Skocz do zawartości

Sylwester


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jak spędzę sylwestra:

 

Wisielec - 6 mieczy - Kapłan

 

Wisielec to coś nietypowego, innego niż zwykle, wisielec też pokazuje góry.... 6 mieczy wyjazd, na pewno poza domem, Kapłan w gronie dobrze mi znanych i bliskich osób,

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Arbogast napisał:

Jak spędzę sylwestra:

 

Wisielec - 6 mieczy - Kapłan

Na pewno inaczej niż dotychczas. Wisielec to zastój ale koło karty bramy 6 Mieczy pokazuje oderwanie się od tej stagnacji. 

Sądzę, że Sylwestra spędzisz w takim - powiedzmy- bezpiecznym gronie, które już dobrze znasz i wiesz czego się możesz po nich spodziewać. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Wisielec tu może świadczyć, że bardzo czekasz na to wydarzenie. 6 mieczy to wyjazd, który może się nieco opóźnić lub jakaś ważna sprawa Cię wstrzyma. Finalnie  będzie dobrze, spotkanie odbędzie się w ważnym dla Ciebie gronie, poczujesz się tam jak u siebie, bezpiecznie. 

Jak na imprezę sylwestrową to będzie o dziwo spokojnie, ale może to dlatego, że dla Ciebie będą się liczyć bardziej doznania mentalne i duchowe aniżeli typowe bajlandowanie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy masz plany jakieś, ale mi to bardziej wygląda na brak konkretnych planów, bo coś uległo zawieszeniu np coś było planowane a tu nagle nic z tego i pozostanie albo w domu albo wyjscie do kogoś Ci bliskiego. 

Edytowane przez panna.marta
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 2.12.2019 o 21:27, mezza napisał:

Czy Kapłan może pokazywać bliską osobę, dobrego przyjaciela? Pytam, bo mało mam doświadczenia z tą kartą, a ostatnio coraz częściej zaczęła się pojawiać.

Sylwestra organizuje mój przyjaciel, więc w tym sensie tak, może oznaczać osobę, która darzymy zaufaniem.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 1.12.2019 o 11:31, Arbogast napisał:

Jak spędzę sylwestra:

 

Wisielec - 6 mieczy - Kapłan

Weryfikacja

Wisielec pokazał chyba mój wisielczy nastrój ponieważ w pewnym momencie sylwestrowej zabawy straciłem dobry humor. Ale wisielec to też stan zawieszenia a więc wolne tempo, faktycznie trochę wolno, trochę leniwie trochę jakby się czas zawiesił. Wisielec też daje możliwość przyjrzenia się wielu sprawom z innej perspektywy co też miało miejsce bo rozmowy ze znajomymi dały nowe światło.

6 mieczy pokazało po prostu wyjazd 

Kapłan to miejsca dla nas ważne i w pewien sposób bliskie szczególnie mentalnie. Bliskie miejsca w sensie takie, w których dobrze się czujemy bo dobra atmosfere tworzą ludzie. Kapłan to też są nowe kierunki, co w połączeniu z wisielcem może mówić, że Sylwester oprócz wypoczynku miał też charakter networkingowy. 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...