Skocz do zawartości

Ważne sprawy


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz skupiłem się na istotnych dla mnie kwestiach.

 

1. Jak będzie wyglądało moje życie zawodowe w I kwartale 2020?

 

As Pucharów - 6 Mieczy - Moc

 

Widzę tutaj zmianę pracy objawiającą się w karcie 6 Mieczy. Może chodzi o pracę , którą naprawdę chciałbym wykonywać bo As Pucharów to też spełnienie marzeń.. 

Moc to sukces po trudach i zmaganiach. 

 

2. Czy X pomoże mi załatwić pracę w branży W?

 

Sąd Ostateczny - 6 Buław  - Gwiazda 

 

Sądzę, że tak i uwolni mnie wreszcie z tego marazmu. Nie podoba mi się tylko Gwiazda na zamknięciu bo to karta typu NO KONKRET!

Nadzieje i sprawy palcem po wodzie pisane to jest właśnie Gwiazda..

 

3. Czy w 01.2020 zostanę zaproszony na rozmowę o pracę do którejś z firm do których aplikowałem?

 

Ryc Buław - 8 Denarów - Sąd Ostateczny 

 

Myślę, że nie. Będą zaabsorbowani pracą w firmie i nie będą mieli czasu na zapraszanie potencjalnych kandydatów. 

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
54 minuty temu, Ziomal597 napisał:

Teraz skupiłem się na istotnych dla mnie kwestiach.

 

1. Jak będzie wyglądało moje życie zawodowe w I kwartale 2020?

 

As Pucharów - 6 Mieczy - Moc

Ja widzę tutaj naukę, bo 6 mieczy to często zdobywanie nowej wiedzy. Myślę, że karty mówią o dokształcaniu i konieczności mobilizacji. Nic samo nie przyjdzie, a wręcz będziesz musiał sam się przypominać, bo Siła pokazuje mi często sytuacje, kiedy sami musimy działać. Na początku masz Asa Pucharów, a więc wszystko jest do osiągnięcia, ale wymaga stanowczych kroków i zdobywania nowej wiedzy.

 
 
 
 
54 minuty temu, Ziomal597 napisał:

 

2. Czy X pomoże mi załatwić pracę w branży W?

 

Sąd Ostateczny - 6 Buław  - Gwiazda 

 

Myślę, że tak, a przynajmniej będzie próbował. Jednak nie widzę tutaj jeszcze rezultatu.

 

3. Czy w 01.2020 zostanę zaproszony na rozmowę o pracę do którejś z firm do których aplikowałem?

 

Tak, rycerz buław zazwyczaj pokazuje kontakt. Myślę, że się skontaktuje ktoś z tych firm. Sąd Ostateczny wręcz idealnie obrazuje, że ta wiadomość powinna przyjść. 

 

Myślę, że nie. Będą zaabsorbowani pracą w firmie i nie będą mieli czasu na zapraszanie potencjalnych kandydatów. 

 

Co o tym myślicie?

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Ładne karty, będzie nowa praca (as), dobra, będziesz musiał wyjechać lub będziesz wyjeżdżać w delegacji, ta zmiana doda Ci powera (moc).

 

2. Wiesz, karty miłe ale nie jestem pewna. Sąd to, że temat wróci, 6 buław-znajomość - tu praca po znajomości, gwiazda to praca o której marzyłes ale gwiazda to taka ulotna - chyba, że praca jest twórcza. Nie zaznaczyłeś ram czasowych więc interpretuję to tak: możliwe, że załatwi ale nie od razu, nie w najbliższym czasie ,choć ta osoba jest Ci przychylna i tematu na pewno nie zostawi:)

I jeszcze na koniec pomyślałam sobie, że dobrze by było samemu się tej osobie przypomnieć

 

3. Pewnie, że tak;)

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sarah2020 napisał:

1. Ładne karty, będzie nowa praca (as), dobra, będziesz musiał wyjechać lub będziesz wyjeżdżać w delegacji, ta zmiana doda Ci powera (moc)

Dzięki za interpretację. 

