Skocz do zawartości

Twoja Osobista Przepowiednia


Ejbert

Rekomendowane odpowiedzi

Też podaję na pw :)

 

A, że tak się zapytam. Jutro idę pierwszy raz do wróżki w życiu(seans tarota). Chyba nie powinienem jednak prosić o przepowiednie? Słyszałem, że nie powinno się tak szybko przepowiadać, wróżyć od poprzedniego czasu?

Edytowane przez Grimgnaw
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Grimgnaw, Ejbert się leczyć poszedł ;) więc odpowiem za niego, bo leczy się z mojego powodu :D 

To u nas to jest zabawa, no i ta tutaj wynika z czyichś osobistych liczb, a takie elementy jak szczęśliwy kamień, miesiąc, chiński ascendent o to całkiem co innego niż poważna tarotowa wróżba, tak więc nie obawiaj się, że się to pokłóci :) 

 

Ps.

widzę, że on tu wstawił, że to są gusła :rofl:

 

 

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ismer napisał:

Grimgnaw, Ejbert się leczyć poszedł ;) więc odpowiem za niego, bo leczy się z mojego powodu :D 

To u nas to jest zabawa, no i ta tutaj wynika z czyichś osobistych liczb, a takie elementy jak szczęśliwy kamień, miesiąc, chiński ascendent o to całkiem co innego niż poważna tarotowa wróżba, tak więc nie obawiaj się, że się to pokłóci :) 

 

Ps.

widzę, że on tu wstawił, że to są gusła :rofl:

 

 

Leczę się z twojego powodu? Niby jak? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, Grimgnaw napisał:

Leczę się z twojego powodu? Niby jak? :D

bo go..., no, powiedzmy... namówiłam do ruszenia tylnej części ciała i założenia tematu andrzejkowego. Kupił książkę? - kupił - no to niech ją wykorzysta dla dobra ogółu a  nie tylko swego własnego :D 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
3 minuty temu, Anastazja979 napisał:

O ile dobrze liczę, to chyba się załapię na wróżbę :) Dane na PW.

Z góry dziękuję!

Licznik dobry, ale czekałem do wczoraj ;p - będziesz musiała poczekać, bo mam już wykonane wyliczenia dla Pań, lecz muszę to wszystko przenieść na kompa, a jestem osobnikiem pracującym i bardzo często w nadgodzinach. Ale obiecuję, że Cię wyliczę ;) 

 

A teraz jeszcze kilka informacji: 

Jak mówiłem nie wtrącam się i nie biorę odpowiedzialności za to, co przepowiadają wersety Xsięgiji :D 
Jestem tu tylko kalkulatorem  wyliczającym podane przez was liczby według jej wskazań, a ostateczny rezultat, czyli suma składników liczonych na różne sposoby daje odpowiedź na wyszczególnione pytania.
Jeśli coś jest niejasne co do rodzaju pytań to proszę o informację - postaram się je wyjaśnić. Na razie wylukałem dwa, które mogą wydawać się takie trochę dziwne:

Rekwizyty przynoszące "szczęście i pecha", "przyjazne i nieprzyjazne" -  chodzi o to, by zwrócić uwagę na te, które nam sprzyjają i na te, które lepiej omijać - nie nosić, nie dotykać, nie przyjmować, nie przebywać w ich pobliżu. Te przyjazne można wykorzystać np. jako talizman.

Kraje: nie chodzi o to, by wskazany kraj odwiedzić czy zamieszkać tam - każdy człowiek ma "przypisany" kraj, którego charakter, obyczaje, muzyka, literatura i w ogóle sztuka, religia czy nawet kuchnia może wywrzeć na nim szczególne wrażenie, może też zainspiruje do działania, da impuls jakiejś pasji prowadzącej do uaktywnienia życia, do znalezienia czegoś co może przynieść radość i zadowolenie, może też czymś nas zainspirować i to w każdej dziedzinie życia. Czy i jak szybko potrafisz wyszukać te impulsy zależy od Ciebie. Są też kraje, które "nie przynoszą szczęścia" którymi nie warto się głębiej interesować, gdyż są przesycone impulsami niekorzystnymi i nawet w przypadku "przejęcia" czegoś z tych krajów na ogół nie jest to zainteresowanie trwałe, niosące coś pożytecznego a może też coś stamtąd pochodzącego wpłynąć na nas negatywnie.

 

Teraz odpowiadam pierwszej Pani czyli Avie, pozostałym Paniom będę odpowiadał później, ale wszystkie zostaną zaspokojone :diabel: w przewidzianym terminie.  

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Przepowiednia Andrzejkowa dla Avy55:

DLA CIEBIE

Unikaj odgradzania się, bądź chętna do współpracy z innymi. W porozumieniu z innymi możesz żyć łatwiej i przyjemniej. Możliwa odmiana w sprawach uczuciowych lub przyjacielskich - w Twoim otoczeniu pojawi się osoba warta zainteresowania. Nie wdawaj się jednak w przelotne flirty, gdyż to może zniweczyć szansę na prawdziwą miłość lub przyjaźń.

DLA DOMU

Bliska Ci osoba liczy na Twoją pomoc, między innymi na pomoc w obowiązkach domowych. Jest wiele ważnych spraw, ale nie możesz zaniedbywać domu - domowników, bo powstaną straty nie do odrobienia. Możliwe miłe, ciekawe wydarzenia i spotkania.

CO MINIE

Minie czas luźnych, beztroskich spotkań towarzyskich z miłymi ludźmi. Nadchodzące dni lepiej lepiej spędzić w gronie rodzinnym, bardziej też poświęcić się pracy zawodowej, zajęciom zarobkowym bądź pracom domowym, bo tu możesz mieć sporo zaległości.

CO NASTĄPI

Pomyślne układy materialne pozwolą Ci na wiele zmian. Jeśli zdecydujesz się na wycieczkę, podróż czy odwiedziny kogoś mieszkającego daleko będziesz z tego bardzo zadowolona. Chwilowe odprężenie po wytężonej pracy pozwoli Ci zregenerować nadwątlone siły.

CZEGO OD CIEBIE BĘDZIE WYMAGAŁ LOS

Rozsądnego, planowanego działania. Nie bądź powierzchowna, chaotyczna i niezorganizowana, gdyż to przyniesie Ci straty.

O CZYM MUSISZ PAMIĘTAĆ

Sukcesu osiągniętego przez innych nie odbieraj jako swoje niepowodzenie. Ciesz się z niego i oczekuj na swoją kolejkę. Ty też go osiągniesz.

 

1. O czym powinnaś zawsze pamiętać

Szczęście to rezultat kłopotów...

2. Motto na najbliższe dni

Wzięłaś na siebie tę rolę, więc ją graj

3. Czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie

Twoje dotychczasowe zdanie na temat otaczających Cię osób okaże się błędne.

4. Co charakteryzuje twoją aktualną działalność

Problemy w zrównoważonym, harmonijnym wyrażaniu swojego Ja.

5. Na kogo należy zwrócić uwagę

Rozejrzyj się uważnie wokół siebie - mężczyzna i kobieta starają się być niezauważalni, lecz są blisko Ciebie. Lepiej zorientuj się, dlaczego.

6. Co może cię zaskoczyć

Kłopoty spowodowane działaniem nieprzyjaznych Ci osób.

Twój opiekuńczy gwiazdozbiór: Orion

Gwiazda Opiekuńcza: Wega

 

Twój kwiat przynoszący szczęście i pecha

(+) Ostróżka, mimoza

(-) Wrzos, cyklamen

Twoje drzewo przynoszące szczęście i pecha

(+) Wierzba, jarzębina

(-) Wiśnia, klon

Twój kamień przynoszący szczęście i pecha

Szafir uchroni Cię przed ludzką złością wynikającą z zazdrości, zawiści czy złośliwości jak też przed kłopotami związanymi z nieżyczliwością otoczenia, przed obmową i plotkami.

Turkus zielonkawo-niebieski jest talizmanem przynoszącym szczęście, pomyślność i pieniądze oraz pomoże Ci jasno i zrozumiale wyrażać swoje myśli.

Unikaj wielokolorowych opali, które tobie mogą przynieść straty finansowe, szczególnie te spowodowane czyjąś nieuczciwością oraz rozproszenie umysłu.

Twój kamień opiekuńczy: szafir, awenturyn i opal: zielone i niebieskie, topaz błękitny i złoty, ametyst, beryl, agat mszysty.

Pora dnia

Słusznym decyzjom i mądrym działaniom sprzyja późne popołudnie.

Późny ranek to pora kiedy nie powinnaś wykonywać bardziej skomplikowanych prac.

Dni tygodnia

Poniedziałek to dzień korzystny dla spraw zawodowych, sobota to dzień, w którym najlepiej podejmować ważne decyzje.

W środy nie podejmuj żadnych działań związanych z finansami, a w niedziele uważaj, by nie dać się niepotrzebnie ponieść emocjom.

Miesiące

Wrzesień to korzystny miesiąc do załatwiania spraw zawodowo - finansowych a grudzień korzystny dla spraw rodzinnych.

Kwiecień nie jest korzystny na podejmowanie jakichkolwiek decyzji, listopad zaś może być niepomyślny dla wszelkich spraw rodzinnych.

Kraje

Kraje, którymi warto się zainteresować: Holandia, Gujana

Kraje, które lepiej omijać: Rumunia, Wietnam

Zioła dla Ciebie

Rumianek, bazylia, mięta, podbiał, krwawnik, laur, powój polny i trawy

Zapachy

Zapachy dobroczynne: zapach cynamonu, jabłek, wilgotnego drewna.

