Skocz do zawartości

Moja Karta dnia...


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wylosować kartę dnia, aby zobaczyć jakie emocje będą mi towarzyszyły podczas dnia. W trakcie losowania wypadły same trzy karty, w takiej kolejności:

1) Gwiazda - nadzieja

3) Księżyc - Przygnębienie

4) 6 kielichów - To co ważne w naszym życiu to miłość. Ją niesiemy z przeszłości jako swój największy skarb.

 

 

spacer.png.spacer.png.spacer.png

 

Wygląda że dzień zakończy się dobrze :)

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że dziś będziesz  bujał w obłokach, marzył, rozmyślał i wracał wspomnieniami do jakiejś ładnej pani lub niespełnionych marzeń

Miłego dnia:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Widzę to podobnie: dużo marzeń, może jakaś nadzieja w tej Gwiazdce, Księżyc to też mogą być jakieś obawy, przeczucia. 6 Kielichów kojarzy mi się z jakimiś wspomnieniami, nostalgią, co wzmaga Księżyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na domiar dobrego, listonosz przyniósł dziś książkę, zamówioną na olx dwa dni temu:

"Karty klasyczne. Nić Ariadny w labiryncie życia." Hanna Żuk (52)

Już po przeczytaniu wstępu widać że warto było... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mile zaskoczył mnie prezent od @sea_creature, jednak przywodził na myśl nie andrzejki lecz bardziej święta Bożego Narodzenia i obdarowywanie prezentami się wzajemnie, co przypomina mi bardziej kartę 6 kielichów. Aż zacząłem myśleć czy nie sprawić sobie w prezencie jakiś Kart Anielskich. To był miły akcent na zakończenie dnia... :)

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś poniedziałek (09.12.2019) i karta na towarzyszące uczucia w tym dniu:

:)

1) Karta Główna : 8 buław → natłok informacji i wydarzeń, szybkie działanie.

2) Karta uzupełniająca: Giermek Kielichów → Wrażliwość, spontaniczność.

 

spacer.png spacer.png

 

Dzień zapowiada się ciekawie :)

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć dzień jeszcze trwa, jest przed dziewiętnastą, myślę że mogę już opisać co się wydarzyło:

Najpierw obejrzałem i wysłuchałem przemówienia pani Olgi Tokarczuk w internecie.
Później udałem się do sklepiku Ezoterycznego w moim mieście.:)
Po drodze spotkałem dawno nie widzianego znajomego, z którym porozmawialiśmy o oprogramowaniu.
Kiedy wchodziłem do sklepiku spytałem: Jakie ma Pani talie tarota ? Spytano mnie: A dla kogo te karty ? Odpowiedziałem: Dla mnie !
I pani spontanicznie (?) wyjęła na ladę kilkanaście tali kart tarota i zaczęła opowieść o każdej z nich. Zrobiłem tylko wielkie oczy na widok tylu talii i słuchałem uważnie o zaletach każdej z nich. Od nawału informacji nie wiedziałem co zrobić. Zapamiętałem tylko że bardziej mroczne karty lubią mężczyźni, a bardziej kolorowe kobiety, choć kolory w talii tarota też mają duże znaczenie.
Jakby w podzięce za opowiadanie chwyciłem z półki książkę Beaty Matuszewskiej "Tarot bez tajemnic" i kupiłem , obiecując że jeszcze przyjdę.
Wyszedłem z lekkim zawrotem głowy od ilości kart , choć nie było wśród nich tej talii którą chciałem kupić...
Zamówiłem ją wieczorem w sklepie internetowym.:)

 

PS: Na dodatek boli mnie wątroba bo się najadłem słodko-tłustych ciast, więc chyba wcześniej położę się spać...

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Piko napisał:

Na dodatek boli mnie wątroba bo się najadłem słodko-tłustych ciast, więc chyba wcześniej położę się sp...

