Skocz do zawartości

Sznurkowa przepowiednia


Emeryta

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się piszę, ciekawa bardzo ta wróżba, tej nie znam :) Ale dopiero w same andrzejki będę rzucać, teraz poćwiczę ;)

Emeryta, a czy jak nie będzie wielu chętnych z forum to mogłabym prosić o odczyt także dla koleżanek? bo będziemy andrzejkować w kilka osób, a one raczej nie są tu rejestrowane albo ja o tym nie wiem :bukiet3i:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2019 o 22:28, Kremilek napisał:

Emeryta, a czy jak nie będzie wielu chętnych z forum to mogłabym prosić o odczyt także dla koleżanek? bo będziemy andrzejkować w kilka osób, a one raczej nie są tu rejestrowane albo ja o tym nie wiem :bukiet3i:

Jasne, w takim wypadku będę miała więcej wolnego czasu niż przewidywałam :D

jak koleżanki nie są zarejestrowane - to czas najwyższy by to zrobiły ;)  ale jeśli już za nich będziesz pisać, to załóż temat dla każdej osobno, o.k?

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emeryta to ja zacznę:) 

Wróżbę wykonałam z przyjaciółką, ona rzuciła o godzinie 17.25 i wyszła jej dość wyraźnie litera P.

Ja rzuciłam o 17.28 i wyszło mi coś najbardziej zbliżone do K.

 

Bardzo prosimy o Twój przekaz:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Ja kontynuuję :) 

Rzuciłem linką i wyszło mi "E" (najwyraźniej)

Żonie wyszło wyraźne "O"

było nas więcej, lecz nie będę Cię obciążał, jeśli jednak byłabyś chętna ;) to zaklepuję przyjaciół :kwiatek: 

Godziny też później wrzucę - o.k? - bo wpakowałem gdzieś sklerotyczkę i zniknęła mi z pola widzenia. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Północ blisko, zaklepuję miejsce ;) nie mam magicznego narzędzia pod ręką, zanim coś skombinuję czas zgłoszenia minie!  jutro mam spotkanie z dawno nie widzianymi krewnymi, więc będzie okazja do magicznych rzutów :czarodziej: też bym prosiła dla trzech osób... :bukiet:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła mi literka M albo W i nie wiem jak to czytać :( było to małe m , poniosło mnie żeby podziwiać sznurek z każdej strony i mam za głupią ciekawość :dymi_zly:  Jednak najbardziej przekonana jestem do M. 

godzina 22:57 a datę urodzenia wyślę na PW :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2019 o 17:42, Sarah2020 napisał:

Wróżbę wykonałam z przyjaciółką, ona rzuciła o godzinie 17.25 i wyszła jej dość wyraźnie litera P.

Ja rzuciłam o 17.28 i wyszło mi coś najbardziej zbliżone do K.

Sarah, co do Ciebie to wysłałam PW i czekam na decyzję :)

 

Koleżanka:

Ułożenie się litery P symbolizuje konieczność głębokich przemyśleń i czas refleksji nad swoim życiem i jego dokonaniami. Każe zwrócić uwagę na jeszcze inne plany (wymiary) oprócz materialnego. Może to być czas poznawania czegoś nowego, innego niż do tej pory, czegoś czego się nie znało, nie doznało, nie miało, nie doświadczyło - teraz jest na to pora i sprzyjający czas. Nie oznacza to porzucenia planu materialnego czy oderwania się od rzeczywistości fizycznej, wprost przeciwnie - ta osoba musi zachować równowagę między "tym co boskie a tym co ziemskie" i dbać o swoje interesy na ziemi, lecz nie powinna koncentrować się wyłącznie na sprawach materialnych a już na pewno nie za wszelką cenę, nie powinna stać się "niewolnikiem materii".

