Skocz do zawartości

Cesarzowa - co czuję w stronę mężczyzny?


Gość pytam32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pytam32

Hej, interesuje mnie znaczenie karty cesarzowa, wiem że gdy cesarzowa opisuje uczucia mężczyzny do kobiety to wskazuję pociąg seksualny, fascynacja kobiecością ale co oznacza w drugą stronę? Czy mogę interpretować ją podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, pytam32 napisał:

Hej, interesuje mnie znaczenie karty cesarzowa, wiem że gdy cesarzowa opisuje uczucia mężczyzny do kobiety to wskazuję pociąg seksualny, fascynacja kobiecością ale co oznacza w drugą stronę? Czy mogę interpretować ją podobnie?

To wtedy Cesarzowa oznacza, że skupia się wyłącznie na swojej kobiecości a nie na mężczyżnie. Poza tym może też ta karta mówić o tym, że kobiecie jest dobrze w takim stanie w jakim jest, czyli nie musi potrzebować faceta aby jej się dobrze żyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pytam32

Więc gdy w rozkładzie pojawi się pytanie "co czuję?" to mogę to zinterpretować jako brak zainteresowania konkretnym mężczyzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, pytam32 napisał:

Więc gdy w rozkładzie pojawi się pytanie "co czuję?" to mogę to zinterpretować jako brak zainteresowania konkretnym mężczyzną?

Zależy jeszcze od innych kart w rozkładzie. W pojedynkę natomiast może oznaczać brak zainteresowania albo też akcentowanie swoich dóbr wizualnych, aby przyciągnąć uwagę czyli takie powiedzmy uwodzenie ale tylko po to aby usłyszeć jakiś komplement. 

Tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Cesarzowa nie oznacza braku zainteresowania mężczyzną. 

O wielkiej miłości też nie mówi, bo to nie jest karta, która wyraża uczucia. 

Cesarzowa oznacza w dużej mierze gotowość i zainteresowanie. Tzn, jesteś brany pod uwagę, masz otwartą furtkę u niej (nawet nie tylko furtkę - bramę). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.Ja w cesarzowej czułam.sie cały miesiąc kobieca,adorowana,zastanawiałam się czy może. Znimogpoby być coś więcej...ale tu inne karty jak zawsze są ważne... Bo Ebym była wielce zakochana to nie,ale jakieś tam subtelne zauroczenie i ciepło wobec niego, magnesik jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...