 

nie idź spać tylko napij się ziółek na wątrobę i żołądek, najprościej to gorzkiej czarnej herbaty, jak nic nie masz w domu albo mięty, zielonej herbaty z mietą, herbaty pu-erh, itp :)

na forum jjest cała lista, na pewno cos znajdziesz :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sea_creature napisał:

albo raphaholin

to mi się zdarza chyba trzeci raz w życiu. Rapacholin nie podziałał. Ale te 8 buław to mnóstwo ognia no i lekkie zapalenie się wdało z łakomstwa.:)

1 minutę temu, Ava55 napisał:

nie ma."2"

literówka, ale to wróżba na inny dzień... :papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ava55 napisał:

nie idź spać tylko napij się ziółek na wątrobę i żołądek,

najprościej to gorzkiej czarnej herbaty, jak nic nie masz w domu

Dzięki @Ava55 za przypomnienie o działaniu czarnej herbaty, po wypiciu litra czaju; ból ustał zupełnie...

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, że pomogło :dance:

ale skoro masz częsciej takie kłopoty po jedzeniu, to może warto zwrócić uwagę na swoją dietę - podobno "test" na szwankującą watrobę to zjedzenie czekolady albo jajka na twardo...

sorki za offtop :) i miłego dnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś niedziela (15.12.2019) i karta na towarzyszące uczucia w tym dniu:

1) karta główna : Sześć Buław

2) karta uzupełniająca : Cesarzowa

 

spacer.png spacer.png

 

1) karta główna : Sześć Buław → zwycięstwo, triumf, duma i radość, odpowiedzialność, zawarcie pokoju, dobre wiadomości...

2) karta uzupełniająca : Cesarzowa → dojrzałość, wsparcie, dobra rada , zrozumienie ..

 

Dzień zapowiada się ciekawie ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WERYFIKACJA

Jest już dziewiętnasta jak na tę porę roku to wieczór i myślę że mogę podsumować:

Karty na uczucia w tym dniu związane są ze sferą materialną.

Otrzymałem od znajomej propozycję pożyczki gotówkowej na spłatę kredytu bankowego.

W ten sposób będę spłacał samą pożyczkę bez odsetek, dzięki życzliwości tej osoby.

Myślę że można uznać to za sukces... :)

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wylosować kartę dnia, aby zobaczyć jakie emocje i uczucia będą mi towarzyszyły podczas dnia. Dziś czwartek 19 grudnia 2019...

1) karta główna : Dwójka denarów

2) karta uzupełniająca : Siła

 

spacer.png spacer.png

 

1) karta główna : Dwójka denarów → okres zabawy, radości, beztroski

2) karta uzupełniająca : Siła → Cieszyć się ze wszystkiego co się ma ...

 

oj tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja:

Myślę że mogę już napisać że większość dnia spędziłem na przeglądaniu stron o krewetkach i planowaniu założenia własnej Hodowli...

Powstrzymałem się też od nabycia kolejnej książki o Tarocie do kolekcji, postanawiając cieszyć się z tego co mam...

:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś piątek (27.12.2019) i karta na towarzyszące uczucia w tym dniu:

:)

1) Karta Główna : 4 buławy → optymizm, radość z życia, świętowanie.

2) Karta uzupełniająca: Królowa Denarów → obowiązkowość, kreatywność, gotowość niesienia pomocy.

 

spacer.png spacer.png

 

fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 buławy pokazuje mi na dom, rodzinę. Nie koniecznie musi to być rodzinna uroczystość a bardziej czas spędzony w rodziną. Jest to miły, rodzinny czas :) Tutaj królowa monet jak mówi @Willow to faktycznie mama :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja:

Dzień upłynął w atmosferze spokoju , było trochę słodkiego ciasta i makowiec, tak jak by dalsza część świąt.

Radości dopełniła paczka która przyszła z dwiema taliami kart LENORMAND.

Jedńą talie od razu rozpakowałem i dokładnie obejrzałem, druga poszła na półkę do kolekcji kart nowych...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś niedziela (05.01.2020) i karta na towarzyszące uczucia w tym dniu:

:)

1) Karta Główna : 3 buławy → pogodzenie się z przeszłością, podróż,  ale też odwołanie podróży

2) Karta uzupełniająca: 2 buławy → akceptowanie się ze swoimi pozytywami i negatywami.

