Skocz do zawartości

Relacja z Kd


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Planuję na Sylwestra odświeżyć znajomość z pewną koleżanką, z którą znamy się już ponad 10 lat, a która zawsze mi się podobała :)

Jak potoczy się znajomość z nią podczas sylwestra spędzanego razem choć w szerszym gronie.

 

1. Tło: 9 pucharów

2. Przeszłość: As mieczy

3. Źródło problemu: Świat

4. Rada: 5 buław

5. To co nieuniknione: Król mieczy

6. Wynik: Królowa mieczy

 

W tle widać dobrą imprezę, przyjemności, alkohol, w karcie Świat informacja, że ona albo może nie dojechać tam, albo będzie chciała dobrze bawić nie ograniczając sobie pola manewru:P, w karcie rady 5 buław czyli walka i starania i dosłownie bój z konkurencją, zatem konkurentów będzie dużo.... Ciekawie wyszły karty wynikowe bo to para ale mieczowa... niby para ale jednak nie wygląda byśmy zostali kochankami... jakby oboje nie mielibyśmy ochoty wychodzić poza sferę starych znajomych.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się, czy koleżanka dotrze na imprezę. 9 kielichów to dobre tło do imprezy sylwestrowej, ale jednak postać na karcie jest sama. Macie za sobą jakąś kłótnię, nieporozumienie lub po prostu brak kontaktu, który też wpływa na waszą obecną sytuację (świat), czyli trochę oddalenie, dystans. Karty radzą zacieśnić relację przed końcem grudnia.

Wydaje mi się, że możesz się trochę rozczarować zachowaniem koleżanki - jej nieobecnością albo chłodnym zachowaniem... 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

też tak myślę, ze w tej radzie - 5 buław trzeba by się mocno postarać...

mieczowi to moze i para, ale rzadko są razem

może tak być, ze stwierdzisz, ze trzeba za dużo wysiłku w to odnowienie zainwestować i dasz sobie rochę na luz, co lekko wkurzy panią

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Arbogast napisał:

1. Tło: 9 pucharów

2. Przeszłość: As mieczy

3. Źródło problemu: Świat

4. Rada: 5 buław

5. To co nieuniknione: Król mieczy

6. Wynik: Królowa mieczy

Widać, że sylwestrowa zabawa będzie bardzo fajna, przyjemna. Na pewno z alkoholem, choć to nikogo nie dziwi - mówimy tu w końcu o Sylwestrze ;)

Problemem może być dystans pomiędzy Wami. Jak piszesz, planujesz odświeżyć relację czyli domyślam sie, że przez jakiś czas byliście oddaleni od siebie, czy to mentalnie, czy to fizycznie  - dystans był i to jest problemem. Możecie mieć zatem mieć kłopot z wejściem po latach na te "wspólne fale" .

Karty jednak radzą pokonać te bariery czyli ten dystans ukazany w karcie Świat i pójść o krok dalej, jeżeli miałbyś taką ochotę. 

Nieunikniona jest jednak Twoja postawa nad wyraz dostojna i powściągliwa.

Na zamknięciu jest z kolei Królowa Mieczy, zatem to spotkanie będzie dalekie od romantyzmu, wręcz takie urzędowe i chłodne. 

Zabawa będzie o czym mówi 9 Pucharów w tle ale po powitaniu Nowego 2020 roku pójdziecie w swoją stronę. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Arbogast napisał:

Planuję na Sylwestra odświeżyć znajomość z pewną koleżanką, z którą znamy się już ponad 10 lat, a która zawsze mi się podobała :)

Jak potoczy się znajomość z nią podczas sylwestra spędzanego razem choć w szerszym gronie.

 

1. Tło: 9 pucharów

2. Przeszłość: As mieczy

3. Źródło problemu: Świat

4. Rada: 5 buław

5. To co nieuniknione: Król mieczy

6. Wynik: Królowa mieczy

 

W tle widać dobrą imprezę, przyjemności, alkohol, w karcie Świat informacja, że ona albo może nie dojechać tam, albo będzie chciała dobrze bawić nie ograniczając sobie pola manewru:P, w karcie rady 5 buław czyli walka i starania i dosłownie bój z konkurencją, zatem konkurentów będzie dużo.... Ciekawie wyszły karty wynikowe bo to para ale mieczowa... niby para ale jednak nie wygląda byśmy zostali kochankami... jakby oboje nie mielibyśmy ochoty wychodzić poza sferę starych znajomych.

No te miecze takie mało uczuciowe są i mimo że para królowa i król, to w rozkładzie mało kart mówiących o uczuciu. Rada 5 bulaw z pewnością zagrzewa to walki, ale na takiej zasadzie, że wniesie coś w te relację nie będzie analizowania myślenia za dużo czy obaw. Iść do przodu i walczyć o swoje. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Może karta Świat mówi coś na zasadzie, że oboje macie swoje światy i swoje życia. W radzie faktycznie jest, aby zawalczyć, może będzie mieć adoratorów? :P Karty wynikowe mówią, jakby oboje mieliście być zdystansowani i chłodni :P Może skupicie się na innych osobach. Ewentualnie jakieś rozmowy, niezbyt uczuciowe.

