Skocz do zawartości

Czy się zobaczę z X - pomoc z rozkładem.


Mefek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim. Wczoraj w ramach ćwiczeń z talia snów (sa to moje początki) zrobiłam rozkład na pytanie "czy w styczniu zobaczę sie z Panem X i czy spędzimy razem kilka dni?"

w odpowiedzi wyciągnęłam karty:

za- giermek monet

przeciw - król kielichów

rada - cesarz

dociągnęłam kartę i wyszła gwiazda

I teraz zgłupiałam bo nie potrafiłam tego prawidłowo odczytać.

Może ktoś pomoże? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to moje początki (nie jest to nawet raczkowanie) znam osobę, która pyta jak i o która pyta i mogę nie być obiektywna:)

według mnie "to Pan X chciałby przyjechać sa nawet takie plany ale ktoś jakiś starszy mężczyzna może mu to utrudniać mieć jakieś pretensje. Tak jakby Pan X ciągle nie mógł podjąć decyzji czego chce, Na końcu jednak podejmie decyzje o przyjeździe i będzie to świetny czas bardzo miło spędzony."

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Cześć 

 

Jako, że sie uczysz to poradzę na początek, żeby dobierać trochę inne rozkłady i trochę inne pytania.

Była wiele lat temu dosyć duża dyskusja na temat tego czy można Tarotowi zadawać pytania od "czy" myślę, że dłużsi stażem użytkownicy pamiętają. Generalnie dla osoby początkującej pytanie nieopisowe tylko takie właśnie zero jedynkowe jest trudne do interpretowania. Lepiej byłoby zadać kartom pytanie: "jak będzie wyglądała moja znajomość z panem X, w kontekście ewentualnego spotkania?" 

Wówczas tarot ma szansę opowiedzieć jakaś historię, której można wyciągnąć spotkanie lub go tam po prostu nie będzie. 

Wtedy taki prosty rozklad: 

1. Tło sytuacji

2. To się wydarzy

3. To się nie wydarzy

4. Wynik 

 

A jak już koniecznie chcesz pytać "czy dojdzie do spotkania?"

To wtedy trochę trzeba zmodyfikować Twój rozkład i np:

1. Tło 

2. To jest za

3. To jest przeciw

4. Wynik 

(Można dodać jeszcze piąta kartę "rada", wtedy nr 4 Rada i nr 5 Wynik).

 

A z Twojego rozkładu to jest to wyciąganie odpowiedzi na siłę. 

Nie ma ani karty wprowadzającej, a polecam każdy rozkład zaczynać od pozycji Tło, bo to nas w ogóle prowadza w energię wróżby. Nie ma też karty kończącej czyli Wynik, a więc tego co jest podsumowaniem i ostateczna odpowiedzią. 

 

Po Twoich kartach spotkania nie widzę, bardziej kontakt SMS 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Czy się zobaczę z X - pomoc z rozkładem.

Arbogast słusznie prawi :)

 

poza tym są 2 pytania do 1 rozkładu

"czy sie zobaczę" "czy spędzimy razem kilka dni"

 

myślę, że dostaniesz jakąś wiadomość od pana, że jakaś część waszych/Twoich planów nie jest możliwa (przeciw Król kielichów) - a z resztą to się okaże, bo pan będzie miał tutaj decydujące słowo (Cesarz), jakaś nadzieja jest (Gwiazda) ale jest to nic pewnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...