 

spacer.png spacer.png

 

:ok:

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
21 minut temu, Piko napisał:

Dziś niedziela (05.01.2020) i karta na towarzyszące uczucia w tym dniu:

:)

1) Karta Główna : 3 buławy → pogodzenie się z przeszłością, podróż,  ale też odwołanie podróży

2) Karta uzupełniająca: 2 buławy → akceptowanie się ze swoimi pozytywami i negatywami.

 

3 buław jako karta dnia może sugerować, okazję, pojawiający się plan, konkretny kierunek działań. Jest to dobra okazja do korzystnej realizacji jakiegoś przedsięwzięcia.  2 buław pokazuje, że niespecjalnie możesz mieć ochotę na te wyżej wymienione perspektywy i atrakcje, wskazuje raczej na niezdecydowanie, potrzebę neutralności. 

Podsumowując powiedziałabym, że ktoś może ci zaproponować np. fajny spacer (z ładnymi widokami, przy ładnej pogodzie), czy aktywność lub wyjście gdzieś. Może to być też twój pomysł i jakaś twoja inicjatywna na podjęcie się czegoś, na jakieś działanie. Ale ostatecznie będziesz wolał sobie odpuścić, nie skorzystasz z propozycji, nie podejmiesz się tego. 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priestess: Podsumowując powiedziałabym, że ktoś może ci zaproponować np. fajny spacer (z ładnymi widokami, przy ładnej pogodzie), czy aktywność lub wyjście gdzieś.

Weryfikacja:

Tego dnia z przyjaciółką odwiedziliśmy znajomych choć mieliśmy się wybrać na spacer.

Było miło.

Wszyscy zastanawiali kiedy jest koniec karnawału i nikt nie wiedział :)

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś Piątek  (05.03.2020) i karta na towarzyszące uczucia w tym dniu, wyszły mi takie karty:

1) Karta  Główna Świat → Najlepsza karta dla miłości i przyjaźni, pokazuje uczucia szczere, pozbawione egoizmu.

2) uzupełniająco : Rycerz Pucharów → Jest kartą symbolizującą przemiany, mówi o wyzwoleniu się z miłości ziemskiej, fizycznej i poświęceniu się wyższym ideom . Zawsze oznacza złagodzenie konfliktów, polepszenie stosunków z innymi ludźmi, wyjaśnienie nieporozumień, oraz umocnienie związków przyjacielskich...

 

 

360_-_Pictorial_Key_-_XXI_-_Welt.jpg  360_-_Pictorial_Key_-_Kelche_12_-_Ritter

 

fajnie :oczko:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WERYFIKACJA:

W dniu 6.03.2020 o 11:26, Piko napisał:

Dziś Piątek  (05.03.2020) i karta na towarzyszące uczucia w tym dniu, wyszły mi takie karty:

1) Karta  Główna Świat → Najlepsza karta dla miłości i przyjaźni, pokazuje uczucia szczere, pozbawione egoizmu.

2) uzupełniająco : Rycerz Pucharów → Jest kartą symbolizującą przemiany, mówi o wyzwoleniu się z miłości ziemskiej, fizycznej i poświęceniu się wyższym ideom . Zawsze oznacza złagodzenie konfliktów, polepszenie stosunków z innymi ludźmi, wyjaśnienie nieporozumień, oraz umocnienie związków przyjacielskich...

W sumie dzień spędziłem w domu. Chciałem przemyśleć pewne sprawy. Dzień upłynął mi w atmosferze refleksji, wspomnień i decyzji. Wymieniłem kilka miłych telefonów...

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś Niedziela  (07.06.2020) i karta na towarzyszące uczucia w tym dniu, wyszły mi takie karty:

 

360_-_Radiant_-_Kelche_05.jpg

 

1) Karta główna 5 Pucharów → To się już zgadza, bo dziś jadę na grób przyjaciela...

 

360_-_Radiant_-_Scheiben_09.jpg

 

2) Karta uzupełniająca 9 Pucharów → może na bogato stypa...

 

:thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 7.06.2020 o 10:10, Piko napisał:

Karta uzupełniająca 9 Pucharów

9 Pucharów czy Denarów? Bo grafika jest denarowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lunaria napisał:

9 Pucharów czy Denarów? Bo grafika jest denarowa :wink:

Zgodnie z grafiką karty 9 Denarów .   ...ups...

