Skocz do zawartości

Dobro w grudniu :)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Co dobrego mnie czeka w grudniu? :)

 

Królowa Mieczy Gwiazda Cesarzowa

 

Talia Złotego Brzasku

 

Gwiazda może pokazywać Boże Narodzenie, Mieczowa może że się zdystansuje i emocje będą pod kontrolą :)  Gwiazda i Cesarzowa- kojarzą mi się trochę z kreatywnością, tworzeniem czegoś. Albo Teściowa wyszła w tej karcie ;P

 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem wszystko tak pięknie ogarniesz, że wszystko będzie świeciło , w tej mieczowej pojawiła się praktyczność ale i małe nerwy, stres, który zostanie zrekompensowany przez osiągnięcia. Dasz też w tym miesiącu (tj grudniu) dużo od siebie i to sprawi Ci i innym też dużą radość, spełnienie. 

A może i teściowej zaimponujesz i będzie kobieta pod wielkim wrażeniem, przygasisz ją swoim blaskiem;)

Dobrego grudnia:)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lianna napisał:

Co dobrego mnie czeka w grudniu? :)

 

Królowa Mieczy Gwiazda Cesarzowa

 

Same kobiety:) a mi się wydaje, że to ty sama jesteś w tych kartach. Początek miesiąca raczej spędzisz na przemyśleniach, później będą przygotowania do świąt i święta - myślę, że bedziesz w centrum uwagi, a na koniec miesiąca, może w sylwka będziesz się czuć bardzo atrakcyjnie:)

Dobrego miesiąca;)

 

Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
 
 
4
15 godzin temu, Lianna napisał:

Co dobrego mnie czeka w grudniu? :)

 

Królowa Mieczy Gwiazda Cesarzowa

 

Talia Złotego Brzasku

 

Bedziesz miala wszystko pod kontrola, a do czynnosci bedziesz podchodzila bardzo zadaniowo. Ogolnie widac, ze bedziesz miala silna pozycje w tym miesiacu i nie bedziesz miala problemu z wydawaniem polecen innym osobom, moze przy podziale obowiazkow w okresie swiatecznym. Jak dla mnie bedziesz rozwijla sie takze artystycznie, moze wpadniesz na jakies wlasne pomysly - wlasnorecznie zrobione prezenty lub pakowanie w kreatywny sposob. Ogolnie pokazujesz sie jako kobieta wygadana, pewna siebie, a przy tym kobieca.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2019 o 20:08, Lianna napisał:

Co dobrego mnie czeka w grudniu? :)

 

Królowa Mieczy Gwiazda Cesarzowa

 

Talia Złotego Brzasku

 

Gwiazda może pokazywać Boże Narodzenie, Mieczowa może że się zdystansuje i emocje będą pod kontrolą :) Gwiazda i Cesarzowa- kojarzą mi się trochę z kreatywnością, tworzeniem czegoś. Albo Teściowa wyszła w tej karcie ;P

 

Fajne karty. Odzyjesz jako kobieta lub gospodyni domu. Poczujesz się lepiej z mieczowej przejedzesz w spokojna i ułożona, szczęśliwa cesarzowa. Dobrego miesiąca. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2019 o 20:08, Lianna napisał:

Królowa Mieczy Gwiazda Cesarzowa

 

 

w Królowej mieczy widzę porządki, nie tylko takie w domu - ale poukładasz sobie różne sprawy w głowie, niektóre zostawisz za sobą -może troszke takie rozrachunki i podsumowania związane z odejściem starego roku i rozpoczęciem nowego - tu ładnie po kolei wychodzi Gwiazda - kiedy już uporządkujesz swoje sprawy, odetchniesz i będziesz błyszczeć jak Gwiazda, z nadzieją spoglądać na nadchodzący rok :prezent: jakie niespodzianki przyniesie

w Cesarzowej poczujesz się świetnie we własnej skórze, będziesz panią siebie samej i inni też tak Cie odbiorą

dobrego grudnia :thanks:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Lianna

Weryfikacja

 

Karty pokazały moje takie podejście z dystansem trochę do Świąt. Zgadza się, że porządki zarówno wokół mnie, czyli w domu, ale też w głowie. Gwiazda to dobre samopoczucie i miłe towarzystwo :) Pewnie też Święta wyszły w tej karcie, które były bardzo udane i miłe. Cesarzowa- ładniejszy wygląd może, zwłaszcza cery po bieganiu XD

Dziękuję Wszystkim ! :1s_n:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...