Raczej to nie będzie praca wyjazdowa bo szukam pracy w mediach, stacjonarnie w Warszawie. Teraz pracuje w zupełnie innej branży ale dążę do zmiany, także liczę,  że ta 6 Mieczy mówi o zmianie branży z tej obecnej na tą, o której marzę. As Pucharów to też marzenia, więc kto wie...

 

Jeśli chodzi o pytanie 2 to tam było doprecyzowane, że chodzi jeszcze o ten rok , tylko widocznie zapomniałem dopisać.  ;)

Jak mówisz,  Gwiazda to zajęcia artystyczne a ja szukam pracy w branży medialnej - radio/tv 

Odnośnik do komentarza

Super, dzięki za odpowiedź- to w takim razie powinieneś dostać tą pracę bo 6 mieczy z gwiazdą tutaj to może być  nadawanie na dalekich falach..:) nie zapomnij się przypomnieć tej życzliwej osobie ,   powinno się udać, powodzenia:)

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Ziomal597 napisał:

 

Teraz skupiłem się na istotnych dla mnie kwestiach.

 

1. Jak będzie wyglądało moje życie zawodowe w I kwartale 2020?

 

As Pucharów - 6 Mieczy - moc

Będziesz zadowolony, szykuje Ci się zmiana

 

2. Czy X pomoże mi załatwić pracę w branży W?

 

Sąd Ostateczny - 6 Buław  - Gwiazda 

 

Jeżeli jest to praca artystyczna to tak

 

3. Czy w 01.2020 zostanę zaproszony na rozmowę o pracę do którejś z firm do których aplikowałem?

 

Ryc Buław - 8 Denarów - Sąd Ostateczny 

 

Zdecydowanie zostaniesz zaproszony i dostaniesz pracę.

 

Trzymam kciuki:)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 5.12.2019 o 12:14, Ziomal597 napisał:

Czy X pomoże mi załatwić pracę w branży W?

 

Sąd Ostateczny - 6 Buław  - Gwiazda 

WERYFIKACJA ;

Za nim przejdę do sedna, jeszcze raz dziękuję tym, którzy zaangażowali się w odczytanie tych rozkładów.

 

Weryfikuję drugie pytanie i muszę powiedzieć, że się sprawdziło.

Generalnie X mi pomógł ale tak jak myślałem gwiazda pohamowała efekt.

Otóż dostałem namiar do innej osoby, jeszcze bardziej decyzyjnej od X, zatem gwiazda potwierdza, że to  nadzieja, bo de facto mi pomógł dając namiar ale on nie ma takiej mocy, aby coś mi bezpośrednio załatwić.

Generalnie wróżba się sprawdziła!

 

Co do reszty, mam nadzieję, że też się sprawdzi ale na weryfkę musimy jeszcze trochę poczekać 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 5.12.2019 o 12:14, Ziomal597 napisał:

1. Jak będzie wyglądało moje życie zawodowe w I kwartale 2020?

 

As Pucharów - 6 Mieczy - Moc

Chyba będziesz liczył na jakąś zmianę w tej materii, ale przy mocy to byś musiał mocno się o to postarać. 6 mieczy raczej nie pokazuje nowej pracy, a coś nowego w obrębie starej pracy, nowy projekt, albo awans, mogą też być oczywiście podróże służbowe.

 

W dniu 5.12.2019 o 12:14, Ziomal597 napisał:

2. Czy X pomoże mi załatwić pracę w branży W?

 

Sąd Ostateczny - 6 Buław  - Gwiazda 

Bardzo tego chcesz, ale jeśli gwiazda rozkład kończy to wydaje mi się, że na marzeniach zostanie. Już wiele razy miałem tak, że gwiazda na początku pokazywała nadzieję na coś, ale na końcu pokazała, że ta nadzieja dalej w sferze marzeń pozostała, odległa jak ta gwiazda.

 

W dniu 5.12.2019 o 12:14, Ziomal597 napisał:

3. Czy w 01.2020 zostanę zaproszony na rozmowę o pracę do którejś z firm do których aplikowałem?

 

Ryc Buław - 8 Denarów - Sąd Ostateczny

Zostaniesz zaproszony, aż dwie karty kontaktu Rycerz i Sąd.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...