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.06.2020 o 16:53, Lunaria napisał:

9 Pucharów czy Denarów? Bo grafika jest denarowa :wink:

Człowiek pisze o karcie 9 denarów , a myśli o pełnych kielichach... Jak w tym przypadku :tak:

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, Piko napisał:

Człowiek pisze o karcie 9 denarów , a myśli o pełnych kielichach... Jak w tym przypadku :tak:

Hahah w takim razie cytując klasyka: "uderz w puchara" :D

Btw. miałam Ci napisać swoją interpretację i w końcu zapomniałam :sciana:

Edytowane przez Lunaria
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś wtorek 18 sierpnia 2020 roku.

Moja karta dnia;

1) karta główna → Król Kielichów - twórcza fantazja , spokój wewnętrzny

2) karta uzupełniająca → Sprawiedliwość - działanie na rzecz sprawiedliwości, wezwanie do uczciwego postępowania

 

A jak Ty widzisz moją kartę dnia ?

:thanks:

 

ck.jpg    11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piko napisał:

Dziś wtorek 18 sierpnia 2020 roku.

Moja karta dnia;

1) karta główna → Król Kielichów - twórcza fantazja , spokój wewnętrzny

2) karta uzupełniająca → Sprawiedliwość - działanie na rzecz sprawiedliwości, wezwanie do uczciwego postępowania

 

A jak Ty widzisz moją kartę dnia ?

:thanks:

 

ck.jpg    11.jpg

Dzień pod znakiem refleksji,  emocji, nie zabraknie też bujania w obłokach. 

Możesz dziś załatwiać jakieś sprawy urzędowe. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dziś sobota 28 maja 2022 roku.

Moja karta dnia;

1) karta główna → Rycerz Denarów pracowity dzień pełen drobiazgowych zajęć

2) karta uzupełniająca → 10 mieczy - zakończenie czegoś na dobre

 

A jak Ty widzisz moją kartę dnia ?

 

RW-_Monety_12_-_Riycerz.jpg.8ca44f55c8528ca2dff4c6694f607c9d.jpg  RW-_Miecz_10.jpg.1db0320b7d146d7c70eac9a23212fef2.jpg

Monetka na szczęście :)

 

pentagrammoneta.png.5d6108a9af2579f91b34c407fdebdd13.png

 

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 godziny temu, Piko napisał:

karta główna → Rycerz Kielichów pracowity dzień pełen drobiazgowych zajęć

2) karta uzupełniająca → 10 mieczy - zakończenie czegoś na dobre

Rycerz Kielichów może sygnalizować pojawienie się tego dnia osoby w typie tej karty - ktoś emocjonalny, kierujący się uczuciami. Ktoś kogo czasem widujesz, może być kolega lub koleżanka. To może być tez romantyczny dzień i wyjście na randkę. 
Ogólnie w Kielichach dzień w którym

podkreślone są emocje. Może być zmienny nastrój podyktowany bieżącymi wydarzeniami. 
10 Mieczy - coś może się zakończyć. 
 

ps. Też losuję karty na dzień ale tylko po jednej( łatwiej wyłapać sens a przy tym, co dana karta może oznaczać - nauka na przyszłość). 

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Piko Rycerz Kielichów czy Rycerz Denarów?  Bo w opisie masz co innego niż na zdjęciu, a w interpretacji też wygląda na to, że  masz na myśli Rycerza Denarów 

  • O.K 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lunaria napisał:

 Rycerz Kielichów czy Rycerz Denarów? 

Racja @Lunaria Rycerz Kielichów pewnie wziął się z tego że myślę o romansach :P .... Powinien być Rycerz Denarów !!!!

sorka...

 

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gringe napisał:

ps. Też losuję karty na dzień ale tylko po jednej( łatwiej wyłapać sens a przy tym, co dana karta może oznaczać - nauka na przyszłość). 

 

Dzięki za interpretację @Gringe , ale sorki bo wyszedł mi Rycerz Denarów, a "napisało się " inaczej....

