Skocz do zawartości

Andrzejkowo/ porównanie dwóch kwestii


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji Andrzejek zadałem kartom takie pytanie. 

 

Czy korzystniej będzie kupić gadżet A czy gadżet B. Wyjątkowo na jedną kartę postawiłem, żeby krótko i treściwie porównać oba gadżety.

 

Gadżet A - 4 Buław

 

Gadżet B - 6 Denarów 

 

Widać, że korzystniej będzie kupić gadżet A. Będzie on trwalszy bo czwórki to z reguły stabilizacja. Myślę, że będę z niego zadowolony. 

 

Gadżet B już trochę gorzej wychodzi. 6 Denarów dla mnie to taka zachwiana równowaga. Może to urządzanie czasem się zawieszać ,  raz działać szybciej a raz wolniej. 

 

4 Buław jest generalnie lepszą kartą od 6 Denarów,  stąd uważam że gadżet A będzie korzystniejszym wyborem.

 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Z okazji Andrzejek zadałem kartom takie pytanie. 

 

Czy korzystniej będzie kupić gadżet A czy gadżet B. Wyjątkowo na jedną kartę postawiłem, żeby krótko i treściwie porównać oba gadżety.

 

Gadżet A - 4 Buław

 

Gadżet B - 6 Denarów 

 

Widać, że korzystniej będzie kupić gadżet A. Będzie on trwalszy bo czwórki to z reguły stabilizacja. Myślę, że będę z niego zadowolony. 

 

Gadżet B już trochę gorzej wychodzi. 6 Denarów dla mnie to taka zachwiana równowaga. Może to urządzanie czasem się zawieszać ,  raz działać szybciej a raz wolniej. 

 

4 Buław jest generalnie lepszą kartą od 6 Denarów,  stąd uważam że gadżet A będzie korzystniejszym wyborem.

 

Oba są ok z tym, że 4 o tyle lepsza, że będziesz na prawdę zadowolony. Będziesz więcej używał być może ma więcej opcji do komunikacji z innymi ludźmi.  Drugi też będzie ok. Może bardziej designerski do pokazywania i chwalenia się, ale też z korzyścią. Być może jest teraz w jakieś korzystnej cenie a jeśli tak to warto wziąć, bo ogólnie 6 monet to okazja gdzie ktoś do nas wciąga rękę. Ja bym chyba wybrała A, ale uważam, że jakbyś wziął B też będzie spoko. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Czy korzystniej będzie kupić gadżet A czy gadżet B. Wyjątkowo na jedną kartę postawiłem, żeby krótko i treściwie porównać oba gadżety.

 

Gadżet A - 4 Buław

 

Gadżet B - 6 Denarów

też byłabym za A, B (6 den) kojarzy mi się z czymś na wyrost albo jest za drogi albo jest bardzo na pokaz ("zobaczcie co mam"), z ytym że A jest bardziej "zachowawczy", taki bardziej ostrożny zakup - ale pozytywnie odebrany, coś co powinno się przydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ava55 napisał:

też byłabym za A, B (6 den) kojarzy mi się z czymś na wyrost albo jest za drogi albo jest bardzo na pokaz ("zobaczcie co mam"), z ytym że A jest bardziej "zachowawczy", taki bardziej ostrożny zakup - ale pozytywnie odebrany, coś co powinno się przydać

Gadżet A jest odrobinę tańszy lecz wciąż drogi,  natomiast B może być dużo droższy więc może być z lekka "na pokaz". No i B jest bardziej wypasiony , A z kolei posiada sporo funkcji, które mogą wywoływać efekt WOW ale nie są tak rewolucyjne jak w gadżecie B.

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...