Zapachy drażniące: zapachy w typie farby olejnej.

Wypoczynek

Jazda na rowerze, spacery i dłuższe wędrówki. W domu relaks przy dobrej, niezbyt głośnej muzyce z ciekawą książką. Zachowaj odpowiednie proporcje między tymi formami wypoczynku, gdyż obie są Ci potrzebne.

Imiona przyjazne i nieprzyjazne

(+) Lucyna, Olga, Teresa, Wanda, Bernardetta, Agata, Krzysztof, Leon, Sylwester, Wiktor, Jan, Janusz

(-) Jadwiga, Klara, Brygida, Ludmiła, Maria, Józef, Henryk, Jarosław, Radosław, Mieczysław.

 

Godziny Wei dla Avy:

Pora kryzysu, gdy zaczynamy odczuwać zmęczenie i głód sprzyja narodzinom realistów, ludzi twardych i bardzo wytrwałych. Jeśli ten dar będziesz rozwijać to przeciwności losu nie złamią Cię, nie zrażą lecz zmobilizują do walki z nimi. Zwyciężysz.

Możesz i umiesz wyrzec się wielu rzeczy, by osiągnąć zamierzony cel, a jeśli tego wymaga sytuacja umiesz pracować ciężko i sumiennie, choć za tym nie przepadasz.

Twoje przeznaczenie: powodzenie w sprawach materialnych, możesz nawet zgromadzić spory majątek lub inne zasoby materialne. Jednak prawdziwe szczęście to dzielenie się z innymi – któregoś dnia sama to zrozumiesz.

Edytowane przez Ejbert
dopisek dla kogo ;)
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ejbert - ślicznie dziękuję :bukiet3i: ależ to pracy :thanks:

odniose się pokrótce - bo jest sporo ciekawych rzeczy  :D

 

-  mam naturę pustelnika/outsidera  (pomimo wrodzonej gadatliwości) - i często mam w różnych wróżbach właśnie wskazanie na potrzebę współpracy :) 

co do flirtu - od lat mi go wróżą, ale nothing happens :kawka: i chyba dobrze, bo nie szukam :) 

- w domu ostatnio obijam się na maksa, więc 100% prawdy ;)

- planowanie jest i nie jest moją mocną stroną (planuję bo nie lubię niespodzianek);   bywa jednak,  że wpadam w panikę i wtedy planowanie znika z horyzontu jak okruszek zdmuchnięty ze stołu

- cenię ludzi sukcesu, zazdroszcze z podziwem ale bez zawiści ;  w pewnym sensie mam, czego chciałam w życiu

 

co do roli, to już jestem zmęczona -chcę oddac berło ;P

co do osób - rzadko się mylę co do ich intencji/charakteru - odbieram( rodzaj wyczucia emocjonalnego) nastawienie/odczucia/zmainy u drugiej osoby,

mam nadzieję że się pomylę na plus :yes: ; problem mam za to z własną projekcją  - bo zapominam wtedy  właśnie o tych odczuciach, które wcześniej miałam a nakladam na to własne oczekiwania jako prawdziwe

z harmonijnością to chyba włąśnie tak mam, jak piszesz... - huśtawki, górki i dołki...

na kogo zwrócić uwagę : właśnie mam sprawę spadkową  i to bardzo pasuje, niestety mogę tylko domniemywać, co druga strona ma w zanadrzu

- kłopoty w zwiazku z tym może...

 

kolory/kamienie - właśnie takie lubię (niebieskie, fioletowe, zielonkawe...)  opali w ogóle nie lubię, żadnych

 

7 godzin temu, Ejbert napisał:

W środy nie podejmuj żadnych działań związanych z finansami

a w środę sie urodziłam ;) może dlatego mam dwie lewe do biznesu :D 

7 godzin temu, Ejbert napisał:

Kraje

Kraje, którymi warto się zainteresować: Holandia

to mi się udało -mieszakm tu  :laugh:

a w Rumunii raz byłam za mlodu  i wystarczy 

 

wypoczynek - wszystkie jak najbardziej w moim guście :ok:

7 godzin temu, Ejbert napisał:

umiesz pracować ciężko i sumiennie, choć za tym nie przepadasz.

szczera prawda :D

 

a co to gromadzenia dóbr... hmmm brak talentu ewidentnie, ale dzielić się lubię - i to bardzo chętnie 

 

fajna ta wróżba, ogrom pracy - jeszcze raz :thanks::thanks::thanks:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Przepowiednia Andrzejkowa dla sea_cerature:

 

DLA CIEBIE

Potrzeba Ci cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości a wszystko ułoży się dobrze. Nie zapominaj o zobowiązaniach towarzyskich, nie musisz starać się być duszą towarzystwa, bo pochłonie to za dużo energii potrzebnej na sprawy zawodowe. Jeśli masz jakiś dług wdzięczności, obojętnie jakiej natury, to jest to właśnie czas na jego spłatę.

DLA DOMU

Dbaj o dobrą atmosferę życia rodzinnego, nawet jeśli jesteś sama i mieszkasz z dala od rodziców i bliskich krewnych. Jakieś zmiany może nieoczekiwanie wprowadzić wizyta czy kontakt z kimś z dalszej rodziny lub przyjacielem (Twoim, rodziny). Uważaj więc na relacje z nim, na reakcje domowników, rodziców czy rodzeństwa, które mogą nie sprzyjać przybyłemu. Wtedy do Ciebie będą należały mediacje i łagodzenie sporów oraz rozwiązywanie problemów. Może też poprawić się sytuacja finansowa Twojego domu lub innych członków Twojej na czym i Ty powinnaś skorzystać.

CO MINIE

Minie wir spotkań w środowisku towarzyskim lub zawodowym, będziesz mieć więcej spokoju i czasu dla siebie, który powinnaś poświęcić na własny rozwój a także na podtrzymanie więzi rodzinnych oraz konieczny dla Ciebie teraz wypoczynek. Jeśli jesteś osobą bardziej rozrywkową i lubisz imprezy towarzyskie to powinnaś z nich zrezygnować, tzn. nie uczestniczyć w nich "na siłę" i z rozpędu ani ich nie organizować. Teraz to Ty musisz odpocząć i nabrać sił przed tym co nastąpi.

CO NASTĄPI

Nastąpią interesujące zmiany, ciekawe wydarzenia. Możliwy nawet daleki wyjazd uwieńczony pełnym powodzeniem, wiele nowych znajomości i przyjaźni. Pewna młoda osoba sprawi, że w Twoim życiu nastąpi wiele nowego, może zainspirować Cię do szukania nowych dróg.

CZEGO OD CIEBIE BĘDZIE WYMAGAŁ LOS

Uczciwości i dokładności, szczególnie w sprawach finansowych. Nie daj się zwieść pokusie!

O CZYM MUSISZ PAMIĘTAĆ

Życzliwość rodzi życzliwość, a przysługa przysługę.

 

1. O czym powinnaś pamiętać - motto:

Kto wiele zaczyna, nic nie kończy.

2. Motto na najbliższe dni

Jeśli się czegoś podjęłaś wykonaj najlepiej jak potrafisz.

3. Czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie

Zdecydowany triumf nad przeciwnościami losu.

4. Co charakteryzuje twoją aktualną działalność

Dążenie do stabilizacji, opiekuńczość.

5. Na kogo należy zwrócić uwagę

Para osób różnej płci (nie muszą być spokrewnione) dyskretnie krąży wokół Ciebie, postaraj się dowiedzieć jaki mają w tym cel.

6. Co może cię zaskoczyć

Wtrącanie się w spór znajomych Ci osób może być odczytane - wbrew Twoim intencjom - jedynie jako wścibstwo.

Twój opiekuńczy gwiazdozbiór

Hydra (Wąż Wodny)

Gwiazda Opiekuńcza

Kastor

 

Twój kwiat przynoszący szczęście i pecha

Stokrotka, fiołek dziki (trójbarwny), tulipan

Chaber, zimowit

Twoje drzewo przynoszące szczęście i pecha

Modrzew, lipa

Czereśnia, dąb

Twój kamień przynoszący szczęście i pecha

Szmaragd niesie szczęście rodzinne i wzajemność uczuć, pomaga w trafnym doborze towarzysza życia.

Malachit niesie spokój, równowagę ducha, wzmacnia intuicję. Będzie szczególnie przydatny, jeśli przyjdzie Ci kierować innymi ludźmi.

Unikaj kolorowych szafirów, które u Ciebie powodują rozproszenie, kierując uwagę na mało istotne sprawy.

Twój kamień opiekuńczy: akwamaryn, chryzolit (oliwin), szafir ciemnoniebieski (granatowy), szmaragd, bursztyn, cytryn.

Pora dnia

Najkorzystniejszą dla Ciebie porą dnia jest wczesny wieczór.

Przedpołudnie to nie jest dla Ciebie pora przeznaczona na załatwianie ważnych spraw.

Dni tygodnia

Najkorzystniejsza do decydowania i podejmowania ważnych decyzji jest niedziela.

Sobota: ostrożnie na gruncie towarzyskim i uczuciowym - łatwo o fałszywy krok i niepotrzebne słowa.

Miesiące

Korzystne są: styczeń decyzje podjęte na gruncie zawodowym mogą przynieść awans lub inny sukces a lipiec to miesiąc w którym możesz planować i odbywać ważne dla Ciebie spotkania i rozmowy.

Niekorzystny dla spraw zawodowych jest marzec, a we wrześniu nie należy planować dłuższych podróży jak też nie planować długofalowych spraw.