Na planie ziemskim (w rzeczywistości fizycznej, w materii) jest to bowiem początek dobrych planów, a wszystko co będzie teraz robiła przyniesie owoce, które mogą być słodkie ale też mogą być kwaśne jak ocet siedmiu złodziei - wszystko zależy od niej samej, od sposobu jej postępowania i podjętych decyzji, które za podstawę mają postępowanie etyczne. Im bardziej wzniesie swą osobowość a umniejszy ego tym słodsze wyhoduje owoce.

Jednak wskazane jest także, by nie oznajmiała całemu światu i okolicom jakie ma plany, co zamierza, szczególnie w sprawach zawodowych i osobistych, uczuciowych

Nie powinna rozpraszać swej uwagi na mało istotne sprawy, najlepiej będzie gdy skoncentruje się teraz na uczuciach i osiągnięciach zawodowych, ponieważ właśnie najbardziej w tych dziedzinach ma szansę na pozytywny zwrot bądź szczęśliwy traf, dobre rozwiązanie itp.

Może mieć trochę problemów z podejmowaniem decyzji, gdyż "za dużo myśli" o sprawie, co do której ma tą decyzję podjąć. Tutaj wskazana jest rzeczowa analiza, rozważenie wszystkich za i przeciw i podjęcie decyzji, której się już dalej w nieskończoność nie rozważa i nie zmienia.

Litera P wskazuje także na wybuchy typu histerycznego, to znaczy jeśli dana osoba ma tendencje do wyrażania swych emocji w ten sposób, to powinna uważać, by nie demonstrować otoczeniu w ten afektowany sposób tego co w danym momencie odczuwa, gdyż takie zachowanie nie poprawi jej stosunków z otoczeniem, a może wpłynąć źle na jej wizerunek. A to w sprawach uczuć i zawodowych (które to, jak wspomniałam, będą teraz ważne) zwyczajnie jej szkodzi.

Dobrze by było, gdyby zwróciła też uwagę na zdrowie, zwłaszcza na system nerwowy, o który teraz powinna szczególnie zadbać, regularnie zapewniając sobie wytchnienie od zajęć zawodowych i znaleźć w wirze pochłaniających ją zajęć czas poświęcony tylko dla siebie, czas na relaks i odprężenie.

 

Będę wdzięczna za weryfikację w stosownym czasie :) 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2019 o 23:23, Piko napisał:

Z racji braku sznurka :) ( a nie chciałem wyciągać sznurowadeł z butów :) ) , rzuciłem kablem od USB...

I wyszła mi litera Q ! :jupi:

Piko: sama litera Q oznacza dobrą sytuację ogólną lub finansową, ich poprawę. Wskazuje na siłę. Do czego jednak tą siłę można odnieść - tego właśnie nie określę ponieważ nie otrzymałam od Ciebie dodatkowych informacji i nie mogę jej odnieść konkretnie do Ciebie. Tym bardziej, że ona oznacza także pojawienie się wstrząsów i nieoczekiwanych zdarzeń, które mają podłoże tzw. skutkowe - w sensie zbierania owoców swoich wcześniejszych działań. W każdym wypadku wymaga też rozwoju osobowości, czy to poprzez rozwój osobisty - poszerzanie horyzontów przez naukę czy tzw. rozwój duchowy, tak więc bardzo ogólnie mówiąc, to czas by przysiąść fałdów i nad tym aspektem rozwojowym, ale nie odrywając się od tego co ziemskie. Czyli nie tylko bujaj z głową w (ezoteryczno naukowych) chmurach, ale i mocno stąpaj po ziemi :ok:

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2019 o 17:42, Sarah2020 napisał:

Ja rzuciłam o 17.28 i wyszło mi coś najbardziej zbliżone do K.

Sarah:

Litera K jest "kanciasta"  wskazuje na "ożywienie" nieporozumień i kłótni.

Nieporozumienia mogą wynikać nie tyle z osobistego charakteru, co z niezrozumienia, z błędnego rozpoznania intencji drugiej strony, tym niemniej istnieje teraz taka tendencja i należy zwrócić szczególną uwagę właśnie na to. Największy nacisk "niezgody" może paść na sprawy w rodzinie lub w pracy.

