Skocz do zawartości

Sylwester czyli Sylwuś


Makryz

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że od kilku lat mój "Sylwester" jest przeważnie fatalny, bo albo kończę jako kierowca albo impreza jest nieudana, albo też towarzyszy mi Krzysztof Ibisz :smieszne: zapytałem się jak tym razem będzie wyglądał mój Sylwester.

 

Otrzymałem:

  1. Królowa Denarów
  2. Rydwan
  3. 6 Buław

 

Sylwester z jakąś kobietą, może koleżanką, lub u koleżanki (chyba nie znam żadnej miłej kobiety na tę chwilę). Rydwan czyżby to był wyjazd lub propozycja na ostatnią chwilę, niespodziewane zaproszenie, energia. A szkoda bo chyba nie mam nastroju na wyjazdy! :) 6 Buław to są być może jakieś nowe kontakty biznesowe (a ich też brak), nowa perspektywa, miło spędzony wieczór, porozumienie intelektualne. Wyjazd do koleżanki, nie możliwe :)?

 

Co sądzicie, dajcie znać! Buziaki!

Edytowane przez Makryz
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Makryz napisał:

Jako, że od kilku lat mój "Sylwester" jest przeważnie fatalny, bo albo kończę jako kierowca albo impreza jest nieudana, albo też towarzyszy mi Krzysztof Ibisz :smieszne: zapytałem się jak tym razem będzie wyglądał mój Sylwester.

 

Otrzymałem:

  1. Królowa Denarów
  2. Rydwan
  3. 6 Buław

 

Sylwester z jakąś kobietą, może koleżanką, lub u koleżanki (chyba nie znam żadnej miłej kobiety na tę chwilę). Rydwan czyżby to był wyjazd lub propozycja na ostatnią chwilę, niespodziewane zaproszenie, energia. A szkoda bo chyba nie mam nastroju na wyjazdy! :) 6 Buław to są być może jakieś nowe kontakty biznesowe (a ich też brak), nowa perspektywa, miło spędzony wieczór, porozumienie intelektualne. Wyjazd do koleżanki, nie możliwe :)?

 

Co sądzicie, dajcie znać! Buziaki!

Myślę, że gdzieś pójdziesz chociaż ten rydwan to może znowu kierowca hahaha, ja jednak obstawiam, że wybędziesz gdzieś do kogoś na imprezkę.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Makryz napisał:

jak tym razem będzie wyglądał mój Sylwester.

 

Otrzymałem:

  1. Królowa Denarów
  2. Rydwan
  3. 6 Buław

jakaś pani postawi na swoim i wygoni Cię z domowych pieleszy, Rydwan może też oznaczać, że będzie to na szybko, i może gdzieś podjedziecie (ale w ramach miasta) 

daj znać :D i już teraz - udanej zabawy :szampan_na:

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Makryz napisał:
  • Królowa Denarów
  • Rydwan
  • 6 Buław

Myślę, że dalej będziesz kierowcą.  Rydwan to przecież ciągły ruch, a Królowa Denarów,  zważając na motyw finansowy to zarobki ale takie krupne. 

Natomiast źle nie będzie, wręcz fajnie.

6 Buław mówi o tym, że finalnie dołączysz na jakąś imprezę, bo to karta sukcesu po (ciężkich) zmaganiach. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Nie chcę nic mówić... ale ten Rydwan może podpowiadać, że znów będziesz kierowcą... :mysli:

Albo jakiś wyjazdowy plan się zrodzi imprezy: u koleżanki / z koleżanką / z inicjatywy koleżanki - Królowa Denarów wskazywałaby na osobę, którą znasz (denary), nie jest to raczej nikt nowo poznany.

W 6 buław rysuje się zadowolenie z sytuacji :) 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za Wasze spostrzeżenia!

