Skocz do zawartości

Uczucia w grudniu


Maxii

Rekomendowane odpowiedzi

Opis sytuacji: czas szaleństw mam już za sobą, zakończyłam luźne relacje, eksperymenty z dziewczynami też :) Chcę stabilizacji, poważnego związku, nie w głowie mi spotkania na raz. Nie korzystam teraz z żadnej aplikacji randkowej, chcę od tego odpocząć.

 

Uczucia w grudniu:

Paź denarów, Królowa denarów, Cesarzowa

 

Myślę, że skupię się na sobie: poświęcę czas na zainteresowania i rozwój pod względem pracy, czyli poczytam dodatkowe materiały itp. Bardziej też zadbam o siebie, planuję ćwiczyć i zmienić dietę. To też będzie czas spędzony z rodziną (z siostrą, z mamą). 

Nie sądzę, żebym miała kogoś poznać, ale też nie powinnam czuć się samotna w grudniu.

 

Co myślicie? 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

W ogóle tu uczuć nie widać, będziesz po prostu dbała o siebie, bardzo silna relacja z matka się zarysowała... uważaj na to, bo już tak poza kartami to facet może się z Tobą czuć w pewnym trójkącie, Ty, On i mamusia, popatrz że jest tu Q monet i Cesarzowa... to nie wygląda dobrze...

  • Cool 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Maxii napisał:

Uczucia w grudniu:

Paź denarów, Królowa denarów, Cesarzowa

Nijak właściwie.

Mogą być jakieś korespondencje ale to na gruncie zawodowym, służbowym a nie romantycznym. Generalnie Cesarzowa nie przywiązuje wagi do miłości bo ona koncentruje się bardziej na sobie. 

  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Arbogast napisał:

W ogóle tu uczuć nie widać, będziesz po prostu dbała o siebie, bardzo silna relacja z matka się zarysowała... uważaj na to, bo już tak poza kartami to facet może się z Tobą czuć w pewnym trójkącie, Ty, On i mamusia, popatrz że jest tu Q monet i Cesarzowa... to nie wygląda dobrze...

Moja mama mieszka 500 km ode mnie, także nie poczuje się tak żaden facet :)

Myślę, że tu siostra mogła się bardziej pokazać, dla mnie jest jak Cesarzowa, taką kobieta chciałabym być :)

Dziękuję za interpretację :)

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Maxii napisał:

Opis sytuacji: czas szaleństw mam już za sobą, zakończyłam luźne relacje, eksperymenty z dziewczynami też :) Chcę stabilizacji, poważnego związku, nie w głowie mi spotkania na raz. Nie korzystam teraz z żadnej aplikacji randkowej, chcę od tego odpocząć.

 

Uczucia w grudniu:

Paź denarów, Królowa denarów, Cesarzowa

 

Myślę, że skupię się na sobie: poświęcę czas na zainteresowania i rozwój pod względem pracy, czyli poczytam dodatkowe materiały itp. Bardziej też zadbam o siebie, planuję ćwiczyć i zmienić dietę. To też będzie czas spędzony z rodziną (z siostrą, z mamą). 

Nie sądzę, żebym miała kogoś poznać, ale też nie powinnam czuć się samotna w grudniu.

 

Co myślicie? 

 

Tak jak było tak będzie problem w tym, że cesarzowa i królowa denarów są mało aktywne. Nic się nie zadzieje. Tak jak piszesz po prostu nie będzie na to ochoty. 

  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

W uczuciach bez zmian. Skupisz się bardziej na materii, swoim wyglądzie. Widać kobietę Ciebie :). Denarowa mi też pokazuje wydatki na samą siebie, także enjoy! :)

Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.12.2019 o 15:15, Maxii napisał:

Uczucia w grudniu:

Paź denarów, Królowa denarów, Cesarzowa

może być kontakt od jakiejś kobiety

Królowa den i Cesarzowa to mogą być dwie różne osoby, jeśli tak to wyszłaś w Cesarzowej

poza tym chyba cisza

Odnośnik do komentarza

Już nieco późno, ale napisze ;)

Widzę podbicie własnej samooceny i poczucia wartości - może przez polepszenie widoku, dobre czuchy, jedzenie, czyli jak i było powiedziane zadbanie o sobie ;)

Przybędzie Ci piękna napewno :)

Też może zaznaczyć się w tym rola życzliwej kobiety (Cesarzowa)/koleżanki może będziecie spędzać razem jakieś typowo "kobiece" wieczory.

Co do uczuć - napewno stabilizacja, wyciszenie, większą powaga i racjonalne podejście do zycia.

Miłego końca miesiąca ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mogę już zweryfikować. Grudzień okazał się przełomowy dla mnie pod względem emocjonalnym. Zdałam sobie sprawę, że chcę od życia już stabilizacji: bardzo intensywnie szukałam mieszkania, spędzałam sporo czasu z siostrą i jej malutkim dzieckiem, co uświadomiło mi też, że mam też w sobie inne potrzeby i chciałabym już poważnego związku. 

Wyciszyłam się, zaczęłam poważniej myśleć o wszystkim, zrezygnowałam też z dwóch znajomości, które tak naprawdę niczego dobrego już do mojego życia nie wnosiły, a przypominały o czasach szaleństw, do których nie chcę już wracać.

 

Wszyscy mieliście rację. Serdecznie dziękuję za poświęcony czas :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...