Skocz do zawartości

Pani- all about (A.Rylik)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

 

 

Aspekty

 

Koniunkcja Słońce- Merkury

Koniunkcja Słońce- Wenus

Kwadratura Słońce- Saturn

Trygon Słońce- Pluton

Trygon Księżyc- Mars

Opozycja Księżyc - Saturn

Kwadratura Księżyc - Pluton

Kwadratura Merkury- Mars

Sekstyl Merkury - Neptun

Trygon Merkury- Pluton

Kwadratura Wenus- Uran

Sekstyl Wenus - Neptun

Trygon Wenus- Pluton

Kwadratura Mars- Jowisz

Trygon Jowisz - Uran

Kwadratura Saturn- Pluton

Trygon Saturn - Uran

 

1 dom Uran

2 dom Neptun

3 dom Księżyc, Słońce, Wenus, Merkury

4 dom Jowisz

6 dom Chiron

7 dom Mars

8 dom Saturn

11 dom Pluton

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak każdy to każdy ;) dla mnie ta pani w mediach może pracować, dużo powietrza - 3 dom - i władca MC w tym.

Zarobić / posiadać to dla niej ważna sprawa. Możliwe, że profesję zmienia bo obrotna jest i właśnie ze względu na zarobki, bo tam gdzie dobrze płacą tam idzie. No i zmiany są wpisane w życie bo Uran na asc. Zarobki ma raczej dobre, wysokie, księzyc im sprzyja. Trochę smutaśna albo poważna, może ma skłonności takie melancholiczno - depresyjne, ale chyba nie jest to groźne, bo wyładować je przez Marsa można. Publicznie widoczna, bo Mars w 7 d a więc ją widać, może dzięki tej działalności publicznej - może być że przez pracę  jest rozpoznawalna.

Mocna chęć rywalizacji, może zaznaczyć się w sporcie lub w jakimś zawodzie, który na to pozwala.

Związki niełatwe, nie jest to łatwa sztuka do współżycia.

 

  • Lubię to! 1
  • Cool 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, co Ty mówisz, rodzę w bólach i same ogólniki, takie najprostsze co widać i to na pewno każdy początkujący zobaczy. Nie nadaję się do astro :kwas: - jeszcze :D 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Lianna, to co napisałam to fakt - spontan - co myślałam to przelałam, jednak to jest klasyczne, takie są regułki astrologiczne. Np. uważam, że powinna odnaleźć się w mediach, bo na to wskazuje 10 dom, czyli to co jej sprawi satysfakcję zawodową, ale 6 dom mówi o tym gdzie może pracować, o wykonywanej pracy i to mi ciągle pod górę jest, które przeważy. Ostatecznie bym się skłoniła do mediów (nie wykluczając też zajęć 6 domu) bo tam idą zależności, ale to dla mnie czarna magia.

A "wydaje mi się" to nie jest to samo co "wiem" . I z astro to tak sobie brykam, z ciekawości bardziej, bo nawet ogólnie to się przydaje, żeby wiedzieć mniej więcej z jakim typem ma się do czynienia :D

Tej kobiecie to bym się nie chciała narazić :sark:

  • Lubię to! 2
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie, kiedyś mylilam koniunkcję z aspektem to dopiero było :D Najważniejsze jest ćwiczyć i próbować :)

1 minutę temu, Aquilla napisał:

Ale Lianna, to co napisałam to fakt - spontan - co myślałam to przelałam, jednak to jest klasyczne, takie są regułki astrologiczne. Np. uważam, że powinna odnaleźć się w mediach, bo na to wskazuje 10 dom, czyli to co jej sprawi satysfakcję zawodową, ale 6 dom mówi o tym gdzie może pracować, o wykonywanej pracy i to mi ciągle pod górę jest, które przeważy. Ostatecznie bym się skłoniła do mediów (nie wykluczając też zajęć 6 domu) bo tam idą zależności, ale to dla mnie czarna magia.

A "wydaje mi się" to nie jest to samo co "wiem" . I z astro to tak sobie brykam, z ciekawości bardziej, bo nawet ogólnie to się przydaje, żeby wiedzieć mniej więcej z jakim typem ma się do czynienia :D

Tej kobiecie to bym się nie chciała narazić :sark:

Też z tą kobietą wolałabym się nie trzymać - napisze później dlaczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo już mnie to zaciekawiło :)

no ja to przez Marsa - ciężki gniew - ciężka ręka ;) i przez Urana - ciężkie nerwy, ja nazywam Urana "wqrwiaczem" - z taką osobą trudno wytrzymać jak jej coś odwali, może być sobie i genialna, ale jak ma napady, "histerię" to mogiła.

