Skocz do zawartości

Rozkład ogólny na tydzień


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem rozłożyć sobie karty na ogólną sytuację w przeciągu kolejnych siedmiu dni (od 4.12.2019) (karty typu RIDER WAITE TAROT)

1) Sąd(Zmartwychwstanie) - Dostaniesz dobrą wiadomość. ĸończy się coś starego i zaczyna coś nowego...

2) Siódemka Mieczy - jakieś oszustwo krąży wokół ciebie...

3) 10 kielichów - Zapowiedź szczęścia rodzinnego, spełnienia, radości i spokoju. Doceniaj to, co masz...

 

 

spacer.png.spacer.png.spacer.png

 

 

Wynika że powinno być dobrze :)

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piko napisał:

Sąd(Zmartwychwstanie) -

Może coś się wyjaśnić, odrodzić. Na pewno jakaś zmiana wejdzie w życie, nawet najdrobniejsza..

2 godziny temu, Piko napisał:

Siódemka Mieczy

Będziesz kombinować, cwaniakować ale też trzeba uważać na otoczenie bo osoby trzecie mogą mieć nieczyste intencje poprzez nieszczerość i chęć oszustwa .

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2019 o 11:41, Ziomal597 napisał:

Będziesz kombinować, cwaniakować

Nic takiego nie zamierzam...

 

W dniu 4.12.2019 o 11:41, Ziomal597 napisał:

trzeba uważać na otoczenie bo osoby trzecie mogą mieć nieczyste intencje poprzez nieszczerość i chęć oszustwa .

to już prędzej...

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja:

W dniu 4.12.2019 o 09:33, Piko napisał:

1) Sąd(Zmartwychwstanie) - Dostaniesz dobrą wiadomość. ĸończy się coś starego i zaczyna coś nowego...

Dobrą wiadomość dostałem że niedługo rozpocznie się staż zawodowy , być może po świętach...

 

spacer.png

W dniu 4.12.2019 o 09:33, Piko napisał:

2) Siódemka Mieczy - jakieś oszustwo krąży wokół ciebie...

Jedyną próbą oszustwa jaką zaobserwowałem , było to że pani w sklepie próbowała mi na siłę wcisnąć jakąś talie tarota. Co ciekawe , kiedy wyjęła z torebki swoje własne karty aby mi pokazać jakich używa, pierwszą kartą jaką mi pokazała była Siódemka Mieczy...

 

spacer.png

 

W dniu 4.12.2019 o 09:33, Piko napisał:

3) 10 kielichów - Zapowiedź szczęścia rodzinnego, spełnienia, radości i spokoju. Doceniaj to, co masz...

10 kielichów nie wiem do czego przypiąć. Chyba do tego by doceniać to co mam , za co wdzięczność można czuć  do życia i być radosnym...

 

spacer.png

 

:1s_c:

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty na ogólną sytuację w przeciągu kolejnych siedmiu dni ( od 12.12.2019 na 7 dni)

Karty same wypadły podczas tasowania w tej kolejności:

1) Rycerz Denarów

2) 9 denarów

3) 7 denarów

 

spacer.png spacer.png spacer.png

 

Rozkład mówi że czas najwyższy na rozglądanie się za kupnem prezentów, bo zbliża się czas na otrzymywanie i ich dawanie...

Jakaś praca ? ciężka praca przy wybieraniu prezentów ?

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Najbliższy tydzień spokojny o czym mówi Rycerz denarow, będziesz skoncentrowany głównie na dobrach materialnych, same debaty A to oznacza, że tydzień będzie zdominowany czy to kwestiami zawodowymi, czy to będziesz żył bardzo koncumpcyjnie, robił dużo zakupów. 9 denarow pokazuje czerpanie z życia garściami czyli możesz coś kupować, możesz np. Gdzieś pojechać w sensie jakiegoś kosztownego wyjścia np. Kino, teatr itp 7 denarow pokazuje że będziesz odciął kupony od tego co już masz. Z drugiej strony będziesz też na coś czekał być może właśnie chodzi o święta i związane z tym dobra bo jest tutaj karta 9 monet. Sam możesz też dostać bo rycerz denarow często przynosi jakiś prezent A 9 denarow mówi że jest on dość kosztowny. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kojarzą tu 2 rzeczy: 

1. Powoli (Rycerz i 7 monet) będziesz przygotowywał się do świąt - kupował prezenty - 9 monet, zresztą Rycerz na karcie też trzyma monetę, jak by proponując komuś prezent, też upiększał choinkę (9 monet - cieszenie się materia w tym pięknem namacalnym - ozdobami, naprzyklad), a na 7 monet dosłownie znajduje się drzewo, ozdobione monetami :)

2. Zapracowales szczerze i dokładnie (Rycerz monet) na jakąś kasę lub materialną przyjemność, ale co do jej otrzymania musisz poczekać :) Ale napewno po jakimś czasie dostaniesz - monety są konkretne, wskazują na rzeczywisty wynik.

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Weryfikacja:

Najlepszy prezent jaki mogłem dostać jeszcze przed świętami czyli prywatna pożyczka pieniędzy

na spłatę kredytu bankowego, w ten sposób spłacam tylko sumę bez odsetek, dzięki życzliwości tej osoby. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...