Kraje

Japonia, Syria

Szkocja, Austria

Zioła dla Ciebie

Cząber, majeranek, rozmaryn, tymianek, trawa cytronellowa, boswelia (żywica kadzidłowca).

Zapachy

Korzystny wpływ na Ciebie ma zapach żywicy, miodu i róż herbacianych (róże mają podobny zapach, jednak są subtelne różnice energetyczne związane z ich kolorem)

Niekorzystny wpływ ma zapach benzyny i zapachy z nią spokrewnione.

Wypoczynek

Jazda na rowerze, ćwiczenia gimnastyczne w domu, relaks z kompresami (np. z herbaty) na oczach w ciszy i spokoju.

Imiona przyjazne i nieprzyjazne

(+) Grażyna, Helena,Ewelina, Janina, Lucyna, Artur, Józef, Mieczysław, Marek, Jerzy, Edward.

(-) Ewa, Marianna, Olga,Wiesława, Julia, Wacław, Sławomir, Łukasz, Piotr, Rafał

 

Godziny Shen dla sea_creature:

Czas popołudniowej drzemki. Urodzeni w tych godzinach są zadowoleni z życia. Dbają przede wszystkim o swój komfort, trudno jest wyprowadzić ich z równowagi. Choć nie brak im uzdolnień, nie chce im się ciężko pracować, często więc poprzestają więc na tym, co mają.

Twoje przeznaczenie: w życiu dążysz do harmonii. Możesz ją osiągnąć, gdy założysz rodzinę i stworzysz dla najbliższych bezpieczną przystań.

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Przepowiednia Andrzejkowa dla mrófki:

 

DLA CIEBIE

Zmiany, które wkrótce nadejdą, sprawi Ci sporo radości. Wśród nich będą również zmiany dotyczące relacji przyjacielskich. Poznasz nową, dobrą osobę. Postaraj się nie przegapić szansy na wspaniałą, długotrwałą przyjaźń jak również byś nie zgasiła jej w zarodku narzekaniem i marudzeniem.

DLA DOMU

Nie ryzykuj utraty tego, co zdobyłaś do tej pory. Pogoń za nowym może się okazać grubym błędem. Jeśli w tej chwili relacje domowe nie są najlepsze, lub jeśli w niedalekiej przyszłości się popsują to szukanie nowych wrażeń z tego powodu nie jest dobrym rozwiązaniem problemu. Poważna, szczera rozmowa wiele może wyjaśnić i uzdrowić sytuację. Wskazany jest krótki, relaksujący wyjazd, który pozwoli Ci otrząsnąć się z nadmiaru męczących Cię problemów.

CO MINIE

Minie nadmiar pracy i trudności zawodowych, nadejdą przyjemniejsze dni. Musisz jednak teraz uporać się z nawałem obowiązków, gdyż pozostawienie ich "na jutro" przysporzy Ci jeszcze większą ich ilość i związanego z tym przemęczenia i stresu.

CO NASTĄPI

Nastąpią pozytywne zmiany w sferze zawodowej, głównie pod względem finansowym, ale niewykluczone też, że osiągniesz wyższą pozycję wśród współpracowników a i szef spojrzy na Ciebie przychylnym wzrokiem.

CZEGO OD CIEBIE BĘDZIE WYMAGAŁ LOS

Umiejętności dyplomacji i ostrożności w sprawach uczuciowych.

O CZYM MUSISZ PAMIĘTAĆ

Twardą skałę drąży delikatna woda.

 

1. O czym powinnaś pamiętać - motto

Pieniądzom trzeba rozkazywać, a nie im służyć.

2. Motto na najbliższe dni

Dostrzegając błędy innych nie zapominaj o swoich.

3. Czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie

Nadmierne ograniczenia, które sobie narzucasz okażą się wkrótce niepotrzebne.

4. Co charakteryzuje twoją aktualną działalność

Chęć rozpoczynania zbyt często spraw od nowa.

5. Na kogo należy zwrócić uwagę

Na swoje najbliższe otoczenie, jest tam ktoś, kto bardzo chce się z Tobą zaprzyjaźnić.

6. Co może cię zaskoczyć

Poprawa w relacjach towarzyskich lub zawodowych, dzięki pomocy osoby,którą o to nie podejrzewasz.

Twój opiekuńczy gwiazdozbiór Plejady

Gwiazda Opiekuńcza Sirrah

Twój kwiat przynoszący szczęście i pecha

(+) Groszek, bez

(-) Werbena, irys

Twoje drzewo przynoszące szczęście i pecha

(+) Jabłoń, lipa

(-) Jawor, olcha

Twój kamień przynoszący szczęście i pecha

(+) Bursztyn ochroni Cię przed pechem i wprowadza dobry nastrój, a chalcedon niebieski przed tremą, szczególnie gdy występujesz przed większym gronem ludzi.

(-) Cyrkon może zakłócić spokój życia rodzinnego, sprzeczki, wymówki nieporozumienia, także w pracy.

Twój kamień opiekuńczy: kwarc różowy, turmalin zielony i różowy rubelit, chryzopraz, granat i hematyt.

Pora dnia

Wczesny ranek sprzyja jasności myśli i podejmowaniu ważnych decyzji.

Niekorzystny jest późny wieczór, nie sprzyja pracy umysłowej ani zachowaniu dobrej kondycji zdrowotnej.

Dni tygodnia

Wtorek jest dobry do wszelkich działań wymagających wysiłku fizycznego i pokonywania trudności, sobota najlepsza dla spraw rodzinnych i towarzyskich ale też dla zajęć praktycznych - napraw.

Piątek niekorzystny jest dla spraw finansowych a niedziela dla ważnych spotkań i decyzji.

Miesiące

Lipiec najkorzystniejszy będzie dla spraw uczuciowych, grudzień na sprawy dotyczące rodziny lub pracy.

Maj niekorzystny będzie dla spraw zawodowych a sierpień na podróże.

Kraje

(+) Indie, Portugalia / Hiszpania

(-) Czechosłowacja, Peru

Zioła dla Ciebie

Lipa, kminek, bazylia, zielona herbata, pokrzywa, jemioła, głóg, nawłoć, prawoślaz.

Zapachy

(+) Zapachy ziołowe, zapach kawy

(-) Zapach octu

Wypoczynek

Najlepszy na łonie przyrody, podziwianie natury, kontemplacja jej piękna ale także ruch, udział w grach gdzie trzeba się ruszać - piłka, tenis.

Imiona przyjazne i nieprzyjazne

Barbara, Bożena, Klara, Monika, Wanda, Zofia, Andrzej, Bogdan, Józef, Mieczysław, Piotr, Zenon

Halina, Irena, Joanna, Krystyna, Kinga, Paulina, Dawid, Henryk, Ludwik, Tadeusz, Rajmund, Witold.

 

Godziny Yu dla mrófki:

Nie tryskasz optymizmem i nawet gdy wszystko układa się jak na zamówienie, ty obawiasz się najgorszego, dlatego starasz się zabezpieczyć siebie i bliskich na czarną godzinę.

Twoje przeznaczenie: jest nim pomoc potrzebującym. Wspierając tych, dla których los nie był łaskawy, poczujesz się potrzebna i zrozumiesz, że jednak masz w życiu sporo szczęścia.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Przepowiednia Andrzejkowa dla Emeryty:

DLA CIEBIE

Jeśli rysują Ci się jakieś możliwości podróży - skorzystaj natychmiast, pozwoli Ci to zebrać wiele niezapomnianych wrażeń. Możesz odnieść duży sukces w roli pośrednika, mediatora lub doradcy. Uważaj na fałszywe osoby - ktoś może Ci czegoś zazdrościć i z tego powodu może rozpuszczać plotki o Tobie.

DLA DOMU

Wspaniała, spokojna atmosfera, a jeśli są nieporozumienia to szybko miną. Wizyty rodzinne, spotkania z przyjaciółmi i znajomymi urozmaicą monotonię domową. Nie zapominaj o sprawiedliwym podziale obowiązków domowych.

CO MINIE

Minie czas bierności, więc zbierz siły by przygotować się do intensywnej pracy.

CO NASTĄPI

Jeśli masz jakieś zamiary na przyszłość to najwyższa pora by przemyśleć plan działania. Jeśli ich nie masz to spodziewaj się dynamicznych wydarzeń, mogą one być związane z pracą lub z nauką i poznawaniem tego, czego dotychczas nie znałaś.

CZEGO OD CIEBIE BĘDZIE WYMAGAŁ LOS

Szybkości działania, nie zasypiaj gruszek w popiele, łap nadchodzą okazję!

O CZYM MUSISZ PAMIĘTAĆ

Słowa wzruszają, przykłady pociągają.

 

1. O czym powinnaś zawsze pamiętać - motto

Dobrze jest, gdy zna się zło. Rozróżnienie anioła od diabła nie będzie wtedy problemem.

2. Motto na najbliższe dni

Po każdej burzy wychodzi słońce.

3. Czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie

Rozwiązania spornych spraw i niespodziewanego wydatku.

4. Co charakteryzuje twoją aktualną działalność

Ciekawość i chęć podjęcia ryzyka.

5. Na kogo należy zwrócić uwagę

Na kobietę w Twoim wieku, którą znasz z kontaktów zawodowych, możecie zostać dobrymi przyjaciółkami.

6. Co może cię zaskoczyć

Niespodziewany przypływ pieniędzy.