Jeśli masz żywy, popędliwy charakter czy skłonności do kłótni w ogóle, to niestety to także się zintensyfikuje i trudno Ci będzie nad tym zapanować -  a w takim wypadku nie ominą Cię przykre dni czy nawet kłopoty, toteż staraj się powściągnąć temperament.

A jeśli jesteś spokojniejsza, to potrafisz - i będziesz mogła - w porę je zażegnać, stąd kłopoty Cię nie dosięgną, a jeśli już jakieś, to będą przelotne, małe i właściwie nie warte uwagi.

Tak czy inaczej pamiętaj, że nie zawsze Ty masz rację i wystrzegaj się reakcji impulsywnych.

Zadbaj też szczególnie o dobre relacje z najbliższymi, którzy teraz mogą nie bardzo rozumieć Twoją dynamikę i z tego powodu będą czuć się zaniedbani oraz zadbaj o relacje służbowe, w pracy, gdzie możesz być postrzegana w gorszym niż dotychczas świetle (właśnie przez owo impulsywne ożywienie a nie jako pracownik w ogóle).

A mówię tu o dynamice, ponieważ litera K wskazuje także na dynamiczny rozwój w przeróżnych aspektach, będziesz teraz bardziej niż zwykle otwarta na świat zewnętrzny i na różnorodne doświadczenia, możesz zacząć rozwijać jakąś swoją pasję, ale to może Cię zaabsorbować na tyle, że poświęcisz temu wszystkiemu więcej czasu niż trzeba, "zapominając" o relacjach z bliskimi Ci osobami, które mogą czuć się niedowartościowane i "skrzywdzone" brakiem Twojej dla nich uwagi czy poświęcanego im czasu.

Jednak masz teraz dużo możliwości rozwijania siebie, swoich zainteresowań, pomagania swoimi umiejętnościami innym a także rozwoju w życiu zawodowym i możesz to wykorzystać, pamiętaj wszakże o tym, że "rozdawać siebie" należy równomiernie, nie przeginając w żadną stronę. Może się bowiem okazać, że relacje partnerskie na tym ucierpią nawet w takim stopniu, iż może to być początek ich końca.

K zwiastuje także całkiem dobre i korzystne rzeczy, jak pomoc "wpływowych osobistości" i wsparcie z ich strony. Te wpływowe osobistości nie muszą być szychami - będą to osoby pojawiające się na Twojej drodze w odpowiednim miejscu i czasie, które są w stanie udzielić Ci pomocy (w różnym wydaniu) jeśli takiej będziesz potrzebować.

K u Ciebie może mieć także bardzo pozytywny wpływ jeśli idzie o oczyszczenie i zharmonizowanie relacji, w pierwszej kolejności z bliskimi Ci osobami, ale także ze wszystkimi innym relacjami, na których Ci zależy, również sąsiedzkich czy zawodowych. Jeśli więc występują tu jakieś dysharmonie, to będzie to świetny czas na posprzątanie bałaganu w tym obszarze życia :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2019 o 23:48, Aquilla napisał:

Wyszła mi literka M albo W i nie wiem jak to czytać :( było to małe m , poniosło mnie żeby podziwiać sznurek z każdej strony i mam za głupią ciekawość :dymi_zly:  Jednak najbardziej przekonana jestem do M.

Aquilla:

Litera M jest dość problematyczną literą. Wskazuje na konieczność wytężonej pracy i koncentracji sił oraz radość z uzyskanych wyników tej pracy, jak też na "zmasowany atak" tzn. na lawinę trudnych lub nieprzyjemnych doświadczeń, co zależy od "karmy" czyli od tego czy i co uprzednio narozrabiałaś ;) - ale w życiu obecnym, teraźniejszym a nie w poprzednich inkarnacjach. 

Dla osób pracowitych jest dobrą wiadomością: one otrzymają należną im dobrą zapłatę, będzie to czas stabilizacji, umocnienia swojej pozycji, realizacji planów i marzeń, taki dobry czas wypełniony radością. Dla leniwych i beztroskich przeciwnie: czeka ich ujemne saldo rozliczeniowe.