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, Lunaria napisał:

@Piko Rycerz Kielichów czy Rycerz Denarów?  Bo w opisie masz co innego niż na zdjęciu, a w interpretacji też wygląda na to, że  masz na myśli Rycerza Denarów 

@Lunaria dobrze, że jesteś czujna :) ja nawet na obrazki nie spojrzałam :niepewny: 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Poza osobą o której wspomina Gringe może być coś z tworzeniem, montowaniem, budowaniem. Niewykluczone prace związane z drewnem albo ziemią, ewentualnie metalem lub kamieniami szlachetnymi, złotem (chociaż to w mniejszym stopniu, chodzi mi po prostu o fakt, że na Mieczach i Denarach są metalowe przedmioty). Może chodzić też dosłownie o monety, albo finanse. Okrągłe przedmioty jak na przykład talerz, mogą być związane z transportem (tu nawiązuję do konia): np. koło samochodowe.

 

W 10 Mieczach po prostu nie wyjdzie, albo skazywać na porę dnia: świt lub zachód słońca.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Myślę, że będziesz miał bardzo pracowity dzień, a wieczorem padniesz zmęczony. Mimo wszystko uda zrobić wszystko co zaplanowałeś

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WERYFIKACJA

 

23 godziny temu, Ragna napisał:

może być coś z tworzeniem, montowaniem, budowaniem.

 

W dniu 28.05.2022 o 06:02, Piko napisał:

1) karta główna → Rycerz Denarów pracowity dzień pełen drobiazgowych zajęć

 

W dniu 28.05.2022 o 08:15, Gringe napisał:

2) karta uzupełniająca → 10 mieczy - zakończenie czegoś na dobre

 

Stawianie serwera Apache na lokalhoście z opcjami pisania skryptów w językach Python i Ruby, rano dokończone...

Bieganie po księgarniach i sklepie akwarystycznym oraz pod wieczór kilka drinków u zaprzyjaźnionego  małżeństwa...

Pisanie skryptów styli CSS do strony www na lokalhoście, wieczorem niedokończone, padłem...

:)

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moja Karta Dnia na wczoraj to było Wielki Arkan "Diabeł" a-RW-_XV_-Demon.jpg.ffcf3494724ff43e9262e4e5548d4e48.jpg No i przypadkiem skończyło się to takim obżarstwem że aż wieczorem mi brzuch "pękał" hmm...

 

 

 

 

Dzisiaj jako Karta Dnia objawiła się 5 monet

 

RW-_Monety_05.jpg.9bb51e37772e11dd7c4d75a0c5bc8050.jpg

 

Ciekawe w czym się to przejawi (?), tym razem nie wybierałem karty pomocniczej...

Ale i tak życzę sobie dobrego dnia !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Piko napisał:

Dzisiaj jako Karta Dnia objawiła się 5 monet

 

RW-_Monety_05.jpg.9bb51e37772e11dd7c4d75a0c5bc8050.jpg

 

Ciekawe w czym się to przejawi (?), tym razem nie wybierałem karty pomocniczej...

Ale i tak życzę sobie dobrego dnia !

 

 

Moze dzis post? ;p

 

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Piko napisał:

Dzisiaj jako Karta Dnia objawiła się 5 monet

 

RW-_Monety_05.jpg.9bb51e37772e11dd7c4d75a0c5bc8050.jpg

 

Ciekawe w czym się to przejawi (?),

Miły wieczór przy kilku drinkach z parą przyjaciół . Być może tak jak wcześniej pisałem 5 monet pokazuje parę w związku na dobre i na złe...

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
4 godziny temu, Piko napisał:

Dzisiaj jako karta dnia pojawiło  się

VII Mieczy

 

RW-_Miecz_07.jpg.bcd9ac213fb54f8ac2d1ec0d2d0f3039.jpg

 

Ciekawe czym ta karta może się objawić ?

Uważaj na podstęp lub już jego skutki

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Blackraven napisał:

Uważaj na podstęp lub już jego skutki

Już teraz mogę napisać że ktoś starał się sprzedać mi laptopa z zaszyfrowanym BIOSem UEFI... oczywiście nie kupiłem :ok:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Piko napisał:

Już teraz mogę napisać że ktoś starał się sprzedać mi laptopa z zaszyfrowanym BIOSem UEFI...

Oczywiście nie z zaszyfrowanym, tylko zahasłowanym, co uniemożliwiło by instalację nowego systemu operacyjnego..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...