Skocz do zawartości

I połowa grudnia


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak poprzednio postanowiłam położyć karty na pierwszą połowę grudnia :)

 

Aura

król buła + król pucharów +sąd

 

Tutaj będzie dwóch Panów wokół się kręciło. Czyżby odrodzenie jakiejś znajomości? Może wybaczenie Panu z przeszłości? Nie powinno być źle :)

 

Praca

8 denarów + świat + 2 miecze

 

Dużo pracy, ale będę czuła się spełniona. Może jakaś nagroda wpadnie za tą pracę? Miłe słowo usłyszę w podziękowaniu? Ale na koniec jakiś zastój, może jakieś wybory, dylematy. Początek dobry ale jakoś nie wiem jak te 2 miecze ugryźć.

 

Najważniejsze wydarzenie

8 denarów+ 3 puchary+rycerze mieczy

 

Pomyślałam o wyjściu z pracy na imprezę i jakaś kłótnia? Mamy iść na wspólne wyjście wiec może tam się coś wydarzy :)

 

Co dobrego się wydarzy

kapłanka + gwiazda + as mieczy

 

Jakieś przemyślenia które spowodują, że zacznę nowy etap w swoim życiu odcinając się od przeszłości

 

Karty nie są najgorsze więc nie powinna być straszna ta pierwsza połowa :) Może ktoś zerknie i coś jeszcze podpowie :) Z góry dziękuję :) 

Odnośnik do komentarza

możliwe, że w I-szej połowie wszystko będzie się kręciło wokól pracy

8 monet -monotonnie, dużo pracy

Świat to może być to wspólne wyjście - i w 2 mieczach jakieś problemy z tym, Twoje negatywne do tego nastawienie albo wręcz niechęć do uczestnictwa/któregoś z uczestników lub jakiejś sytuacji z tym wyjściem związanej

 

potem może znów być o pracy (8 monet) i tym wyjściu (3 puchary), tak jak piszesz jakaś kłótnia w Rycerzu mieczy

 

co dobrego - może utrzesz nosa jakiejś Gwieździe :D z pracy w tym Asie mieczy (Ty- Kapłanka)

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

Właśnie obawiam się tego wyjścia bo coś może się na nim wydarzyć a będzie alkohol więc może być różnie :)

U mnie końcówka roku w pracy zawsze ciężka więc chyba dlatego przewija się to 8 denarów. 

Zobaczymy jak się potoczy :)

Dziękuję za interpretacje @Ava55

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura

król buła + król pucharów +sąd

Widać tutaj wyraźnie energię meską . Myślę, że wyjaśnisz jakąś sprawę z jakimś mężczyzną lub odnowisz z nim relację. Jest to niezwykle wyraźne wskazanie bo raptem na trzy karty to aż dwie pod postacią króla 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Mala_83 napisał:

Praca

8 denarów + świat + 2 miecze

Według mnie ta praca troszkę zżera Ci siły bo 8 Denarów to mozolenie się. Świat z kolei pokazuje, że będziesz się  dystansować bo będziesz miała już tego dość. Niewykluczone, że zaczniesz się nawet rozglądać w interneci za czymś innym, a cała ta sytuacja będzie rodziła u Ciebie zwątpienie i właściwie dylemat  - zostać i się mozolić czy rzucić to i odejść w świat..

17 godzin temu, Mala_83 napisał:

 Najważniejsze wydarzenie

8 denarów+ 3 puchary+rycerze mieczy

Najważniejszym wydarzeniem będzie praca w całkiem dobrym towarzystwie. 

Rycerz Mieczy to karta burzy mózgów, może zatem wspólna praca twórcza..