Zapłata za pracę jest tu pojęciem umownym - nie muszą to być pieniądze i w przypadku ich braku - bieda, bo jest to także na przykład cieszenie się przynależnością do wspólnoty lub samotność, wzloty lub ograniczenia spowodowane sytuacją życiową, zbudowanie bądź posypanie się czegoś itd.

Można wykorzystać ten czas bardzo konstruktywnie w każdej interesującej daną osobę dziedzinie życia, może go też ona zaprzepaścić.

W każdym przypadku ułożenie się M wymaga własnego wkładu wysiłku, nie licz na cud i mannę z nieba, lecz jeśli przyłożysz się do pracy, to efekty Ciebie samą zadziwią.

Nie bądź jednak za bardzo twarda, uparta i jednokierunkowa, jeśli idzie o inne aspekty niż praca, szczególnie jeśli dotyczy to światopoglądu i poznawania innych niż Twoje idei. U Ciebie najkorzystniejsza będzie praca skierowana właśnie na naukę, zarówno w sferze zawodowej jak i hobbystycznej (rozwijanie własnych pasji i zainteresowań).

Zwróć też uwagę na to, czy nie jesteś zbyt twarda, zbyt dominująca w swoim środowisku, czy to w rodzinie czy w pracy.  Jeśli jesteś to poluzuj śruby, bo w przeciwnym wypadku zbudujesz mur nie do przebicia i zostaniesz sama ze swoimi problemami niczym królewna w wysokiej wieży. Jeśli nie jesteś - to utrzymuj ten stan :)

Unikaj też myślenia o problemach, tzn. samego "czystego" rozmyślania bez myślenia o tym, jak je rozwiązać, oraz jak ognia unikaj myślenia o wydumanych problemach, których nie ma ale "mogą się" pojawić - bo tym samym sama je stworzysz. W pewnym sensie M ma tu "moc stwórczą".

M wskazuje także na to, że możesz śmiało korzystać ze swojej intuicji w każdej sprawie ziemskiej, a jeśli jesteś osobą sensytywną (mającą bardzo wyczulony ten zmysł) to możesz wykorzystać to w pracy "ezoterycznej", gdyż będziesz miała przypływ właściwych informacji.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kremilka i Brombę proszę podanie literek i ew. pozostałych informacji a Ejberta o dodanie obiecanki, czyli godzin, bo jak nie toooo.... to zrobię tylko opis ogólny, bez odniesienia osobistego :dziadek:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lecę :)

Ja rzuciłam o 19.33 litera Z wyszła najwyraźniej.

Ula wyrzuciła coś iksopodobne czyli  X - 19. 38, Hania - S o godz. 19.41 i Bożenka C o 19.45.

Dane podam na priv :)

Dziękuję ślicznie :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2019 o 21:14, Kremilek napisał:

Ja rzuciłam o 19.33 litera Z wyszła najwyraźniej.

Kremilek

Litera Z ogólnie zapowiada jakiś sukces, lecz nie precyzuje dziedziny.  Może być to więc sukces tak zawodowy jak i miłosny. Należy się więc spodziewać czegoś dobrego w tych dziedzinach życia, które Cię aktualnie absorbują

Ale Z wymaga też, może nie tyle ostrożności, co rozwagi, gdyż zapowiadając sporo możliwości może też wnieść sporo krzątaniny wokół swoich spraw, przy czym łatwo jest o rozproszenie uwagi, a potrzebna Ci będzie teraz umiejętność odróżniania ziarna od plew. I cierpliwość, gdyż Z zwiastuje wprawdzie sukces, ale nie spada on jak grom z jasnego nieba i trzeba koło niego pochodzić, oraz pamiętaj, że przyjdzie on w swoim czasie, toteż staraj się, pielęgnuj swoje sprawy ale nie przyspieszaj niczego na siłę.