Odnośnik do komentarza

Król i Królowa Miczy potrafią kochać, ale oni nie ulegają namiętnością. Długo im potrzeba czasu, aby zaufać drugiej osobie. Ja myślę, że możecie być w stałym kontakcie, bo widać tutaj więź intelektualną, ale nie liczyłabym na płomienny romans. Aczkolwiek, źródło problemu to Świat, a więc albo odległość lub dwa odrębne światy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.12.2019 o 11:39, Arbogast napisał:

Planuję na Sylwestra odświeżyć znajomość z pewną koleżanką, z którą znamy się już ponad 10 lat, a która zawsze mi się podobała :)

Jak potoczy się znajomość z nią podczas sylwestra spędzanego razem choć w szerszym gronie.

 

1. Tło: 9 pucharów

2. Przeszłość: As mieczy

3. Źródło problemu: Świat

4. Rada: 5 buław

5. To co nieuniknione: Król mieczy

6. Wynik: Królowa mieczy

 

Znacie się - ale sądząc po kartach wcześniej raczej nie zabiegałeś o zbliżenie się do koleżanki, co mogło po prostu wrzucić Cię do „friend zone”.

Król i królowa to para - myślę, że jeśli oboje dotrzecie na tą imprezę (w źródle problemu Świat), to będzie między Wami porozumienie intelektualne, wspólne tematy, wzajemna obserwacja, a potem „przemielenie” tego przez umysł. Królowa mieczy zbiera informacje, a więc może albo podpytywać inne osoby o Ciebie albo po prostu bezpośrednio Ciebie. Tak jak piszesz - znacie się bardzo długo a więc dziwnym byłoby, gdybyście od razu wypadli w kartach kielichowych bądź buławianych. To jest dobre na początek a różne są fundamenty relacji. Poza tym czasowo zamknąłeś rozkład do jednego wydarzenia. Dzikiej namiętności tu nie widać ale fajnie spędzony czas - owszem (w połączeniu z 9 pucharów w tle).

5 buław w radzie mówi: postępuj uczciwie, graj fair.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • Moderator
W dniu 1.12.2019 o 13:09, Ava55 napisał:

też tak myślę, ze w tej radzie - 5 buław trzeba by się mocno postarać...

mieczowi to moze i para, ale rzadko są razem

może tak być, ze stwierdzisz, ze trzeba za dużo wysiłku w to odnowienie zainwestować i dasz sobie rochę na luz, co lekko wkurzy panią

Byłaś najbliżej. Dokładnie tak było... odpuściłem temat sam bo w istocie uznałem że mi się nie chce w koło niej biegać... dawno jej nie widziałem i nie była już taka hmm pociągająca jak kiedyś...

 

W dniu 1.12.2019 o 13:00, Maxii napisał:

Wydaje mi się, że możesz się trochę rozczarować zachowaniem koleżanki - jej nieobecnością albo chłodnym zachowaniem... 

Tak, trochę tak, była dość chłodną. 

 

W dniu 1.12.2019 o 15:35, Ziomal597 napisał:

Nieunikniona jest jednak Twoja postawa nad wyraz dostojna i powściągliwa.

Tak było.

 

W dniu 3.12.2019 o 08:29, Mesi napisał:

Znacie się - ale sądząc po kartach wcześniej raczej nie zabiegałeś o zbliżenie się do koleżanki, co mogło po prostu wrzucić Cię do „friend zone”.

To tez prawda i to co dalej napisałaś także. 

 

W dniu 2.12.2019 o 11:18, Lianna napisał:

Może karta Świat mówi coś na zasadzie, że oboje macie swoje światy i swoje życia. W radzie faktycznie jest, aby zawalczyć, może będzie mieć adoratorów? :P Karty wynikowe mówią, jakby oboje mieliście być zdystansowani i chłodni :P Może skupicie się na innych osobach.

Ten świat to tak jak piszesz msmy dwa światy plus dystans fizyczny. 

 

W dniu 2.12.2019 o 00:03, panna.marta napisał:

No te miecze takie mało uczuciowe są i mimo że para królowa i król, to w rozkładzie mało kart mówiących o uczuciu. Rada 5 bulaw z pewnością zagrzewa to walki, ale na takiej zasadzie, że wniesie coś w te relację nie będzie analizowania myślenia za dużo czy obaw. Iść do przodu i walczyć o swoje. 

Ta para jest mocno zdystansowana,co pokazało że ona bez pary i ja bez pary a i tak nie chciało nam sie tworzyć pary tymczasowej.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...