Skocz do zawartości

II połowa grudnia


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze karty na kolejną połowę miesiąca :)

 

Aura
Kapłan +4 denary + słońce
Wygląda, że będzie to czas rozmyslań i zamknięcia się w swoim świecie, ale ostatecznie wyjdzie mi to wszytsko na dobre w słońcu. Powinnam odzyskac radość życia

 

Praca
As mieczy+ 3 buławy + król denarów
Tu jakaś kłótnia, konflikt i w 3 buław nowy początek. Może nowy szef w królu denarów?

Dziwne te karty jakieś, bo raczej nie ma szansy na zmianę pracy

 

 

Najważniejsze wydarzenie
rydwan + 8 pucharów + 9 buław
Tutaj duzo będzie się działo, coś się ruszy w rydwanie. Jakieś niespodziewane nagłe sytuacje albo spotkanie kogoś z kim nie miałam dawno kontaktu. Ja raczej będę się izolować, mysleć, że osoba ta odezwała się w jakimś celu anie bezinteresowanie (będe podejrzliwa, nie będę ufać)


Co dobrego się wydarzy
3 denary +8 mieczy + rydwan

Podejmę pracę nad swoimi ograniczeniami i w rydwanie ruszę pełną para przed siebie (pozbędę się ograniczeń)


Druga połowa grudnia widać, że czekają mnie jakieś przemyślenia, praca nad sobą, ale ostatecznie wszystko powinno się dobrze skończyć :) Zobaczymy :)

Może ktoś zerknie i pomoże inaczej spojrzeć na karty. Będę bardzo wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Aura
Kapłan +4 denary + słońce

Myślę, że to będzie dla Ciebie dobry i bezpieczny czas. Nie chodzi tu tylko o finanse, choć 4 Den to karta typowo finansowa ale również o takie ciepło rodzinne. Mamy Papieża czyli najwyższa protekcja oraz gorące słońce a w środku stabilizację. 

Sądzę zatem, że możesz ten czas spędzić w gronie rodzinny i będzie to bardzo przyjemne. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Praca
As mieczy+ 3 buławy + król denarów

Przecięcie jakiegoś etapu w pracy i konieczność spojrzenia w dalszą przyszłość, czy to w tej pracy, czy może w innej. Na pewno będzie Ci się dobrze powodziło o czym mówi kasiasty Król Denarów ale wg mnie to będzie już nowa praca, o ile jej szukasz,  bo jeśli nie to zmiany w obecnej. 

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
rydwan + 8 pucharów + 9 buław

Wypad do zacisznego miejsca, w którym z powodzeniem da się zrelaksować i nieco zdystansować od codziennych spraw.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ziomal597 napisał:

Myślę, że to będzie dla Ciebie dobry i bezpieczny czas. Nie chodzi tu tylko o finanse, choć 4 Den to karta typowo finansowa ale również o takie ciepło rodzinne. Mamy Papieża czyli najwyższa protekcja oraz gorące słońce a w środku stabilizację. 

Sądzę zatem, że możesz ten czas spędzić w gronie rodzinny i będzie to bardzo przyjemne. 

Końcówka roku to święta więc czas spędzony w rodzinnym gronie i mam nadzieję, że przyniesie odpoczynek i wytchnienie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Mala_83 napisał:

Końcówka roku to święta więc czas spędzony w rodzinnym gronie i mam nadzieję, że przyniesie odpoczynek i wytchnienie :)

Z pewnością tak będzie, czego zresztą Ci życzę. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ziomal597 napisał:

Przecięcie jakiegoś etapu w pracy i konieczność spojrzenia w dalszą przyszłość, czy to w tej pracy, czy może w innej. Na pewno będzie Ci się dobrze powodziło o czym mówi kasiasty Król Denarów ale wg mnie to będzie już nowa praca, o ile jej szukasz,  bo jeśli nie to zmiany w obecnej. 

Wypad do zacisznego miejsca, w którym z powodzeniem da się zrelaksować i nieco zdystansować od codziennych spraw.

Ostatnio wysłałam CV ale było to miesiąc temu i nikt się nie odezwał więc raczej z nowej pracy na tą chwilę nici. Chyba bardziej zmiany w obecnej i to bardzo by mnie uciszyło, bo dopadła mnie jakaś stagnacja i chęć zmian.

 

Co do wypadku to może wyjazd do rodziców na święta bo nic innego na tą chwilę się nie zapowiada :)

Dziękuję @Ziomal597 za interpretacje :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Mala_83 napisał:

Aura
Kapłan +4 denary + słońce

mniej nauki, dyscypliny a wiecej wypoczynku

 

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Praca
As mieczy+ 3 buławy + król denarów

w pracy będziesz się trochę obijać, wyglądając wypłaty i bonusu na Święta

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
rydwan + 8 pucharów + 9 buław

a masz auto ? jeśli tak, to jakby się popsuło

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Co dobrego się wydarzy
3 denary +8 mieczy + rydwan

i tu jakby Ci inni ludzie pomogli gdzieś się dostać, dojechać

 

jeśli nie o auto chodzi, to może być jakaś sytuacja, z której się wycofasz albo wyjazd, gdzie nie pojedziesz

a co dobrego - to przełamanie jakichś trudnych okoliczności 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.12.2019 o 18:39, Mala_83 napisał:

Jak zawsze karty na kolejną połowę miesiąca :)

 

Aura
Kapłan +4 denary + słońce
Miły miesiąc w dobrym nastroju może ten kapłan to świąteczne przemyślenia. Ogólnie mówiąc pozytywnie. 