Jeśli masz z kimś jakieś konflikty to będzie dobry czas na zawarcie pokoju czy porozumienie.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2019 o 21:14, Kremilek napisał:

Ula wyrzuciła coś iksopodobne czyli  X - 19. 38,

Ula

X jest jedną z najtrudniejszych liter i wymaga niesłychanej uważności na wszystko, co się wokół Ciebie dzieje. Tu nic nie przychodzi łatwo, jest dużo napięć, mogą być trudne wydarzenia, możesz być wystawiona na różne pokusy. Nie można im ulegać, gdyż nie prowadzą do niczego dobrego, nawet jak wydaje Ci się, że jest inaczej. Tu działa przysłowie "miłe złego początki, lecz koniec żałosny".

Tylko dzięki odwadze, determinacji i sile woli można przezwyciężyć ten niekorzystny wpływ lub los, ale także dzięki nim można poprawić sobie warunki życia.

To dobra wiadomość dla tych osób, które chcą się z czegoś wyzwolić, coś zakończyć i ruszyć dalej, w lepsze jutro, bądź też poprawić jakość swego życia. Tu jest ta pewność, jednak - jak wspomniałam - tylko wtedy, gdy będziesz zdeterminowana, zadziała to bez pudła. W przeciwnym wypadku będzie trzeba dostosować się do warunków i być chodzącą męczennicą. Lepiej więc zdobyć się na odwagę i raz na zawsze uwolnić się od tego, co sprawia ból i cierpienie. Po takim "zabiegu" będzie już tylko lepiej. Poprawa może nie być widoczna od ręki, może jeszcze jakiś czas potrwać "niedola", ale nadejdzie ta poprawa z pewnością.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2019 o 21:14, Kremilek napisał:

Hania - S o godz. 19.41

Hania

S jest jak sprężynka - żwawo skacze w różne strony. Zapowiada dużo szans i wiele inwencji twórczej w każdej dziedzinie życia, którą dana osoba się interesuje. Zwiastuje pomyślny rozwój spraw, udane przedsięwzięcia lecz za to możliwe są zawirowania w życiu uczuciowym. Na tym polu trzeba uważać zarówno na nowo poznanych ludzi jak i na trwające znajomości czy związki. Nie bać się na zapas lecz po prostu lepiej trzymać rękę na pulsie.

Możesz też poznać prawdziwe twarze i intencje przyjaciół - teraz okaże się kto jest Tobie życzliwy a kto tylko życzliwość udaje.

Jeśli jesteś osobą emocjonalną, podchodzisz uczuciowo do ludzi i spraw przeżywając je głęboko, to zwróć uwagę na swoje emocje i reakcje. Nie wszyscy bowiem ludzie i nie wszystkie sprawy zasługują na Twoją uwagę i pomoc.

Jeśli jesteś osobą mocniej stąpającą po ziemi to zwróć uwagę na to, jak podchodzisz do niepowodzeń i jak je odreagowujesz. Może bowiem okazać się, że dzisiejsza porażka może stać się jutrzejszym zwycięstwem.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2019 o 21:14, Kremilek napisał:

Bożenka C o 19.45.

Bożenka

C to litera bardzo spontaniczna, pewna siebie, szczera i prostolinijna. Zapowiada dużo nawiązanych kontaktów i znajomości, łatwość porozumiewania się z ludźmi a także dynamiczny rozwój Twoich spraw. Teraz wreszcie będziesz mogła pokazać na co Cię stać - jakie masz zalety i talenty.

Czeka Cię powodzenie w sferze uczuciowej, może też w rodzinie pojawić się dziecko.

Jeśli jesteś w jakichś tarapatach, to nawet jeśli teraz jest ostro, to w końcu opanujesz sytuację i wyjdziesz z tych potyczek zwycięsko, chociaż może nie tak szybko jak byś chciała.

