Skocz do zawartości

Trudne karty


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Postawiłem karty na najbliższą przyszłość,  tak do trzech miesięcy.

Tak więc

 

1. Jaki bedzie miała przebieg moja obecna praca w H? 

 

Wisielec  - Ryc Buław- Wieża 

 

No ja tu widzę ewidentnie jakiś konflikt. Obawiam się że może być to związane z przeforsowanym przeze mnie urlopem swiątecznym ( wisielec) i finalnie doprowadzi do to rozpadu tej mojej pracy

 

2. Moje życie zawodowe w I kw 2020

 

As Pucharów  - 6 Mieczy- Moc 

 

Tutaj znów pojawiła się zmiana tak jakby to miało potwierdzać powyższą wizję..

Widać zmianę pracy ale może to będzie to co wreszcie bym chciał..

 

3. Finanse w I kwartale 2020

 

6 Denarów  - Słońce- 3 Mieczy 

 

Nie lubię 6 Denarów. Niektórzy twierdzą że jest to pomoc finansowa, może jest trochę w tym prawdy ale ja zawsze jestem zdany na siebie. 

Może zatem czekają mnie liczne wydatki ( 6 Denarow) i finalnie poczucie rozczarowania..

 

4. Czy będę mógł finansowo pozwolić na gadżet S tuż po jego premierze?

 

6 Buław- Król Buław- 8 Pucharów 

 

Może będzie mnie na to stać ale po tym zakupie będę spłukany 

 

A Wy jak to widzicie ? 

 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza

1. Tu jakiś przestój najpierw (może jak mówisz urlop) , potem sporo dynamiki , którą zahamuje  duża zmiana - bo spojrzysz na pewne kwestie inaczej , i nie będziesz bał się już tych zmian w odpowiednim momencie.

Niedawno stawiałeś na pracę i tam ze zmianami powinno być ok z tego co pamiętam. Tu w obecnej pracy już niewiele zdziałasz. 

Może być też problem z ewentualnym wypowiedzeniem i mozesz siedzieć w tej H nieco dłużej niż byś chciał.

 

2. Ewidentnie coś nowego, wyjazd gdzieś indziej, co doda Ci energii- patrz, w poprzednim rozkładzie wyszło podobnie: dalekie fale i energia.

Nie martw się będzie dobrze.

 

3. Tu byłoby ok gdyby nie 3 mieczy, 6 den bym się nie czepiała bo ona jest na finanse ok, o ile jest w otoczeniu pozytywnych kart. Dalej masz słońce też super karta ale 3 mieczy to tak jakbyś tym co masz musiał się podzielić , ale przecież to normalne. Może być jakiś niespodziewany przypływ gotówki, którym będziesz musiał się podzielić. Źle nie będzie

 

4. Myślę, że mimo wielkich chęci i napalenia lepiej odpuścić ten zakup na później, dopóki nie ustabilizuje się z pracą;) 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sarah2020 napisał:

1. Tu jakiś przestój najpierw (może jak mówisz urlop) , potem sporo dynamiki , którą zahamuje  duża zmiana - bo spojrzysz na pewne kwestie inaczej , i nie będziesz bał się już tych zmian w odpowiednim momencie.

Niedawno stawiałeś na pracę i tam ze zmianami powinno być ok z tego co pamiętam. Tu w obecnej pracy już niewiele zdziałasz. 

Może być też problem z ewentualnym wypowiedzeniem i mozesz siedzieć w tej H nieco dłużej niż byś chciał.

Z tą pracą w hotelu to jest bardzo ciekawie bo ja tu pracuje od raptem miesiąca  i szczerze mówiąc nie chce i nie zamierzam stąd póki co odchodzić. 

To nie jest moja branża, nie będę tu docelowo pracował ale muszę póki nie uda mi się z mediami, tak aby mieć jakiś dochód. Dlatego ta wróżba trochę mnie zaskoczyła, że niby przez ten urlop miałbym zostać zwolniony? Z kart tak wynika, bo jak mówiłem o wypowiedzeniu póki co nie ma mowy.

 

Jeśli chodzi o rozkład kwartalny na życie zawodowe to tam również pokazała się zmiana pracy ( 6 Mieczy). Wyjazdu nie będzie bo nie ma prawa być w tym momencie  :D więc tą kartę traktuje typowo jako zmianę pracy ale na miejscu w Warszawie. Sęk tylko w tym, że nie dopuszczam innej zmiany niż przejścia do branży medialnej. 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza

1. Wisielec mówi o tym, że przez pewny okres czasu sytuacja pozostanie bez większych zmian - martwy sezon/stagnacja lub praca rutynowa, potem, będzie sporo dynamicznej, aktywnej pracy - rycerz buław - może więcej klientów, w Wieży widzę skończenie pracy w tym miejscu - dosłownie - zburzenie tego, do czego jesteś przyzwyczajony, wyjście poza granicy komfortu;

2. Tak, też myślę, że chodzi o zmianę pracy, może spowodowanej bezpośrednio Twoim komfortem emocjonalnym (As Kielichów). 6 mieczy - odejście, As też symbolizuje nowe początki, Siła dość dobrze tu wygląda - przede wszystkim - mi się to kojarzy z Twoją własną decyzja, a nie zwolnieniem (zresztą karty tu ogólnie są spoko), do tego zmianą na coś rzeczywiście lepszego, gdzie będziesz zajmował pozycję pewną, gdzie będziesz się czuł dobrze - doceniany, mający wszystko pod kontrolą, dobrze uzyjesz swój potencjał, pasje, energię, w pewnym sensie zwyciężysz :)

