Skocz do zawartości

Co czeka naszą przyjaźń w 2020?


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, bo ostatni rok był przeplatanką emocji, a darzę osobę od wielu lat sympatią.

 

Król Denarów+Król Kielichów+8 denarów+Paź Mieczy

 

Nie wiem, co mogą oznaczć dwaj Królowie z poczatku. Czyżby mój przyjaciel przeszedł z Denarowego do Kielichowego? Na pewno czeka nas praca nad utrzymaniem znajomości, bo o spięcia będzie łatwo. Ewentualnie relacja się ochłodzi, będą niesnaski i jakieś niedomówienia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2019 o 23:16, mezza napisał:

Król Denarów+Król Kielichów+8 denarów+Paź Mieczy

Ja bym tych królów odczytał bardziej sytuacyjnie niż osobowo. Myślę, że relacja będzie stabilna gdyż on chciałby tego. 

Widać też, że ktoś z Was sporo pracuje i niezawsze jest w stanie ze swojej strony podtrzymywać relację co finalnie Ciebie albo jego doprowadzi do nerwów. W efekcie możecie się przez pracę gniewać i kłócić. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

to ten sam, o którym piszesz w Miłości na grudzien ?

powtarza się znów Król monet i jest Krol kiel. (w tamtym rozkładzie podobnie 2 xKról wyszedł...)

jest to  stabilny facet, który wie czego chce i się nie śpieszy w działaniach, może też lubi żeby trochę koło niego pochodzić (puchary bywają leniwe)... może też sie troszkę oganiać w tym Paziu mieczy od nadmiaru zainteresowania lub ingerowania w tempo rozwoju znajomości

 

on woli sam nadawać tempo i nie zależy mu na szybszym rozwijaniu relacji niż obecnie...

jak dla mnie, to podobne karty jak w tym drugim rozkładzie (tzn. o podobnym wydźwięku)

 

nie ma co naciskać, jeśli cos się ruszy w tej znajomości - to tylko z jego inicjatywy, bo on chce sam mieć nad tym kontrolę, moze też  w tym celu prowokować małe sprzeczki, docinki czy uprawiać czepianie się detali

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2019 o 23:16, mezza napisał:

Jak w tytule, bo ostatni rok był przeplatanką emocji, a darzę osobę od wielu lat sympatią.

 

Król Denarów+Król Kielichów+8 denarów+Paź Mieczy

 

Nie wiem, co mogą oznaczć dwaj Królowie z poczatku. Czyżby mój przyjaciel przeszedł z Denarowego do Kielichowego? Na pewno czeka nas praca nad utrzymaniem znajomości, bo o spięcia będzie łatwo. Ewentualnie relacja się ochłodzi, będą niesnaski i jakieś niedomówienia.

Będzie różnie raz emocjonalnie a raz konkretnie, ale będziecie pracować nad ta relacja, żeby było większe porozumienie 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...