Jeśli jesteś osobą bardziej egzaltowaną i zbytnio wszystkim ufającą, czyli taką trochę lekkomyślną, nie działaj na hurra! i nie przyjmuj wszystkiego za dobrą monetę, bo wtedy możesz się sparzyć, szczególnie jeśli dotyczy to zakochania się. W takim wypadku miej otwarte nie tylko serce ale też i oczy. Jeśli aktualnie jesteś zakochana "na zabój" to przyjrzyj się obiektowi swoich westchnień, gdyż może okazać się, że nie warto weń inwestować swoich uczuć.

I pomyśl, zanim coś, w jakiejś sprawie, zadziałasz. Jeśli jesteś osobą bardziej stonowaną, to skutki nieprzemyślanego działania Ci nie grożą, gdyż nie podejmujesz decyzji pod wpływem emocji.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2019 o 18:21, Emeryta napisał:

Brombę proszę podanie literek i ew. pozostałych informacji

Już się robi:

Bromba: litera C o 17.50

Nela: litera K o 17.56

Ania: Litera E o 18.00

 

Dziękuję ślicznie :kwiatek: niespotykana jest ta wróżba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ejbert, czekam i czekam ale nie otrzymałam danych więc otrzymasz przepowiednie ogólne.

 

Litera E - zapowiada wielką radość we wszystkich najbliższych przedsięwzięciach i działaniach. Tak więc zapowiada pomyślne wydarzenia w tej dziedzinie, która Cię aktualnie absorbuje. Jest też wskaźnikiem dynamiki i zmian, więc sprawy toczą się szybko i podlegają przemianom. Mogą to być również przemiany osobiste, wewnętrzne.

Jest to także litera wskazująca na wszelkie podróże i przeprowadzki, szybkość a także pośpiech, więc trzeba być czujnym, by spiesząc się czegoś nie przegapić i należy unikać przesady. Wnosi też nieco niepokoju wewnętrznego, nerwowości, lecz sposób, w jaki to się przejawi zależy od usposobienia człowieka. Ludzie bardziej spokojni mogą być podnieceni dziejącymi się wokół nich sprawami, ci bardziej postrzeleni mogą się zbytnio nimi przejmować, do przesady wręcz. Działanie obu typów osobowości jest jednak zdecydowane.

 

Litera O - na ogół zapowiada równowagę, doskonałość a więc tym samym również radość i spokój. Jednak może nastąpić takie swoiste zapadnięcie się w sobie, odosobnienie od świata zewnętrznego, gdyż O zapowiada koncentrację na najważniejszych dla duszy sprawach, dużo kontemplacji, refleksji i przeżyć wewnętrznych. Nie należy temu przeciwdziałać, ponieważ jest to zapowiedź wyniesienia na inny, wyższy poziom, są to na ogół sprawy duchowe. W życiu realnym sprawy toczą się wolniej, tu nic i nikt się nie śpieszy. Mimo tego w życiu zewnętrznym O jest dobrą literą, człowiek utrzymuje się na powierzchni bez specjalnych starań w tym kierunku - jego sprawy tak się układają, by "nie zginął". Nie musi to być od razu powodzenie i bogactwo, ale tak się jakoś składa, że w tym czasie źle mu się nie powodzi. Coś na zasadzie, że bezdomny znajduje kąt i kawałek chleba, bezrobotny znajduje zajęcie, biznesmen otrzymuje kontrakty itp. - każdy na swoją miarę.

Edytowane przez Emeryta
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2019 o 12:25, Bromba napisał:

Bromba: litera C o 17.50

C to litera bardzo spontaniczna, pewna siebie, szczera i prostolinijna. Zapowiada dużo nawiązanych kontaktów i znajomości, łatwość porozumiewania się z ludźmi a także dynamiczny rozwój Twoich spraw. Jeśli wykażesz się energią i chęcią do działania wiele osiągniesz dzięki swoim talentom.

Czeka Cię powodzenie w sferze uczuciowej - w Twoim przypadku może to być wzmocnienie istniejącego związku, a jeśli jesteś singlem to poznasz poważnego partnera, z którym można wiązać nadzieję na stałą przyszłość.