Twój opiekuńczy gwiazdozbiór Cygnus (Łabędź)

Gwiazda Opiekuńcza Sadalmelik

 

Twój kwiat przynoszący szczęście i pecha

(+) Bratek, dzika róża

(-) Malwa, clematis

Twoje drzewo przynoszące szczęście i pecha 

(+) Brzoza, jarzębina

(-) Jawor, akacja

Twój kamień przynoszący szczęście i pecha 

Ametyst sprowadzi pomyślność i spokój, bursztyn ochroni przed niespodziewanymi przykrościami, rozjaśni smutne "deszczowe dni"

Opal nie jest "nieszczęśliwym" dla Ciebie kamieniem, ale rozprasza uwagę i kieruje ją na nieistotne, błahe sprawy.

Twój kamień opiekuńczy: celestyn, agat, granat almandyn, hematyt, rubin, topaz.

Pora dnia

Późny wieczór / noc podsuwają najlepsze pomysły i rozwiązania w ważnych dla Ciebie sprawach.

Rankiem nie zajmuj się skomplikowanymi sprawami.

Dni tygodnia

Wtorek jest bardzo korzystny do forsowania swojego zdania a czwartek na spotkania towarzyskie i podejmowanie decyzji.

Poniedziałek nie sprzyja załatwianiu żadnych spraw, a w niedzielę nie należy się sprzeczać, gdyż twoi rozmówcy będą długo pamiętać przykre słowa.

Miesiące

Maj korzystny jest dla podróży, wycieczek i poznawania nowych miejsc, a październik do załatwiania wszelkich spraw, zwłaszcza tych zaległych i przeprowadzek lub zmian wystroju mieszkania. Niekorzystny jest listopad - niczego wtedy nie rozpoczynaj.

Kraje

(+) USA, Syberia

(-) Meksyk, Cypr

Zioła dla ciebie

Orzech, bazylia, lipa, tymianek, hyzop, arcydzięgiel, babka.

Zapachy =

Korzystny wpływ ma zapach ula pszczelego i wosku, konwalii i lasu iglastego.

Niekorzystny wpływ mają zapachy mdłe.

Wypoczynek

Najlepsza forma wypoczynku to umiarkowana aktywność ruchowa, taka jaką lubisz i dobrze zorganizowane wyjazdy w plener. Musisz unikać siedzenia w bezruchu.

Imiona przyjazne i nieprzyjazne

(+) Amelia, Jolanta, Marta, Krystyna, Zenobia, Bogusław, Jacek, Maciej, Marek, Włodzimierz

(-) Bogumiła, Anna, Celina, Irena, Helena, Andrzej, Henryk, Mirosław, Waldemar, Zenon.

 

Godziny Yin dla Emeryty:

Przyszłaś na świat na tzw. psiej wachcie, w czasie, kiedy wybuchają wojny i gdy znienacka atakuje się śpiącego przeciwnika. Odwagi ci nie brakuje, głośno mówisz to, co myślisz, więc równie często wzbudzasz podziw, co niechęć. Wybijasz się nad przeciętność, dobrze radzisz sobie, prowadząc własną firmę lub przewodząc gromadzie.

Twoje przeznaczenie: zyskasz publiczne uznanie. Uważaj tylko, by nie iść po trupach do celu, gdyż najbardziej mogą zaszkodzić ci ludzie, którym nadepnęłaś na odcisk.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Przepowiednia Andrzejkowa dla Kremilka:

DLA CIEBIE

Nowe sprawy, nowi ludzie, nowe znajomości - jeśli pokażesz się z dobrej strony możesz spodziewać się z ich strony wielu korzyści, które jednak nie będą natury materialnej. Dużo zyskasz uśmiechem i optymizmem. Ktoś Cię potajemnie obserwuje, chce nawiązać z Tobą kontakt, ale uważaj abyś nie dała się wciągnąć w nieprzyjemne sprawy.

DLA DOMU

Niepotrzebne duże wydatki na dom i rodzinę mogą spowodować kłopoty finansowe, uważaj więc i nie szalej z inwestycjami. Możliwe niesnaski domowe, które szybko przeminą, jeśli pozwolisz domownikom na trochę swobody. Pamiętaj, że nie możesz sama o wszystkim decydować.

CO MINIE

Niedługo miną przykre zmiany i uspokoją się burze w pracy zawodowej lub w innych sprawach - wszystko wróci do normy a może nawet będzie lepiej niż do tej pory.

CO NASTĄPI

Odkryjesz nową pasję, która sprawi Ci wiele zadowolenia. W pracy możesz odnieść sukces, o którym już przestałaś marzyć. W życiu osobistym zadowolenie, spokój i stabilizacja.

CZEGO OD CIEBIE BĘDZIE WYMAGAŁ LOS

Rozsądnego podejścia do problemów - tylko w ten sposób będziesz obiektywna i z łatwością je rozwiążesz. Nie kieruj się emocjami.

O CZYM MUSISZ PAMIĘTAĆ

Kto nie idzie naprzód ten się cofa.

 

1. O czym powinnaś zawsze pamiętać - motto

Przeszłości nikt nie umie zmienić, zajmij się więc teraźniejszością, która zbuduje twoją przyszłość

2. Motto na najbliższe dni

Pesymista widzi trudności w każdej nadarzającej się okazji, optymista widzi okazję w każdej trudności.

3. Czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie =

Wiele spraw będzie wymagało od ciebie wykazania dobrej woli, ale musisz stłumić w sobie upór i znaleźć odrobinę zrozumienia dla racji drugiej strony by gnębiące Cię problemy rozwiązały się pomyślnie.

4. Co charakteryzuje twoją aktualną działalność

Otwartość na wszelkie doświadczenia.

5. Na kogo należy zwrócić uwagę

Zwróć uwagę na inteligentną kobietę o silnym charakterze, którą spotkasz przypadkiem. Znajdziecie wspólne zainteresowania.

6. Co może cię zaskoczyć

Niespodziewane szczęśliwe zakończenie długo trwającego sporu lub nieprzyjaźni.

Twój opiekuńczy gwiazdozbiór Delfin

Gwiazda Opiekuńcza Alderamin

 

Twój kwiat przynoszący szczęście i pecha

(+) Chaber, goździk

(-) Cynia, kalia

Twoje drzewo przynoszące szczęście i pecha

(+) Sosna, jabłoń

(-) Cis, topola

Twój kamień przynoszący szczęście i pecha

Chryzopraz ochroni cię przed stratami finansowymi i nieuczciwością wspólników, rubin ochroni zdrowie i sprowadzi szczęście w miłości. Ametyst może przynieść chandrę, zły nastrój lub nieokreślony smutek.

Twój kamień opiekuńczy: chryzopraz, cytryn, kamień słoneczny, jaspis, jadeit.

Pora dnia

Wczesny ranek jest najlepszą porą na nowe, niosące pożytek pomysły i dobre w skutkach decyzje. Późnym wieczorem nie podejmuj żadnych decyzji, także tych mniej ważnych.

Dni tygodnia

Środa to najlepszy czas na przypływ twórczych pomysłów, a piątek na decyzje finansowe i zawodowe. Czwartek niekorzystny szczególnie dla spraw zawodowych i podpisywania umów.

Miesiące

Styczeń najkorzystniejszy jest do przeprowadzania większych zmian w twoim życiu, marzec najlepszy na rozpoczynanie lub kończenie ważnych dla ciebie spraw.

Czerwiec niepomyślny jest dla spraw sercowych i towarzyskich.

Kraje

(+) Kanada, Bułgaria

(-) Rumunia, USA

Zioła dla ciebie

Arnika, chmiel, dziewanna, głóg, żywokost, melisa, piołun.

Zapachy

Korzystny wpływ wywiera zapach wanilii, anyżu i poziomek.

Niekorzystny wpływ ma zapach pleśni.

Wypoczynek

Najlepszym wypoczynkiem jest przebywanie nad wodą i w niskich górach (Góry Świętokrzyskie) oraz tzw. odludzia, ponieważ potrzeba Ci odrobiny ciszy i spokojna kontemplacja Natury.

Imiona przyjazne i nieprzyjazne

(+) Katarzyna, Maria, Wiesława, Izabela, Sabina, Kazimierz, Henryk, Władysław, Jan, Zygmunt

(-) Barbara, Janina, Marzena, Ewa, Justyna, Dariusz, Jerzy, Patryk, Krzysztof, Wacław.

 

Godziny Chen dla Kremilka:

W tym czasie rodzą się ludzie radośni i pełni energii. Jesteś wiecznym optymistą. Wzbudzasz powszechną sympatię, masz szczęście do ludzi. Nawet jeśli wpadniesz w kłopoty, zawsze znajdzie się ktoś, kto ci pomoże. Nie potrafisz długo siedzieć w jednym miejscu i skupiać się na jednym zadaniu.

Twoje przeznaczenie: czeka cię wiele zmian i podróży. Kilka razy się przeprowadzisz, zmienisz pracę. Osoby urodzone w tych godzinach często zawierają więcej niż jedno małżeństwo.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Przepowiednia Andrzejkowa dla Estabien:

DLA CIEBIE

Musisz mieć pełną świadomość wszystkich trudności i przeszkód, które mogą zaszkodzić Twoim planom, ale nie możesz zakładać, że Twoje działanie nie ma najmniejszych szans.. Musisz działać rozsądnie, z pełną wiarą, że wszystko ułoży się dobrze, z korzyścią dla Ciebie.