 

Praca
As mieczy+ 3 buławy + król denarów
Może jakieś zmiany w obowiązkach może poprawki do umowy ewentualnie podwyżka 

 

 

Najważniejsze wydarzenie
rydwan + 8 pucharów + 9 buław
Hmm jakieś wynajmowanie wycofanie się z czegoś 


Co dobrego się wydarzy
3 denary +8 mieczy + rydwan

Myślę, że to coś będzie wspólnego z pracą coś ruszy do przodu co cię ograniczało

W dniu 12.12.2019 o 18:39, Mala_83 napisał:

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Trochę za późno chyba, ale cóż ;)

Aura: poczucie bezpieczeństwa - i materialnego (4 monet + Kapłan, no i Ślonce wskazuje na sytuację jasna, bez żadnych przeszkód), i w sensie osób Cię otaczających - wprost zaznacza się tu szczerość i bliskość wartości i światopoglądów (Kapłan), z Twoimi przyjaciółmi (Słońce i 4 monet - jako relacje bardzo dla ciebie ważne i drogie - dosłownie skarb), w połączeniu Kapłana i Słońca też widać ich szczere, prawdziwe wobec Ciebie zamiary, Słońce - radość, lekkość od kontaktu;

No i klimaty świąteczne, które bardzo dosłownie widać w Kapłanie - święto religijne, tradycja, i Słońcu - narodziny boskiego dziecka :) 4 monet - może będziecie spędzali święto w 4 ścianach, nie wychodzili na zewnątrz, w Kapłanie mi się widzi spędzenie czasu w otoczeniu rodzinnym... :)

Praca:

Też mi się wydaje, że to jest informacja odnoście dalszego rozwoju (3 buław) zawodowego waszego szefa, może rzeczywiście, gdzieś się przeniesie i będzie jakiś nowy;

Najważniejsze zdarzenie:

Planujesz jakąś podróż/wycieczkę? I Rydwan, i 8 kielichów nawiązują do podróży (lub odejścia), chociaż 8 kielichów też wskazuje na żal, ciężkie emocje, niechęć zostawienia czegoś za sobą. W 9 buław jakbyś opieralas się tej drodze, zmianą. Także lub wyjazd gdzieś, gdzie nie chcesz jechać przed Tobą, lub twoje emocje i podejrzliwe nastawienie przeszkadzają Tobie w wyruszeniu z czymś naprzód, blokują Twoja aktywność 

Co dobrego:

Lub lęk, powstrzymujący ciebie od działania (8 mieczy) będzie przepracowany (3 monet) i śmiało wyruszysz naprzód, lub te przeszkody pod czas podróży, które wywołują w Tobie te nieprzyjemne emocje też da się jakoś wyeliminować i pojedziesz już bez lęku :)

Milej 2 połowy miesiącu i daj znać czy planujesz jakąś podróż (chyba nie, ale tak mi się skojarzyło) :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Podróży nie planuje, ale karty w rydwanie nie wiem czy nie pokazały dziwnej sytuacji. Na portalu randkowym poznałam Pana z którym dzieliła mnie odległość około 100km i spotkaliśmy się ostatnio, po spotkaniu były dalsze rozmowy i planowanie dalszych spotkań i nagle Pan zniknął z dnia na dzień bez słowa. Dziwne to bo wieczorem normalni gadaliśmy a rano już Pan zniknął. Nie wiem czy to może być w tej sytuacji Rydwan i 8 pucharów, ale jakoś tak mi się skojarzyło?

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.12.2019 o 21:48, Mala_83 napisał:

Podróży nie planuje, ale karty w rydwanie nie wiem czy nie pokazały dziwnej sytuacji. Na portalu randkowym poznałam Pana z którym dzieliła mnie odległość około 100km i spotkaliśmy się ostatnio, po spotkaniu były dalsze rozmowy i planowanie dalszych spotkań i nagle Pan zniknął z dnia na dzień bez słowa. Dziwne to bo wieczorem normalni gadaliśmy a rano już Pan zniknął. Nie wiem czy to może być w tej sytuacji Rydwan i 8 pucharów, ale jakoś tak mi się skojarzyło?

Przykra sprawa. Typowy ghosting.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.12.2019 o 18:39, Mala_83 napisał:

Aura
Kapłan +4 denary + słońce

Faktycznie to był miły czas spędzony ze znajomymi i rodziną. Było trochę odpoczynku w 4 ścianach rodzinnego domu. Ogólnie radość i pozytywna aura.

W dniu 12.12.2019 o 18:39, Mala_83 napisał:

Praca
As mieczy+ 3 buławy + król denarów
Tu jakaś kłótnia, konflikt i w 3 buław nowy początek. Może nowy szef w królu denarów?

Tutaj pojawiła się propozycja dodatkowego wynagrodzenia w postaci samochodu służbowego, który mam dostać w drugim kwartale. Jest on bez żadnych ograniczeń więc to dodatkowa nagroda :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.12.2019 o 18:39, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
rydwan + 8 pucharów + 9 buław

Tutaj chyba wskazywało na pojawienie się Pana z którym dzieliła mnie odległość .Było sporo rozmów z Panem i spotkanie i niestety Pan zniknął bez słowa stąd te 8 pucharów jakieś rozczarowanie i brak zaufania w 9 buław

W dniu 12.12.2019 o 18:39, Mala_83 napisał:

Co dobrego się wydarzy
3 denary +8 mieczy + rydwan

W 3 denary przepracowalam to co się wydarzyło, odcinając się od tej sytuacji i ruszyłam dalej do przodu.

Dziękuję wszystkim za interpretację i pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...