3. Pewnie będziesz kogoś wspierał finansowo (6 monet) - młodszego członka rodziny, kolegę, który zawsze sprawia Ci radość (Słońce), może nieco będziesz żałował tych pieniędzy, lub okaże się to nieprosta decyzja (3 mieczy). Ewentualnie - dobre rządzenie pieniędzmi na początku (6 monet), fajny, lekki, beztroski okres (Słońce), a potem gorsza sytuacja, ciężka decyzja związana ze zmianą pracy bezpośrednio - taki gorszy okres, ale stawiam na to, że długo nie potrwa (Siła);

4. Jakby miało to okazać się czymś innym, niż obecnie się spodziewasz, namiętnie marzysz. Kupić napewno kupisz (6 buław), ale potem widać rozczarowanie, ciężkie emocje z tym związane, może smutna rezygnacja z używania tego gadżetu. Może rzeczywiście - lepiej spróbować później, lub inny model? :)

trzymam kciuki w każdym razie jak najbardziej: powodzenia! :)

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Ziomal597 napisał:

To i tak ma nastąpić najwcześniej w lutym 2020

a karty są na około 3m :

 

22 godziny temu, Ziomal597 napisał:

Postawiłem karty na najbliższą przyszłość,  tak do trzech miesięcy.

co do reszty  :

22 godziny temu, Ziomal597 napisał:

1. Jaki bedzie miała przebieg moja obecna praca w H? 

 

Wisielec  - Ryc Buław- Wieża 

może będziesz próbował ją utrzymać (R.kij), ale Wieża nie kojarzy mi się tu z powodzeniem

moze też tak być, że obecna praca jest dla Ciebie tylko na przetrwanie (Wisielec) i będziesz intensywnie szukał innej, Wieża to.dla mnie zakończenie raczej tej obecnej pracy - choć takie bardziej gwałtowne

 

22 godziny temu, Ziomal597 napisał:

2. Moje życie zawodowe w I kw 2020

 

As Pucharów  - 6 Mieczy- Moc 

początek obiecujący, jakieś zadowolenie , w 6 mieczach widzę odejście... Moc wydaje mi się czyimś działaniem, z którym nie da się dyskutować (to może też być Twoja decyzja typu "biorę i już", "zdecydowałem się, tak zrobię"), karta 6 mieczy - o ile się nie mylę, to tez karta-brama, przy Mocy jeszcze bardziej nabiera znaczenia

 

22 godziny temu, Ziomal597 napisał:

3. Finanse w I kwartale 2020

 

6 Denarów  - Słońce- 3 Mieczy

 

w 6 monetach może być jakaś propozycja, pomoc, która razem ze Słońcem pozwoliłaby Ci utrzymać finanse na dobrym poziomie - ale 3 mieczy może wskazywać na dwie rzeczy

1. przyjmiesz tę propozycję finansową lecz w jakiś sposób będzie ona dla Ciebie niezbyt dobra, niekoniecznie finansowo (np. daleki wyjazd, może na to też wskazywać 6 mieczy z wcześniejszego rozkładu i Moc, że będziesz musiał, bo oferta będzie korzystna finansowo)

2. odrzucisz  ją z jakichś ważnych powodów pomimo korzystnych finansów 

 

karty nie są dla mnie do końca takie czytelne czy są na plus czy minus

dlatego pisałam, że rozsądne jest wstrzymanie się z większymi zakupami

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.12.2019 o 17:24, Ziomal597 napisał:

. Czy będę mógł finansowo pozwolić na gadżet S tuż po jego premierze?

 

6 Buław- Król Buław- 8 Pucharów 

 

Może będzie mnie na to stać ale po tym zakupie będę spłukany 

albo możesz sobie na niego pozwolić albo będziesz spłukany - to się wyklucza

 

odradzałam zakup ponieważ na końcu jest 8 pucharów, a to dla mnie często jest wycofanie się, z żalem, odejście od czegoś

np. może kupisz u będziesz chciał sprzedać albo będziesz żałował, bo kasa przydalaby się na coś innego (może po prostu być dużo wydatków)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ava55 napisał:

początek obiecujący, jakieś zadowolenie , w 6 mieczach widzę odejście... Moc wydaje mi się czyimś działaniem, z którym nie da się dyskutować (to może też być Twoja decyzja typu "biorę i już", "zdecydowałem się, tak zrobię"), karta 6 mieczy - o ile się nie mylę, to tez karta-brama, przy Mocy jeszcze bardziej nabiera znaczenia

Obecna praca jest na przetrwanie i żywotnie poszukuje pracy w innej branży i póki się nie uda w tej upragnionej branży to muszę być tu gdzie jestem...

 

6 Mieczy to karta brama,  tak jak mówisz. Wieża na zamknięciu w I rozkładzie na przebieg w obecnej pracy wyszła jako koniec, tu z kolei 6 Mieczy, tak jakby faktycznie jakaś zmiana była nieunikniona..

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...