DLA DOMU

Długie, szare dni - lecz Ty spróbuj je rozjaśnić tworząc dobrą atmosferę rodzinną. Postaraj się rozweselić domowników, natchnąć ich optymizmem, nawet wbrew swoim przekonaniom. Gdy wszyscy będą mieli lepsze humory i Ty zobaczysz, że nie jest tak źle - otworzyłaś właśnie swój dom na działanie dobrych energii.

CO MINIE

Dobre układy finansowe potrwają niedługo, musisz je więc teraz maksymalnie wykorzystać. Zmiana może nastąpić gwałtownie i nieoczekiwanie, więc im szybciej zajmiesz się tymi sprawami tym lepiej. Zawczasu rozejrzyj się za możliwościami zarobkowymi, żeby mieć coś w zanadrzu i nie szukać w ostatniej chwili.

CO NASTĄPI

Oczekuj uznania w pracy, może to owocować nawet awansem. Ogólnie dobra atmosfera, choć nie pozbawiona zazdrości współpracowników. Jeśli nie masz dobrej pracy, to oczekuj, że ją niedługo znajdziesz. Możliwy jest też ciekawy wyjazd, jakaś podróż.

CZEGO OD CIEBIE BĘDZIE WYMAGAŁ LOS

Działania zgodnego z przyjętymi normami i własnym rozsądkiem.

O CZYM MUSISZ PAMIĘTAĆ

Pokorne cielę dwie matki ssie.

 

1. O czym powinnaś pamiętać - motto

Mów mało z innymi, dużo ze sobą.

2. Motto na najbliższe dni

Niełatwo być komukolwiek dobrym za darmo.

3. Czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie

Zwycięstwa w ważnej dla Ciebie sprawie.

4. Co charakteryzuje twoją aktualną działalność

Niespokojne, impulsywne, pod wpływem emocji lub obaw, działanie.

5. Na kogo należy zwrócić uwagę

Zwróć uwagę na dziecko, które może być blisko lub daleko od Ciebie, ale będzie potrzebowało Twojej opieki.

Może to być także niezaradny, potrzebujący dorosły, o mentalności dziecka.

6. Co może cię zaskoczyć

Szansa, jaką Ci los podsuwa może szybko minąć, musisz więc szybko decydować.

Twój opiekuńczy gwiazdozbiór Hydra (Wąż Wodny)

Gwiazda Opiekuńcza Polluks

 

Twój kwiat przynoszący szczęście i pecha

(+) Aster chiński, koniczyna

(-) Narcyz, fuksja

Twoje drzewo przynoszące szczęście i pecha

(+) Wierzba, jarzębina

(-) Wiśnia, klon

Twój kamień przynoszący szczęście i pecha

Szafir chroni przed złością, zawiścią i nieżyczliwością oraz obmową, niepokojem i nadpobudliwością, sprzyja osiągnięciu spokoju ducha i umysłu, koi nerwowość spowodowaną nieokreślonym niepokojem, obawami o jutro.

Turkus jest talizmanem przynoszącym szczęście, pomyślność i pieniądze, chroni przed atakami psychicznymi i magicznymi.

Unikaj opali, które mogą Ci przynieść straty finansowe oraz spowodować rozproszenie umysłu, kierując jego uwagę na błahe sprawy.

Twój kamień opiekuńczy: nefryt, szmaragd, koral, czarny i zielony turmalin.

Pora dnia

Wszystkie sprawy wymagające odrobiny szczęścia należy załatwiać w samo południe.

Natomiast już wczesne popołudnie Ci w tym nie sprzyja ani też decydującym o czymś ważnym rozmowom, decyzjom i działaniom.

Dni tygodnia

Niedziela sprzyja przemyśleniu ważnych problemów i załatwieniu spraw wymagających dyplomacji a czwartek to dzień, w którym rosną twoje szanse pokazanie innym głębi twego intelektu.

Poniedziałek to kiepski dzień dla spraw finansowych a a sobota nie sprzyja podejmowaniu decyzji.

Miesiące

Kwiecień to miesiąc korzystny zawodowo, szczególnie pod względem zmian, unowocześnień czy podejmowania nowych funkcji. Listopad dobry będzie na załatwianie spraw dotyczących rodziny, jej założenia czy funkcjonowania,oraz na ożywienie bądź wznowienie relacji z bliższą lub dalszą rodziną, krewnymi.

Sierpień może być niepomyślny dla spraw rodzinnych, grudzień nie jest dobrym miesiącem na podejmowanie większych zadań w pracy zawodowej.

Kraje

(+) Irlandia, Korea

(-) Peru, Maroko

Zioła dla ciebie

Cząber, rozmaryn, trawy (sit, cytronella), pokrzywa, gorczyca, szałwia, kozłek, melisa, lilia wodna, gorzkie zioła.

Zapachy

Korzystnie wpływa zapach świeżo skoszonej, jeszcze wilgotnej trawy, pomarańczy, jaśminu

Niekorzystny jest zapach dymu papierosowego, spalenizny

Wypoczynek

Relaks w domu przy majsterkowaniu lub pracach wymagających zręczności, rozwiązywanie szarad, krzyżówek, w ciszy i spokoju, gimnastyka. Wypoczynek czynny: jazda na rowerze, łyżwy, pływanie.

Imiona przyjazne i nieprzyjazne

(+) Małgorzata, Marta, Berenika, Judyta, Kinga, Klara, Paweł, Rafał, Tomasz, Włodzimierz, Kamil, Daniel

(-) Brygida, Joanna, Jolanta, Wioletta, Inga, Mariola, Zygmunt, Kazimierz, Leonard, Zbigniew, Bronisław.

 

Godziny Wei dla Estabien:

Pora kryzysu, gdy zaczynamy odczuwać zmęczenie i głód, sprzyja narodzinom realistów, ludzi twardych i bardzo wytrwałych. Przeciwności losu denerwują Cię, lecz nie zrażają a mobilizują, jesteś zdeterminowana i nigdy się nie poddajesz, co najwyżej możesz przeczekać złą passę i ruszyć z powrotem do ataku.

Gotowa jesteś na duże wyrzeczenia i duży wysiłek, byle osiągnąć zamierzony cel, umiesz pracować ciężko i sumiennie, tym chętniej jeśli widzisz namacalne efekty swoich starań.

Twoje przeznaczenie: czeka cię powodzenie w sprawach materialnych i możesz zgromadzić spory majątek w drugiej połowie życia. Jednak prawdziwe szczęście to dzielenie się z innymi – któregoś dnia sama to zrozumiesz.

Edytowane przez Ejbert
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Przepowiednia Andrzejkowa dla Landary:

DLA CIEBIE

Fałszywi pochlebcy mogą sprawić ci dużo kłopotów. Przyjmuj hołdy z dystansem. Zwróć szczególną uwagę na wiadomość, jaką niedługo otrzymasz i zaufaj jej. Jeśli jej nie docenisz w pełni ominie Cię szczęście w ważnej dla Ciebie sprawie. Możliwa zmiana warunków w pracy, która będzie dla Ciebie korzystna.

DLA DOMU

Będzie stabilnie ale nie nudno. Będą okazje do spotkań z dawno nie widzianymi krewnymi i z przyjaciółmi - będziesz ich gościć w swoim domu. Nie angażuj się w żadne, nawet niewinne flirty, gdyż z małej chmury może spaść duży deszcz i nie będzie to dla Ciebie szczęśliwe ani korzystne.

CO MINIE

Minie grad obowiązków, które zaczynają Cię już przytłaczać. Pracy nadal będzie wiele, lecz nie będzie już stanowić takiego obciążenia jak dotychczas.

CO NASTĄPI

Wiele dylematów, zwłaszcza natury morlanej,przed Tobą konieczność dokonania jakiegoś ważnego wyboru. Pojawi się szansa na realizację planów zawodowych lub marzeń, które dotąd były poza Twoim zasięgiem. Sporo spotkań z ciekawymi ludźmi.

CZEGO OD CIEBIE BĘDZIE WYMAGAŁ LOS

Zdecydowania w działaniu. Nie możesz odkładać pewnych planów i decyzji w nieskończoność.

O CZYM MUSISZ PAMIĘTAĆ

Bądź sobą. Nie ulegaj presji znajomych, ale w gruncie rzeczy obcych sobie osób.

 

1. O czym powinnaś pamiętać - motto

Mówić to jeszcze nie znaczy działać.

2. Motto na najbliższe dni

Tego, kogo nie możesz poznać samego przez się, poznasz po jego towarzystwie.

3. Czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie

Ulokowanie uczuć okaże się niezbyt szczęśliwe. Decyzje, jakie podejmujesz należy przemyśleć ponownie.

4. Co charakteryzuje twoją aktualną działalność

Powierzchowność i brak należytego skupienia.

5. Na kogo należy zwrócić uwagę

Miej się na baczności przed sprawiającą miłe wrażenie ale skrytą i przebiegłą kobietą, to intrygantka.

6. Co może cię zaskoczyć

W sytuacji "bez wyjścia" poda Ci rękę ktoś, po kim się tego zupełnie nie spodziewasz.

Twój opiekuńczy gwiazdozbiór Wielki Pies

Gwiazda Opiekuńcza Rigel

 

Twój kwiat przynoszący szczęście i pecha

(+) Lwia paszcza, lilia

(-) Wrzos, gerber

Twoje drzewo przynoszące szczęście i pecha

(+) modrzew, buk

(-) olcha, kasztanowiec

Twój kamień przynoszący szczęście i pecha

Chryzokola na spokój i szczęście rodzinne, uspokaja nerwową atmosferę w domu i w pracy. Granit wzmocni stabilność domową, materialną, wzmocni też twoją siłę woli.