 

Ps. Willow koniunkcję z aspektem ? chyba miałaś na myśli opozycję ;)

Edytowane przez Aquilla
  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimną kobieta: Wodnik nie jest najcieplejszy, tu jeszsze Księżyc w Koziorożcu z ciężkimi aspektami, rodzaju: opozycja z Saturnem, kwadratura z Plutonem... No i Uran na asc przyjemnego wrażenia nie pogłębia. Inteligentna - tak, napewno. Waga na asc może się przyłożyć do przyjemnego wrażenia - ale wytrzymać z kolą lodu - a tam nie ma ani wody, ani ognia - no ciężko. Lód, brak empatii i rozsądek.

Właśnie dlatego :)

 

PS: wyszukałam Twoje kółko :) Nie bierz do siebie, bo zaznaczył się u Ciebie wodny Skorpion :) I Księżyc jest aspektowany ciepłymi planetami ;) Różne przypadki :) A małe rzeczy mają wielkie znaczenie :)

 

Tak, koniunkcję z aspektem - po rosyjsku to mniej więcej brzmi jak "łączenie" - no mi się wydawało, że opozycja też planety łączy :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie. Desc w Baranie może sugerować wczesne małżeństwo lub jakąś inną relację. Tym bardziej, że Mars znajduje się w jej VII domu.. Księżyc w 3 domu kojarzy mi się z bliskimi podróżami. Tylko on jest w Koziorożcu? Hmm sam nie wiem praca na wsi, praca u podstaw, zainteresowania ezoteryczne? Słońce i Księżyc w III domu - Pani pochodzi z dobrego domu, może rodzice są majętni? Wenus wydaje się być spalona przez Słońce także w miłości chyba nie wszystko wychodzi. Neptun w II domu, zarobkowanie przez pracę twórczą? Śpiewanie lub pisanie ze względu na Merkurego w III domu.

 

Nie wiem na ile mam rację :z_jezorem: może w ogóle

 

Ale dobrze, źle? No nie wiem sam ;p

Edytowane przez Makryz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Waga na asc problematyczna jest, właściwie jakby jej nie było, cały pierwszy dom zajmuje Skorpion. I Mars wadca asc jest naprzeciwko, w Byku, Uran na asc- niebezpieczna jest. Byka trudno zdenerwować, ale jak już się go zdenerwuje, to furia, i to taka, która nie minie, póki nie zniszczy przeciwnika, co przy takim Marsie co włada asc  jest niewyjęte. I jeszcze Słońce w kwadracie do asc, do Marsa - zn. stałe - babka zawzięta, swego nie popuści. I jeszcze Słońce wspomaga Pluton - daje to szerokie możliwości postawienia na swoim, ale też jako że włada ono MC to także może postawić ją na widoku, czyli powinna być znana innym ludziom. Ineligentna na pewno, dużo w powietrzu. Też stawiam na media.

Zastanawia mnie ten sport, bo Mars to walka, ale też człowiek walczący przez to - z kimś, z czymś, myślę że mogłaby służyć w armii ;) jako gorilla też :D

 

Edytowane przez Bromba
  • Lubię to! 1
  • Cool 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Ismer napisał:

A na Trzech Króli :D 

 

Poczekaj trochę, wątek ruszył to może jeszcze ktoś się skusi :) 

hahahahhahaha ale mnie rozbawiłaś :)  Dobrze,że nie do SYLWESTRA 2020!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy pójdzie dobrze, czy nie, bo kilka miesięcy nie udzielałam się w astro, chociaż książki i czytam raz na jakiś czas :)

Zacznę od wyglądu - Waga może obdarzyć urokiem, kobiecymi rysami twarzy, figurą - ale patrząc na Uran w koniukcji z asc i Wenus w Wodniku można powiedzieć, że ta uroda jest w czymś niezwykła - może taka "chłopięca" uroda, może różny kolor oczu, jakaś zauważalna androginiczność - ale wzrok na niej na pewno się zatrzymywał. Uważam, że była mega szczupła ze względu na ilość powietrza, no i Koziorożec - znak Księżyca, tłuszczu też za mocno nie nadaje, ale może dać ładne nogi i coś takiego "średniowiecznego" w urodzie, jak by z dawnych czasów - Saturn. Zakładam, że blondynka.