C zapowiada też wyjście z kłopotów, jeśli jakieś są, jednak nie przyjdzie to samo z siebie jako "fart" a musisz przyłożyć się do ich rozwiązania.

W finansach i sprawach zawodowych nie są wskazane działania pochopne, mimo nawet optymistycznej perspektywy, każdy wydatek i każdą propozycję trzeba najpierw dokładnie obejrzeć ze wszystkich stron, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Możliwa jest także jakaś zmiana w pracy, jednak przemyśl wszystkie proponowane Ci warunki pod tym względem, czy naprawdę w końcowym efekcie będą lepsze niż się Tobie teraz wydaje.

 

Edytowane przez Emeryta
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2019 o 12:25, Bromba napisał:

Nela: litera K o 17.56

Litera K jest "kanciasta" wskazuje na "ożywienie" nieporozumień i kłótni, w Twoim przypadku mogą one być bardzo ogniste, prawdopodobnie będą rozpoczynać się od zupełnych drobiazgów a po drodze mogą być wyciągane wszystkie inne sprawki i grzeszki. Ich skutki będą najdotkliwiej odczuwane w życiu osobistym, ale i w pracy z tego powodu możesz mieć kłopoty. Z drugiej strony nie powinnaś być za bardzo ustępliwa i "miłosierna", gdyż inni wskoczą Ci na głowę, pozostawiając na Twoich barkach sprawy czy obowiązki, które sami powinni wykonać. Tak więc powinnaś wykazać się asertywnością, nie ulegać niepotrzebnym emocjom ale przy tym trzeba umieć powiedzieć "nie" i zdecydowanie postawić granice osobom, które będą chciały Cię wykorzystać.

Litera K u Ciebie może wskazywać także na rozwój, płodność, które mogą dotyczyć zarówno spraw finansowych jak i rozwoju jakiegoś talentu, który z pewnością przyniesie Ci zadowolenie z siebie i niewykluczone, że będzie również źródłem zarobku. Ale uważaj byś lekkomyślnie nie roztrwoniła pieniędzy, które się pojawią. Dobrze by było, gdybyś poświęciła trochę czasu na jakąś działalność dobroczynną czy wspomagającą innych ludzi, lecz nie zapominając przy tym o bliskich - tu trzeba zachować odpowiednią równowagę.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2019 o 12:25, Bromba napisał:

Ania: Litera E o 18.00

Aniu, dla Ciebie litera E zapowiada wielką radość w sferze przede wszystkim materialnej, a więc finansów i posiadania, daje szansę na wzbogacenie się dzięki swojej pracy i nowatorskim, praktycznym pomysłom, które możesz teraz bez przeszkód przeprowadzić. Da Ci to poczucie bezpieczeństwa i utrwali wiarę w siebie. Możesz śmiało wpłynąć na szerokie wody zawodowe. Może czekać Cię sporo podróży, które przyniosą Ci jakieś korzyści, czy to ze względu na nawiązane kontakty towarzysko - przyjacielskie, czy też dzięki poznaniu nowych, inaczej niż Ty myślących osób, które przyczynią się do poszerzenia Twojego światopoglądu.

Uważaj przy tym, by w tym dynamicznym okresie nie oddalić się - nawet nieświadomie - od rodziny i przyjaciół, gdyż w takim wypadku możesz w przykry sposób odczuć swoją samotność w tłumie.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
13 godzin temu, Emeryta napisał:

Ejbert, czekam i czekam ale nie otrzymałam danych więc otrzymasz przepowiednie ogólne.

Przepraszam - zapomniałem o tej kartce i przepadła - spodnie poszły do prania razem z nią. 