 

7 godzin temu, Ava55 napisał:

jakaś pani postawi na swoim i wygoni Cię z domowych pieleszy,

Mama, nieee? Eeee :smieszne:

 

7 godzin temu, panna.marta napisał:

znowu kierowca hahaha, ja jednak obstawiam, że wybędziesz gdzieś do kogoś na imprezkę.

No właśnie jakaś fajna domówka z miłymi i inteligentnymi kobitkami, to co lubię ;p no i zrelaksować się przy drinku. Kierowca, nieee mam dość ;p Jestem za dobry i niektórzy domownicy to wykorzystują

 

4 godziny temu, Ziomal597 napisał:

zważając na motyw finansowy to zarobki ale takie krupne

Niestety liczę teraz każdy grosik, ale jak mam zarobić 30-40 zł za podwózkę to wolę się dobrze pobawić ;p

 

14 minut temu, Mesi napisał:

Królowa Denarów wskazywałaby na osobę, którą znasz (denary)

Może domówka i wkrętka przez dobrego kolegę. A tak w ogóle to pamiętajcie na domówki się chodzi, a nie je robi ;p!

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 27.11.2019 o 22:23, Makryz napisał:

Jako, że od kilku lat mój "Sylwester" jest przeważnie fatalny, bo albo kończę jako kierowca albo impreza jest nieudana, albo też towarzyszy mi Krzysztof Ibisz :smieszne: zapytałem się jak tym razem będzie wyglądał mój Sylwester.

 

Otrzymałem:

  1. Królowa Denarów
  2. Rydwan
  3. 6 Buław

 

Sylwester z jakąś kobietą, może koleżanką, lub u koleżanki (chyba nie znam żadnej miłej kobiety na tę chwilę). Rydwan czyżby to był wyjazd lub propozycja na ostatnią chwilę, niespodziewane zaproszenie, energia. A szkoda bo chyba nie mam nastroju na wyjazdy! :) 6 Buław to są być może jakieś nowe kontakty biznesowe (a ich też brak), nowa perspektywa, miło spędzony wieczór, porozumienie intelektualne. Wyjazd do koleżanki, nie możliwe :)?

 

Co sądzicie, dajcie znać! Buziaki!

Obawiam się, że znowu skończysz jako kierowca o czym wprost mówi Rydwan... rydwan to podróż na kołach... a rydwan to woźnica, kierowca... poza tym sylwester będzie udany, bo w towarzystwie jakiejś eleganckiej kobiety, przy czym to bardziej znajoma jest niż coś więcej, i ogólne zadowolenie w 6 buław.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Arbogast napisał:

Obawiam się, że znowu skończysz jako kierowca o czym wprost mówi Rydwan... rydwan to podróż na kołach... a rydwan to woźnica, kierowca... poza tym sylwester będzie udany, bo w towarzystwie jakiejś eleganckiej kobiety, przy czym to bardziej znajoma jest niż coś więcej, i ogólne zadowolenie w 6 buław. 

Hej! Dzięki! :) no nie wiem czy będę aż tak zadowolony jak piszecie, czas pokaże. Ja nie lubię podróżować, a na pewno chciałbym się w końcu zrelaksować i po prostu zabawić się, pogadać i poświętować w miłym i sympatycznym towarzystwie.

 

Kierowca bombowca :D taksówkarzem ja nie jestem chyba że dla rodziny

Edytowane przez Makryz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Haha! Na prawdę! Mama mnie wygoniła na Sylwestra ;p Koło fortuny okazało się niespodziewanym zaproszeniem ze strony znajomego. Było miło i sympatycznie albo bywały lepsze imprezy :D Było spoko, ale szału też nie było - chyba mam zbyt duże oczekiwania :D Nie no było fajnie!

Edytowane przez Makryz
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Makryz napisał:

Koło fortuny okazało się niespodziewanym zaproszeniem

a tam nie był Rydwan ?

(Qmt, Rydwan, 6k)

chyba że jeszcze jakies karty ciagnąłeś i przegapiłam...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...