 

Co do osobowości - waga na asc daje urok, ciepło, miłość do sztuki i twórcze inklinacji, dobry gust i koleżeńskie usposobienie - co też się podkreśla przez - ale to wszystko z pewną nuta nieprzewidywalności, wybuchowości, ekscentryzmy z Uranem na asc. Może interesowała się również sci-fi, nauką, kosmosem, myślę, że też dość możliwe, że jest feministką, wałczy za prawa i, na przykład, pozycje społeczne kobiet -  Jej Księżyc (kobiecość) jest akurat na węzlu górnym w Koziorożcu (system, pozycja społeczna). Większa cześć pierwszego domu jest zajęta przez Skorpiona - czyli tematy władzy, polityki, wpływu na innych, ale też śmierci, odrodzenia, ryzyka i ezoteryki - myśle, czy nie próbowała na przykład pogodzić ezoteryki z nauką :) 

Wenus, jak władca asc jest w 3 domu, skupiając całą jej uwagę na okolicznościach 3 domu, zresztą, ona i tak tam jest skupiona przez stellum i Słońce. Z taką ilością powietrza i akcentowanym 3 domem - jest na pewno bardzo komunikatywna, ruchliwa, wygadana - lubi słowo, korespondencje, książki, podróże - może też miała wielką ilość - lub byli dla niej ważne rodzeństwo? Ale też widać jej zimno - u Wodników z mało/niekorzystnie Aspektowanym Księżycem w Koziorożcu jest tendencja mieć dużo znajomości, ale prawie zero bliskich osób. Też widać tendencje depresyjne przez opozycje Saturna i kwadrature Plutona z Księżycem, to też podkreśla znak Księżyca i kwadratura Slońce-Saturn. Mars w Byku tez mimo wytrwałości daje problem z odwagą, aktywnością - blokuje energie.Wyczuwam jakoś osobę zaburzoną - chyba się leczyła, lub leczy. Przy tym, widać, że osoba inteligenta - Merkury w Wodniku, w koniukcji ze Słońcem i w 3 domu, ale impulsywna i cięta w wypowiedziach - kwadratura Merkurego z Marsem, może być naprawde nieprzyjemna w bliższym kontakcie.

Z zawodu - stawię na autorkę lub na dziennikarkę z racji na tyle uzupełnionego 3 domu, silnego merkurego, Lwa na MC - twórczość, władca w 3 domu i Wagi na asc + Słońce w Koniukcji z Wenus. Sekstyl z Merkury-Neptun - też daje dobrą wyobrażnie. Może /pisała sci-fi, lub artykuły naukowe? Neptun w 2 domu też wskazuję, że ona zarabia z twórczości.

 

Zycie miłosne nie wygląda mi za kolorowo - może rzeczywiście nagle i impulsywnie wychodziła za mąż ( dsc w Baranie, Kwadratura Wenus-Uran), zauroczona - sekstyl Wenus-Neptun, dobry na twórczość, a potem wyłazi ten Mars w 7 domu, który z wybranka robi wroga, Wenus w aspekcie z Plutonem robi się kontrolująca i zazdrosna, po czym Wenus nagle (Uran) się obudza z zauroczenia (Neptun) i zrywa relacje, przez aspekty Marsa może tych relacji być mnóstwo, szczególnie w kwadraturze z Jowiszem, zakładam jak najmniej 3)

 

Dzieci? Ryby dają dużo, zapewniają płodność - ale może tu chodzić i o płodności artystycznej, może wskazywać na sporo opublikowanych książek, ale co do dzieci, to może 2 dziewczynki? 

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Naszą bohaterką jest Agnieszka Rylik

 

Polska najbardziej utytułowana polska bokserka, mistrzyni świata w boksie zawodowym, posiadaczka dwóch pasów federacji WIBF i WIBO, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu, reporterka i prezenterka telewizyjna, aktorka, pisarka i osobowość medialna.Wikipedia

We latach szkolnych jeśli chodzi o sport - grała w siatkówkę i koszykówkę.

Napisała kilka książek. Była także trenerką boksu i fit boxingu. W TV prowadziła programy poświęcone sportom ekstremalnym.

Zagrała w dwóch filmach Patryka Vegi- „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” oraz "Botoks".

Wzięła w programie w "Tańcu z gwiazdami".

 

Wykształcenie

 

Studiowała politologię. W wywiadzie powiedziała, że "była zawsze wzorową uczennicą". Rozważała zawsze dwie opcje, czym chciałaby się zajmować : medycyna i sport.

 

Rodzeństwo

 

Ma starszą o pięć lat siostrę.

 

Związki

 

Była zaręczona z jednym panem, ale wyszła za innego. Po 15 latach małżeństwa rozstali się. Obecnie jest w związku.

W wywiadzie powiedziała "Partner mnie ograniczał".

 

Dzieci

 

Ma córkę Marię.

 

Zdrowie

 

"Oczywiście były kontuzje i depresje, ale nigdy nie pojawiła się myśl o rezygnacji. Tak naprawdę z boksu wyeliminowała mnie kontuzja kolana".

"To koszykówka zniszczyła mi kolana i stawy".