Dziękuję za ogólną przepowiednię - wiele i z tego można skojarzyć z naszą sytuacją - zgadza się już teraz i zobaczymy jak się rozwinie :) 

:bukiet3i:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.12.2019 o 14:19, Emeryta napisał:

 

 

Koleżanka:

Ułożenie się litery P symbolizuje konieczność głębokich przemyśleń i czas refleksji nad swoim życiem i jego dokonaniami. Każe zwrócić uwagę na jeszcze inne plany (wymiary) oprócz materialnego. Może to być czas poznawania czegoś nowego, innego niż do tej pory, czegoś czego się nie znało, nie doznało, nie miało, nie doświadczyło - teraz jest na to pora i sprzyjający czas. Nie oznacza to porzucenia planu materialnego czy oderwania się od rzeczywistości fizycznej, wprost przeciwnie - ta osoba musi zachować równowagę między "tym co boskie a tym co ziemskie" i dbać o swoje interesy na ziemi, lecz nie powinna koncentrować się wyłącznie na sprawach materialnych a już na pewno nie za wszelką cenę, nie powinna stać się "niewolnikiem materii".

Na planie ziemskim (w rzeczywistości fizycznej, w materii) jest to bowiem początek dobrych planów, a wszystko co będzie teraz robiła przyniesie owoce, które mogą być słodkie ale też mogą być kwaśne jak ocet siedmiu złodziei - wszystko zależy od niej samej, od sposobu jej postępowania i podjętych decyzji, które za podstawę mają postępowanie etyczne. Im bardziej wzniesie swą osobowość a umniejszy ego tym słodsze wyhoduje owoce.

Jednak wskazane jest także, by nie oznajmiała całemu światu i okolicom jakie ma plany, co zamierza, szczególnie w sprawach zawodowych i osobistych, uczuciowych

Nie powinna rozpraszać swej uwagi na mało istotne sprawy, najlepiej będzie gdy skoncentruje się teraz na uczuciach i osiągnięciach zawodowych, ponieważ właśnie najbardziej w tych dziedzinach ma szansę na pozytywny zwrot bądź szczęśliwy traf, dobre rozwiązanie itp.

Może mieć trochę problemów z podejmowaniem decyzji, gdyż "za dużo myśli" o sprawie, co do której ma tą decyzję podjąć. Tutaj wskazana jest rzeczowa analiza, rozważenie wszystkich za i przeciw i podjęcie decyzji, której się już dalej w nieskończoność nie rozważa i nie zmienia.

Litera P wskazuje także na wybuchy typu histerycznego, to znaczy jeśli dana osoba ma tendencje do wyrażania swych emocji w ten sposób, to powinna uważać, by nie demonstrować otoczeniu w ten afektowany sposób tego co w danym momencie odczuwa, gdyż takie zachowanie nie poprawi jej stosunków z otoczeniem, a może wpłynąć źle na jej wizerunek. A to w sprawach uczuć i zawodowych (które to, jak wspomniałam, będą teraz ważne) zwyczajnie jej szkodzi.

Dobrze by było, gdyby zwróciła też uwagę na zdrowie, zwłaszcza na system nerwowy, o który teraz powinna szczególnie zadbać, regularnie zapewniając sobie wytchnienie od zajęć zawodowych i znaleźć w wirze pochłaniających ją zajęć czas poświęcony tylko dla siebie, czas na relaks i odprężenie.

 

Będę wdzięczna za weryfikację w stosownym czasie :) 

 

Wstępna weryfikacja Koleżanki: cytuję :

 

"  Serdecznie dziękuję za tak obszerną interpretację , w tej chwili czytając po raz drugi mogę powiedzieć , ze była to do tej pory bardzo trafna interpretacja. Pogląd na to wszystko zmienił mi się diametralnie. Nowy rok przyniósł nagłe zmiany w postaci niespodziewanej utraty pracy ale jednoczenie nie załamało mnie to wręcz przeciwnie : dało tez nowe możliwości , otworzyło nowe drogi zawodowe , możliwość innego rozwoju zawodowego. Waham się z podjęciem jakiejś decyzji na tą chwile ,aczkolwiek ciągnie mnie do jednej pracy ,gdzie widzę rozwój w innym kierunku oraz dużo nauki . Jestem bardzo wdzięczna za interpretację i z całego serca jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas ."

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...