Kamień księżycowy niekorzystny jest dla stabilności rodzinnej, może przyciągnąć kłopoty w życiu towarzyskim.

Twój kamień opiekuńczy: pomarańczowy i zielony kalcyt, kryształ górski, różowy i zielony turmalin, heliotrop.

Pora dnia

Wczesny wieczór sprzyja twojej kreatywności, nowym pomysłom i rozwiązywaniu zawiłych spraw.

Przedpołudnie to nie jest dla ciebie dobra pora na podejmowanie decyzji i załatwianie kluczowych spraw.

Dni tygodnia

Sobota jest najlepszym dniem na przemyślenia każdego rodzaju, niedziela zaś na udane spotkania towarzyskie i korzystne negocjacje.

We wtorek nie wykonuj żadnych prac wymagających dokładności, a w środę nie rozpoczynaj żadnych rozmów na zasadnicze i ważne dla ciebie tematy.

Miesiące

Kwiecień korzystny jest do tzw. rozpostarcia skrzydeł w ważnych dla ciebie sprawach, maj zaś do podróży i przeobrażeń różnego typu.

W styczniu nie jest korzystne zawieranie nowych znajomości na gruncie uczuciowym i towarzyskim, a lipiec do spraw zawodowych, awansowania lub zmiany pracy.

Kraje

(+) Francja, Szwecja

(-) Japonia, Niemcy

Zioła dla ciebie

Łopian, majeranek, lawenda, szałwia, macierzanka, nagietek.

Zapachy

Korzystnie działa zapach domowego ciasta i przypraw orientalnych

Niekorzystny jest zapach zastałej wilgoci (stęchlizny, bagna)

Wypoczynek

Najlepszy dla ciebie jest wypoczynek umysłowy i umiarkowany ruch.

Imiona przyjazne i nieprzyjazne

(+) Leokadia, Barbara, Agnieszka, Małgorzata, Alicja, Adam, Bogdan, Franciszek, Robert, Gerwazy.

(-) Joanna, Patrycja, Renata, Maryla, Bogna, Damian, Stefan, Edward, Grzegorz, Cezary.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
W dniu 3.12.2019 o 20:19, nosowska napisał:

21.02.1990 13,35 Gdańsk

Podaj swoje imię, bez niego nie ma wróżby. Możesz podać na PW.  Chyba nie przeczytałaś pierwszego posta... 

Miejsce urodzenia jest w tej przepowiedni nieistotne, najważniejsze dane to data urodzenia i imię właśnie, to jest baza obliczeń :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ejbert napisał:

Podaj swoje imię, bez niego nie ma wróżby. Możesz podać na PW.  Chyba nie przeczytałaś pierwszego posta... 

Miejsce urodzenia jest w tej przepowiedni nieistotne, najważniejsze dane to data urodzenia i imię właśnie, to jest baza obliczeń :) 

Dorota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Ejbert, masz u mnie  :koniak: :) 

Co mogę potwierdzić już to potwierdzę, na resztę poczekam ;)

 

21 godzin temu, Ejbert napisał:

Przepowiednia Andrzejkowa dla Emeryty:

DLA CIEBIE

Jeśli rysują Ci się jakieś możliwości podróży - skorzystaj natychmiast, pozwoli Ci to zebrać wiele niezapomnianych wrażeń. Możesz odnieść duży sukces w roli pośrednika, mediatora lub doradcy. Uważaj na fałszywe osoby - ktoś może Ci czegoś zazdrościć i z tego powodu może rozpuszczać plotki o Tobie.

Podróż mi się nie rysuje, ale jeśli by się rysowała to zawsze jestem za :)

Rola doradcy - a pełnię ją, pełnię, sukcesy odnoszę tyle że nie takie spektakularne :D 

Fałszywe osoby - są wszędzie chyba. Przy mnie na pewno i wiem kto to. Uważam na babona!

 

21 godzin temu, Ejbert napisał:

Kraje

(+) USA, Syberia

(-) Meksyk, Cypr

Zioła dla ciebie

Orzech, bazylia, lipa, tymianek, hyzop, arcydzięgiel, babka.

Zapachy =

Korzystny wpływ ma zapach ula pszczelego i wosku, konwalii i lasu iglastego.

Niekorzystny wpływ mają zapachy mdłe.

USA jako USA nie lubię, ale od zawsze ciągnęły mnie indiańskie klimaty.  Nie lubię zimna, ale Syberia i jej tajemnice są dla mnie tak ciekawe, że ta ciekawość przeważa nad zimnem, :yes:

Meksyk - całkiem to obce dla mnie, obojętne a Cypr - no, nie znam cypru i jakoś tym się nigdy nie interesowałam. Widać nie warto ;)

Zioła: nie znam hyzopu, nigdy nie stosowałam, ale może warto się z nim bliżej poznać, reszta o.k - pasują mi, lubię i stosuję a bazylia najpierwsza i orzech też przedni.

Zapachy: tu się zgadza wszystko jak ulał. A i świece tylko woskowe kupuję. Nie znoszę mdłych fetorków :oklasky:

 

21 godzin temu, Ejbert napisał:

Godziny Yin dla Emeryty:

Przyszłaś na świat na tzw. psiej wachcie, w czasie, kiedy wybuchają wojny i gdy znienacka atakuje się śpiącego przeciwnika. Odwagi ci nie brakuje, głośno mówisz to, co myślisz, więc równie często wzbudzasz podziw, co niechęć. Wybijasz się nad przeciętność, dobrze radzisz sobie, prowadząc własną firmę lub przewodząc gromadzie.

Twoje przeznaczenie: zyskasz publiczne uznanie. Uważaj tylko, by nie iść po trupach do celu, gdyż najbardziej mogą zaszkodzić ci ludzie, którym nadepnęłaś na odcisk.

Tutaj tylko o mówieniu co myślę zgadza się w 100 albo i więcej %Firmy nigdy nie miałam i już nie będę mieć, z przewodzeniem to różnie bywało i różnie bywa, tak pół na pół ;)

Publiczne uznanie czy zyskam to się zobaczy :D ale przekonania co do tego nie mam, trochę nie ten wiek i nie te możliwości. Po trupach nigdy nie szłam, przeciwnie, wolę ustąpić niż niszczyć. A szkodzili mi ludzie, po których tego się nie spodziewałam. Takie życie.

 

6 godzin temu, Ejbert napisał:

Twój kamień przynoszący szczęście i pecha

Szafir chroni przed złością, zawiścią i nieżyczliwością oraz obmową, niepokojem i nadpobudliwością, sprzyja osiągnięciu spokoju ducha i umysłu, koi nerwowość spowodowaną nieokreślonym niepokojem, obawami o jutro.

Turkus jest talizmanem przynoszącym szczęście, pomyślność i pieniądze, chroni przed atakami psychicznymi i magicznymi.

Unikaj opali, które mogą Ci przynieść straty finansowe oraz spowodować rozproszenie umysłu, kierując jego uwagę na błahe sprawy.

Twój kamień opiekuńczy: nefryt, szmaragd, koral, czarny i zielony turmalin.

co do kamieni szczęśliwych i pechowych - nie wiem, nie noszę, mam tylko pierścionek z małym szafirem i mam kilka dawno temu nabytych. Trochę poczytywałam tylko, lecz mogę spróbować, czemu nie. Opale właśnie lubię, chciałam nawet kupić komplet, ale jakoś mi nie wyszło, widać nie przeznaczony mi był... Korale mnie nie zachwycają. Z tych opiekuńczych to podobają mi się szmaragdy.

21 godzin temu, Ejbert napisał:

Wypoczynek

Najlepsza forma wypoczynku to umiarkowana aktywność ruchowa, taka jaką lubisz i dobrze zorganizowane wyjazdy w plener. Musisz unikać siedzenia w bezruchu.

trudno powiedzieć co lubię, bo i połazić lubię i polenić się też ;p ale tak - męczyć do siódmych potów się nie lubię a wszelkie wyjazdy, nie tylko w plener, muszą być dobrze zorganizowane, nawet bardzo dobrze. Czasy biwaków to zamierzchła przeszłość, teraz wolę wygodne hotele i dobrze przygotowane jadło :biggrin:

To na razie tyle, jeśli coś się spełni to przypędzę powiedzieć!

Dzięki śliczne! :kwiatek:

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderators
W dniu 6.12.2019 o 10:06, estabien napisał:

Myślę, że chyba wpisano mi zła godzinę w metrykę, a mogłam się urodzić o troszkę wcześniejszej lub późniejszej porze bo w ogóle nic się nie zgadza z tej końcowej przepowiedni...

Sam się zastanawiałem, czy jest sens włączać godzinę do tej przepowiedni. To jasne, że godzina prawie nigdy nie jest dokładna i w związku z tym jak można na tym bazować w przepowiedniach, no ale tak jest w Xięgiji i nic na to nie poradzę. Chiński ascendent jeszcze ujdzie, bo tam jest 12 wart i może nie zgadzać się, jeśli jest graniczna godzina zmiany wachty, ale do tych obliczeń co potrzeba dokładnej godziny to mam duże wątpliwości. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tu rzecznik medialny Ejberta: on pamięta o Tobie, lecz spadły na niego dodatkowe a niespodziewane obowiązki i jest forumowo nieczynny. Jeśli chcesz wiedzieć więcej: szaleje w kuchni (nareszcie, po tylu latach i na niego przyszła pora)  :smieszne:

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

@Anastazja979 - nie zapomniałem, jest jak rzekła rzeczniczka :D 

Do końca przyszłego tygodnia zrobię opis, są święta i trochę więcej czasu będę miał. Akurat z kucharzeniem wypadło w tym roku jak nigdy przedtem i miałem zgryza, bo się nie da wszystkiego czasowo pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Przepowiednia Andrzejkowa dla Bromby

DLA CIEBIE

Wykaż więcej energii w życiu codziennym - wiele spraw przemija nie załatwionych na czas, wiele szans na ciekawe wydarzenia ucieka, gdy ty się nudzisz nic nie robiąc. Wokół ciebie jest wiele spraw do zrobienia, które dadzą ci w efekcie zadowolenie i satysfakcję - wyjdź im na spotkanie, nie bądź biernym obserwatorem.