 

Hobby

 

Uwielbia muzykę. " Mój gust muzyczny jest kosmiczny. Mam na playliście Michaela Bublé, Stinga, Electric Light Orchestrę, Celię Cruz „La vida es un carnaval”, Evanescence, „Free Your Mind” i Bednarka. To jest tak, że albo coś lubię, albo nie lubię. Muszę czuć bit, żeby mi się podobało. Tak więc od muzyki filmowej z „Gladiatora” („Now We Are Free” jest boskie) do „Przez twe oczy zielone” Zenka Martyniuka. Tak jak nie lubię ciężkiego rocka, to zakochałam się w utworze Evanescence „Bring Me to Life”, do którego tańczyłam pasodoble w „Tańcu z Gwiazdami”. Pomyślałam sobie, że gdybym jeszcze kiedyś miała wejść na ring na pożegnanie, to właśnie przy tym utworze".

http://marekos96.blogspot.com/2018/01/rozmowa-z-agnieszka-rylik.html

 

Także słusznie pisaliście o depresji.

 

Wygląd

 

6c75c812bb3ae5ebmed.jpg

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za weryfikacje, Kochana :)

Czyli jednak jedna córka i nie aż tyle związków, ile się spodziewalam :)

Ale! Tyle powietrza i taka figura! No nie wierzę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna, ale czuć w niej coś od faceta :) Co do figury - a znaki powietrzne inaczej widzę - cienkimi i szczupłymi, stąd zdziwienie :)

Ogólnie myślałam ostatnio nad znakami "tradycyjnymi" i "nie tradycyjnymi". To nie zawsze jest tak, że jedni w ograniczony sposób nasadzaja tradycje, a inni robią rewolucje. Tradycyjne i nie tradycyjne mogą być rolę jako kobiety, naprzyklad. Jej nowatorstwo Wodnikowe jest w tym, że wybrała nietypowy zawód jak na kobietę :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że ona jest brzydka, nic nie mam do jej wyglądu :)

Ale po prostu się nie spodziewałam przy jej kółku i tyle :)

Jest ładna, ale zbyt atletyczną jak na tyle powietrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 godzin temu, Willow napisał:

Co do figury - a znaki powietrzne inaczej widzę - cienkimi i szczupłymi, stąd zdziwienie

Ale co mamy na asc? - Uran daje niespodzianki :D 

Poza tym - aktorka, pisarka - nie, nie jest ani aktorką ani pisarką. Zagrała coś gdzieś, napisała autobiografię - to za mało na aktora i pisarza. 

Wiem, że teraz istnieje tendencja do nazywania kogoś aktorem, pisarzem tylko z racji tego, iż gdzieś buzia się przewinęła. Ale aktorstwo czy pisarstwo to jest profesja a nie epizody. No ale, jak zwykle Ismer wiesza się szczegółów :D 

Jest natomiast osobą pracująca w mediach, znaną i przede wszystkim: jej największe osiągnięcie to mistrzostwo w sporcie. Jestem zdania, że równie dobrze spisałaby się w wojsku, policji (Grom ;)

 

A co ona teraz robi?

sport wieczny nie jest, "praca w boksie"  się skończyła - kiedyś trzeba wysiąść i co dalej? sądzę, że właśnie dalsza kariera będzie w mediach - to MC, może także wstąpić na drogę polityki - ma i wykształcenie i możliwości horoskopowe, ale także praca w służbach specjalnych jest możliwa. Wysokie funkcje BOR i takie tam pokrewne fuchy też śmiało może realizować. Mogłaby być i wykidajłą albo nawet gangsterką - to wszystko mieści się w zakresie 6 domu, lecz na to jest, jakby to ująć, za świadoma. tzw. "prymitywny horoskop" skłaniałby Włh do takiej drogi, a ona jest powyżej.

Nie wiem, czy jasno się wyraziłam, w każdym razie chodzi mi o to, że możliwości są z górnej i z dolnej półki a wszystko zależy od ukształtowania się człowieka i dokonanych przez niego wyborów.

 

Co do pisania - myślę, że mogłaby zostać i zawodową pisarką, gdyby chciała. Potencjał jest :) 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Agnieszka została trenerką i prowadzi treningi z elementami boksu oraz zajęcia motywacyjne. Ponadto jak to ujęła " Adrenalinę odnalazła po zakończeniu kariery sportowej w dziennikarstwie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Lianna napisał:

Agnieszka została trenerką i prowadzi treningi z elementami boksu oraz zajęcia motywacyjne. Ponadto jak to ujęła " Adrenalinę odnalazła po zakończeniu kariery sportowej w dziennikarstwie".

czyli oba domy realizuje: 10 i 6 - spełniona zawodowo kobieta. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
11 godzin temu, Willow napisał:

Co do figury - a znaki powietrzne inaczej widzę - cienkimi i szczupłymi, stąd zdziwienie :)

O Uranie wyżej jest, ja powiem tyle, że figurę, jak na bokserkę, ma szczupłą ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Pani- all about (A.Rylik)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...