Rozwijanie własnego biznesu - 2 mieczy, 3 denarów, kapłanka - możliwe, że się za to zabierzesz, ale będzie jakaś przeszkodą. Potrzebne będzie tutaj skupienie się nad problemem 

 

Dieta i ćwiczenia - królowa denarów, 8 denarów, 2 pucharów - wygląda na to, że będzie ok

 

Pływanie - as denarów, 7 denarów, 9 pucharów - powolne i mozolnie, ale jednak postępy 

Zdrowie mojego taty- 9 denarów, 3 buław, księżyc - wydaje mi się, że lekarze mogą wam coś obiecać a efekty będą marne. Nie są to jednak źle karty nie powinno się nic złego dziać. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 24.11.2019 o 08:27, Iwka78 napisał:

WERYFIKACJA 

 

Talia wheel of the year

 

Relacja z mężem- KAPŁAN, 6 mieczy, 5 buław, wisielec - mój mąż nie wie, że chodzę do psychologa, stąd może ten kapłan na początku... widać, że będzie to ciężki miesiąc, będziemy się sami ze sobą zmagać i raczej nic się nie zmieni -To był naprawdę dobry miesiąc dla nas, nie było żadnej kłótni, było stabilnie

 

Praca na etacie- 4 buław, koło, 8 mieczy+Mag- na początku będzie stabilnie, później coś się wydarzy i będę się zamartwiać- 4 buławy pewnie pokazują moje koleżanki w pracy, które bardzo lubię i z ktorymi bardzo dobrze się dogaduję. Ktoś popełnił błąd i próbował zwalić winę na mój dział, na początku się nie odzywałam, bo czekałam aż właściciel ochłonie, bo jak jest zły to nie słucha, a później skomentowałam z czego ten problem powstał.

 

Rozwijanie własnego biznesu - 2 mieczy, 3 denarów, kapłanka - możliwe, że w 2 mieczy i 3 denarów wykupię domenę i sklep internetowy- miałam tak dużo obowiązków, że nic nie zrobiłam:(

 

Dieta i ćwiczenia - królowa denarów, 8 denarów, 2 pucharów - widziałabym ciężką pracę, ale i konsekwencje i moje zadowolenie na koniec roku- karty pięknie pokazały moje skupienie na pracy zawodowej, obowiązkach domowych i pogodzenie się z tym, że już nie było czasu na ćwiczenia

 

Pływanie - as denarów, 7 denarów, 9 pucharów - będzie dobrze, widać w 7 denarach postępy i moje zadowolenie z tego- jestem bardzo zadowolona, bo zrobiłam coś, czego bardzo długo nie mogłam zrobić ze względu na lęki. Także postęp jest:)

 

Zdrowie mojego taty- 9 denarów, 3 buław, księżyc - tu bałam się kłaść karty. Mój tata jest w szpitalu, obie komory serca ma zniszczone, serce pracuje tylko na 15%:((((( czekamy na decyzję, czy lekarz podejmie ryzyko i zdecyduje się wstawić bypassy. Nie wiem, co to będzie.... W 9 denarów niby jest bezpieczeństwo, ale w księżycu wszystkich jest rozmyte...- to były wyczerpujące 2 miesiące dla nas wszystkich... bardzo się baliśmy, że tata nie przeżyje operacji, był utrzymywany w śpiączce farmakologicznej, jest troszkę lepiej, wydolność podniosła się minimalnie. Tatę wypisali w jego urodziny:) i za 3 miesiące musi wrócić na kolejną operację na wstawianie symulatora. Księżyc ładnie pokazał dużą niepewność.

Dziękuję wszystkim za interpretacje!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Makrela zmienił tytuł na Grudzień Iwka ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...