DLA DOMU

długo oczekiwane zmiany znowu się odwleką. Wykorzystaj więc ten czas na uporządkowanie spraw rodzinnych, gdyż później nie będziesz miała na to czasu ani możliwości. Pamiętaj o starszej osobie, która czeka na kontakt z tobą lub liczy na twoją pomoc.

CO MINIE

Minie zainteresowanie twoją osobą ludzi, którzy nie są ci zbyt przyjaźni. Postaraj się by ponownie nie wzbudzić tego zainteresowania, gdyż ono w dużej mierze zależy od ciebie - od tego co mówisz, co robisz.

CO NASTĄPI

Szykują się zmiany w życiu zawodowym, mogą one dotyczyć nowej sytuacji, nowych obowiązków lub organizacji pracy bądź nawet jakiejś zmiany zawodowej. Finansowo: niezbyt długa ale dobra passa.

CZEGO OD CIEBIE BĘDZIE WYMAGAŁ LOS

Umiejętności dyplomacji, gotowości na zmiany i zadbania o swe zdrowie

O CZYM MUSISZ PAMIĘTAĆ

Jasne układy stwarzają dobrych przyjaciół.

 

1. O czym powinnaś zawsze pamiętać

Czyniąc dobro innym, czynisz je sobie. Jeśli jednak ktoś Ciebie krzywdzi, dla waszego dobra spal między wami mosty.

2. Motto na najbliższe dni

Szanuj czas - swój i innych.

3. Czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie

Możesz oczekiwać jakiegoś sukcesu lub wsparcia życzliwej ci osoby w istotnej dla ciebie sprawie.

4. Co charakteryzuje twoją aktualną działalność

Zbytnia bierność nie sprzyjająca osiągnięciu oczekiwanych efektów.

5. Na kogo należy zwrócić uwagę

Mężczyzna w średnim wieku, którego znasz lub którego poznasz na gruncie zawodowym, będzie ci sprzyjał i wspomagał twoje działania.

6. Co może cię zaskoczyć

Luźna rozmowa z kimś starszym od ciebie (wiekiem lub rangą społeczną bądź zawodową) okaże się owocna w skutkach, lecz nie wiadomo w jakim kierunku. Uważaj więc co i jak mówisz - od tego wiele zależy.

 

Twój opiekuńczy gwiazdozbiór: Woźnica

Gwiazda Opiekuńcza: Kapella

 

Twój kwiat przynoszący szczęście i pecha

(+) Szarotka, boże drzewko (grubosz)

(-) Tulipan, cynia

Twoje drzewo przynoszące szczęście i pecha

(+) Brzoza, sosna

(-) Tuja, buk

Twój kamień przynoszący szczęście i pecha

(+) Topaz chroni przed fałszywymi osobami, szmaragd wspomaga u ciebie zdrowie i szczęście rodzinne

(-) Onyks czarny wnosi nastrój melancholiczny

Twój kamień opiekuńczy: topaz, obsydian, tektyt, hematyt.

Pora dnia

Sprzyjającą porą dla twojego zdrowia i podejmowania decyzji jest wczesny wieczór, a rankiem nie powinnaś obmyślać ani załatwiać spraw wymagających namysłu i rozwagi.

Dni tygodnia

Środa jest dniem korzystnym na przemyślenie i realizację ważnych spraw a niedziela dobra jest na rozmowy, spotkania w gronie rodzinnym, z bliskimi i dalszymi krewnymi, przyjaciółmi czy dobrymi znajomymi.

Wtorek jest niekorzystnym dniem dla finansów i spotkań lub rozmów wymagających opanowania zimnej krwi.

Miesiące

Korzystne dla ciebie są: styczeń na przeprowadzanie spraw dotyczących różnych zmian wszelkiego rodzaju a maj dobry jet dla spraw rodzinnych, uczuciowych i towarzyskich.

Kraje

Kraje, którymi warto się zainteresować: Bułgaria, Krym

Kraje, które lepiej omijać: Belgia, Japonia

Zioła dla Ciebie

Tymianek, bazylia, ostropest, kardamon, chmiel, kozłek, nagietek, cebula morska, naparstnica.

Zapachy

(+) zapach pomarańczy, imbiru

(-) drażniąco działają zapachy siarkowe

Wypoczynek

Najlepszy jest wypoczynek łagodnie umiarkowany, jak jazda na rowerze, piesze wycieczki - las, park, przebywanie nad wodą i zwykła gimnastyka ciała.

Imiona przyjazne i nieprzyjazne

(+) Małgorzata, Katarzyna, Jolanta, Marta, Agnieszka, Włodzimierz, Aleksander, Tomasz, Wojciech, Adam.

(-) Joanna, Alina, Mariola, Krystyna, Anna, Mirosław, Mikołaj, Szczepan, Andrzej, Lucjan.

 

Godziny Hai dla Bromby

Urodzeni w tym czasie mają szósty zmysł i rozwiniętą intuicję. Są jak koty, które widzą w ciemnościach.

Twoje przeznaczenie: jest nim zgłębianie wiedzy. Pieniądze czy władza nie stanowią dla ciebie celu godnego największej uwagi, lecz dobrze wiesz, że bez pieniędzy trudno jest realizować swoje cele. Jeśli jednak zadbasz o swój rozwój wewnętrzny, biedy także nie zaznasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Przepowiednia Andrzejkowa dla Anastazji979

DLA CIEBIE

Nie przejmuj się komplikacjami,które mogą wystąpić w najbliższym czasie - okażą się one mniej wazne niż sądzisz. Postaraj się jednak szybko je rozwiązać, by nie blokowały twojej uwagi przy załatwianiu spraw, które pojawią się później a dla załatwienia których potrzebna będzie ci energia, rozmach oraz spokojna atmosfera.

DLA DOMU

Pogodny nastrój lub harmonię w domu mogą popsuć jakieś twoje romansiki czy przygody. W najbliższym otoczeniu masz osobę, która chętnie wykorzysta nawet najgłupsze plotki byle ci dokuczyć. Uważaj, bo z małej chmury może spaść duży deszcz. Dla finansów raczej korzystny okres.

CO MINIE

Minie okres apatii, zniechęcenia, złych humorów. wykaż choć trochę optymizmu i życzliwości dla ludzi a otoczenie przestanie cię drażnić i by nie utrwalić się w opinii ludzi jako osoba niechętna, nieżyczliwa bądź marudząca.

CO NASTĄPI

Czeka cię ciekawe spotkanie lub wyprawa związana ze sprawami towarzyskimi, która pozwoli na nawiązanie interesującej znajomości i może to sporo zmienić w twoim życiu. Nie działaj jednak zbyt pochopnie - lepiej przemyśl wszystkie mające nastąpić zmiany zanim je zaakceptujesz.

CZEGO OD CIEBIE BĘDZIE WYMAGAŁ LOS

Wykazania się pracowitością, dokładnością i umiejętnością przewidywania, do której możesz zaprząc także intuicję.

O CZYM MUSISZ PAMIĘTAĆ

Najlepszym lekarstwem jest spokój.

 

1. O czym powinnaś zawsze pamiętać

Prawda wychodzi na jaw powoli, fałsz utwierdza się przez pośpiech i nieokreśloność. Nim osądzisz, wprzódy dokładnie przyjrzyj się sprawie.

2. Motto na najbliższe dni

Dobro czyń za darmo, lecz siebie ceń.

3. Czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie

Sporne sprawy są możliwe do rozwiązania, przede wszystkim dzięki równowadze sił - nie jesteś stroną słabszą i o tym pamiętaj.

4. Co charakteryzuje twoją aktualną działalność

Ciekawość i otwartość na doświadczenia, jednak zachowaj pewną dozę ostrożności.

5. Na kogo należy zwrócić uwagę

Starannie obserwuj grupę otaczających cię ludzi, mają oni bardzo zróżnicowane zamiary wobec ciebie, a są wśród nich tacy, którzy są bardzo zainteresowani twoją osobą.

6. Co może cię zaskoczyć

To na co nie masz zupełnie ochoty a realizacja tego wymaga wiele trudu - okaże się wiele warte. A jeśli akurat teraz los podsuwa ci jakąś szansę - łap ją szybko, gdyż ona szybko minie, lecz już złapawszy nie wiąż się słowem, a przyjrzyj się jej dokładnie, czy jest tym, co będzie Ci służyć.

 

Twój opiekuńczy gwiazdozbiór: Andromeda.

Gwiazda Opiekuńcza: Almach i Mirach.

 

Twój kwiat przynoszący szczęście i pecha

(+) Werbena, mieczyk

(-) Pelargonia, kalia

Twoje drzewo przynoszące szczęście i pecha

(+) Wiąz, grusza

(-) Jesion, wierzba

Twój kamień przynoszący szczęście i pecha

(+) czerwony koral szlachetny to talizman na szczęście rodzinne, pomocny jest również w rozwiązywaniu trudnych problemów a bursztyn o jaśniejszym odcieniu pomoże ci pokonywać trudy i kłopoty dnia codziennego.