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Mala_83 napisał:

Co dobrego się wydarzy

kapłanka + gwiazda + as mieczy

Bardzo dobra wizja .. skończysz wreszcie marzyć i wewnętrznie rozmyślać. Zaczniesz realnie, konkretnie myśleć. Zejdziesz po prostu na ziemię 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Z pracą to prawda że ostatnio pochłania mój czas wolny i zaczęłam się rozmyślać nad zmianą i nawet wysłałam kilka CV więc tutaj może faktycznie w tym kierunku pójść :)

Dzięki @Ziomal597za interpretacje 

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Z pracą to prawda że ostatnio pochłania mój czas wolny i zaczęłam się rozmyślać nad zmianą i nawet wysłałam kilka CV więc tutaj może faktycznie w tym kierunku pójść :)

Dzięki @Ziomal597za interpretacje 

Nie ma sprawy :)

Wszystkiego dobrego 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Mala_83 napisał:

 

Aura

król buła + król pucharów +sąd

 

Wydaje mi się, że będziesz gotowa do wejścia w nową relację i jeśli pojawi się jakiś kandydat odpowiedni dla Ciebie, to nie będziesz nawet się zastanawiać czy poddać się jego sztuczkom

 

Praca

8 denarów + świat + 2 miecze

 

Mam takie samo zdanie jak ziomal, że zaczniesz rozglądać się za czymś nowym. Coś może Ci w tej obecnej nie pasować może to że dużo wkładu dajesz a nie do końca to się przekłada na Twoje umiejętności czy oczekiwania. 

 

Najważniejsze wydarzenie

8 denarów+ 3 puchary+rycerze mieczy 

 

No może być imprezka albo zostaniesz zaproszona na rozmowę 

 

Co dobrego się wydarzy

kapłanka + gwiazda + as mieczy

 

Myślę, że odzyjesz jako kobieta. Może coś sobie kupisz lub zafindujesz zabieg u kosmetyczki ewentualnie postawisz na nowy etap w swoim życiu. 

Powodzenia! 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Co do aury nawet tak nie pomyslalam a faktycznie sąd może być czymś nowym a nie tylko odrodzenie starego uczucia czy znajomości :)

 

Z pracą faktycznie chyba szukam czegoś co by mi dało nową energię bo w obecnej stanęłam w miejscu i nikt nie docenia tego co robię. Faktycznie wysłałam kilka CV i przeglądam oferty więc kto wie :)

 

Po kiepskim listopadzie i spadkiem formy chyba pierwsza połowa grudnia powinna być lepsza i z nową energią :)

 

Dziękuję @panna.marta za interpretacje 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.11.2019 o 21:17, Mala_83 napisał:

Aura

król buła + król pucharów +sąd

 

Tutaj był jeden Pan którego poznałam na portalu randkowym, który wydawał się fajny. Niestety jakoś nie bardzo mu odpowiadało przeniesienie znajomości na żywo  więc wczoraj zakończyłam z nim rozmowy. Dodatkowo jakaś plaga osób z przeszłości (Panów) którzy sobie o mnie ostatnio przypominali po kilku latach nie odzywania się. Więc sąd to chyba zakończenie tej znajomości z Panem

 

 

W dniu 26.11.2019 o 21:17, Mala_83 napisał:

 

Praca

8 denarów + świat + 2 miecze

Dużo pracy i dopadły mnie wątpliwości czy nie poszukać nowej pracy, bo tutaj chyba nic więcej nie uda się osiągnąć a szefostwo nie docenia tego co robię czasem nawet poza godzinami. Dopadły mnie wątpliwości co dalej.

W dniu 26.11.2019 o 21:17, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie

8 denarów+ 3 puchary+rycerze mieczy

 

 

Na imprezie z pracy nic się nie wydarzyło w postaci kłótni tylko tyle że ją później odchorowałam bo się zatrułam :) Nie wiem czy tutaj to nie chodzi o tego Pana i kłótnie i zakończenie znajomości?

W dniu 26.11.2019 o 21:17, Mala_83 napisał:

 

Co dobrego się wydarzy

kapłanka + gwiazda + as mieczy

 

To był czas przemyśleń takich ogólnych i poskutkowało to tym, że patrzę teraz na siebie co dla mnie jest dobre i co mi daje i stąd decyzja o zakończeniu znajomości z Panem, bo nic ona mi nie dawało poza rozmowami, które były tylko internetowe i działały często w jedną stronę, bo Pan nie chciał pewnych rzeczy mówić. Przemyślenia w kapłance spowodowały, że potrafię patrzeć co jest dla mnie dobre i jeśli coś nic mi nie daje potrafię teraz to zakończyć.

 

Ogólnie połowa miesiąca nie była taka zła :) Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w interpretacji :) Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...