(-) cyrkon może zakłócać spokój życia rodzinnego a także przyciągać niezasłużone bury czy wymówki oraz niepotrzebne kłótnie.

Twój kamień opiekuńczy: koral, ametyst, szafir, jaspis, chryzolit (oliwin).

Pora dnia

Sprzyjającą porą dla twojego zdrowia i twojej energii jest wczesny ranek, a późnym popołudniem nie powinnaś załatwiać spraw wymagających opanowania i rozwagi.

Dni tygodnia

Poniedziałek jest dniem korzystnym na realizację ważnych spraw, szczególnie w dziedzinie zawodowej, sobota zaś dobra jest na podejmowanie ważnych decyzji.

Środa jest niekorzystnym dniem sdla finansów i wtedy nie podejmuj żadnych działań z tym związanych, a niedziele uważaj na emocje - nie daj się im ponieść.

Miesiące

Korzystne dla ciebie są: wrzesień na zmiany wszelkiego rodzaju i grudzień dla spraw rodzinnych i uczuciowych.

Kraje

Kraje, którymi warto się zainteresować: Holandia, małe kraje Ameryki Południowej od strony północnej (Gujana, Ghana, Surinam)

Kraje, które lepiej omijać: Idochiny (Wietnam szczególnie oraz Kambodża i Laos) Ukraina i Rumunia.

Zioła dla Ciebie

Cząber, dzika róża, mięta, bukwica, podbiał, tatarak, anyż, koper włoski, cynamon, chrzan, dynia, trawy lecznicze, paproć, grzyby (tzn. ich właściwości lecznicze, nie halucynogenne ;) )

Zapachy

(+) zapach jabłek, wanilii i siarki

(-) drażniąco działają zapachy kwaśne - octowe.

Wypoczynek

Wskazany jest umiarkowanie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, jeśli spacer to długi, jeśli bieg to krótki, pływanie i taniec, który najlepiej działa jeśli będziesz go stosować jako ćwiczenia / gimnastykę w domu, bowiem nie chodzi tu o wygibasy w dyskotece.

Imiona przyjazne i nieprzyjazne

(+) Lidia, Krystyna, Zuzanna, Magdalena, Barbara, Brygida, Andrzej, Eryk, Leszek, Seweryn, Konrad, Kazimierz.

(-) Maria, Elżbieta, Ewa, Paulina, Zofia, Renata, Edward, Marek, Karol, Adolf, Mariusz.

 

Godziny Xu dla Anastazji979

W tej  porze rodzą się ludzie spokojni i wyciszeni, ale czasem zbyt nieśmiali, którzy przejmują się rzeczami mało istotnymi. Brakuje ci wiary w siebie, a przecież masz wiele talentów. Jesteś wrażliwą, romantyczną duszą, masz dobry gust i zdolności artystyczne.

Twoje przeznaczenie: możesz uczynić świat piękniejszym, otworzyć ludziom oczy na sztukę i umilić im wolny czas. Zrealizujesz się w działalności twórczej, np. malując, komponując czy pisząc.

Edytowane przez Ejbert
korekta
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Przepowiednia Andrzejkowa dla nosowskiej:

DLA DOMU

Sprawy finansowe nie powinny wszystkiego przesłaniać. Są one oczywiście ważne, ale musisz dbać o dobrą atmosferę dla siebie, bez tego wszystkie twoje działania w innych sferach będą wymagały od ciebie więcej wysiłku a będą mniej skuteczne.

DLA CIEBIE

Opanuj swoją chęć wpływania na innych i oceniania ich - przecież nie zawsze ty masz rację. Za każdym razem przemyśl swoją wypowiedź, szczególnie jeśli może ona doprowadzić do nieporozumień i kłótni. Niepotrzebne spory i żale wprowadzają zamęt w twoim życiu rodzinnym bądź osobistym.

CO MINIE

Trochę to potrwa, ale miną kłopoty wywołane przez nieżyczliwych ci ludzi. Pozostanie tylko niesmak, ale fortuna kołem się toczy i tym razem problemy mogą mieć te osoby, które sprawiły je tobie.

CO NASTĄPI

Dobre układy zawodowe, możliwy awans lub większa płaca. Nowe interesujące znajomości, odnowienie starych a może też ciekawa, owocna w znajomości podróż. Dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji.

CZEGO OD CIEBIE BĘDZIE WYMAGAŁ LOS

Umiejętności dostosowania się do zmieniających się warunków. Pozostawienia bez żalu przeszłości.

O CZYM MUSISZ PAMIĘTAĆ

Poznaj obyczaje przyjaciela a unikniesz nieporozumień. Poznaj obyczaje wroga, byś wiedziała, jakich działań możesz się po nim spodziewać.

 

1. O czym powinnaś zawsze pamiętać

I w trudnej sytuacji jest nadzieja.

2. Motto na najbliższe dni

Gniew jest złym doradcą. Panuj nad umysłem, który, jeśli nie jest ci uległy, stanie się twoim rozkazodawcą.

3. Czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie

Nowe doświadczenia, nowe znajomości.

4. Co charakteryzuje twoją aktualną działalność

Powierzchowność, powierzchowna wiedza.

5. Na kogo należy zwrócić uwagę

Na 2 osoby różnej płci, które są blisko ciebie, one może jeszcze nie zwracają na siebie twojej uwagi, lecz jeśli wreszcie wyjdą na jaw, to postaraj się dowiedzieć czemu budzisz ich zainteresowanie - mogą jakieś plany wobec ciebie, dobre lub złe, każde z nich swój - jeśli tak to rozpoznaj je w porę, byś nie była zbyt zaskoczona.

6. Co może cię zaskoczyć

Zbytnie przejmowanie się tylko swoimi sprawami, izolowanie się czy samolubstwo może spowodować odsunięcie się życzliwych ci osób, na których ci jednak zależy.

 

Twój opiekuńczy gwiazdozbiór: Wąż

Gwiazda Opiekuńcza: Wega, Almach

 

Twój kwiat przynoszący szczęście i pecha

(+) chryzantema, groszek

(-) lewkonia, goździk

Twoje drzewo przynoszące szczęście i pecha

(+) wiąz, grusza

(-) klon, wiśnia

Twój kamień przynoszący szczęście i pecha

Rubin sprzyja uczuciom i wzajemności a także dobremu doborowi przyjaciół oraz utrwaleniu przyjaźni, akwamaryn zaś uspokaja spory i kłótnie, pomocny jest w utrzymaniu spokoju w domu i w miejscu pracy.

Niewskazany jest zaś oliwin (chryzolit), który u ciebie może wnieść kłopoty w sprawach uczuciowych.

Twój kamień opiekuńczy: onyks, akwamaryn, diament, kwarc (kryształ górski), jaspis.

Pora dnia

Późnym popołudniem powinno ci się wszystko najlepiej udawać a rankiem zajmuj się lepiej sprawami prostymi, nie wymagającymi zbytnio twórczego myślenia.

Dni tygodnia

Wtorek to dzień, w którym można wykonywać najważniejsze zadania, a niedziela korzystna jest dla spraw uczuciowych.

Poniedziałek jest niekorzystny na spotkania towarzyskie a piątek nie jest korzystny dla spraw zawodowych.

Miesiące

W styczniu wskazane jest podejmowanie decyzji związanych ze sprawami zawodowymi, lipiec zaś to dobry miesiąc na ważne spotkania.

Niekorzystnie wpływa na sprawy zawodowe marzec, a we wrześniu nie jest korzystnie zawierać znajomości podczas wyjazdów, podróży i tam, gdzie jest zwyczajowe miejsce spotkań większych grup ludzi.

Kraje, którymi warto się zainteresować

Szwecja, Kenia.

Kraje, które lepiej omijać

Włochy, Libia.

Zioła dla Ciebie

Kminek, kolendra, czarny bez, cykoria, szałwia, borówka czarna, por, mięta, podbiał, tatarak, anyż, cynamon, bratek polny, konopie (autor Xięgiji raczej nie miał na myśli ich formy przeznaczonej do palenia ;) ) 

Zapachy

(+) zapach poziomek, tataraku, zapachy ziemi

(-) spaliny, tzw. przepracowane smary

Wypoczynek

Zajęcia (hobby) typu artystycznego, np. taniec, śpiew, rysunek czy malowanie (mogą być wykonywane w domu, bez świadków - chodzi o samo zajęcie) a ponadto długie spacery w spokojnym miejscu, z dala od zgiełku, umiarkowane bieganie, kijki itp.

Imiona przyjazne i nieprzyjazne

(+) Wanda, Olga, Teresa, Agata, Lucyna, Beata, Bernard, Krzysztof, Sylwester, Wiktor, Jan, Janusz

(-) Maria, Brygida, Klara, Jadwiga, Lucyna, Henryk, Jarosław, Mieczysław, Józef, Radosław.

 

Godziny Wei dla nosowskiej:

Pora ta sprzyja narodzinom ludzi twardych i wytrwałych, zdolnych pokonywać przeciwności losu i nie poddających się łatwo. Są zdolni do dużych wyrzeczeń w imię wyznaczonego sobie celu, bo wiedzą, że jest tego wart.

Twoje przeznaczenie: czeka cię powodzenie w sprawach wyznaczonych sobie jako nadrzędny cel. Możesz nawet zgromadzić jakiś majątek, lecz będzie to wymagało dużo pracy i zaangażowania a może także dalszego wyjazdu.

Edytowane przez Ejbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...