Skocz do zawartości

Czy coś się ruszy?


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 

Zadałem kartom pytanie na temat dostania się do branży Y.

 

1. Czy w grudniu 2019 zostanę zaproszony na rozmowę o pracę do którejś z firm z branży Y do których aplikowałem?

 

Rydwan - 8 Buław  - 7 Denarów 

 

Na tą chwilę nie zanosi się na żadne spotkanie, bo nikt się dotąd nie odezwał.

Na pewno będą jakieś nagłe zwroty akcji i wiadomości ale finalnie zastygnie to w martwym punkcie.

 

2. Jak będzie przebiegała moja praca w H w branży, w której jestem z konieczności?

 

Krzyż celtycki 

 

1. Tło sprawy : Słońce 

2. Co jest przyczyną : 10 Mieczy 

3. Świadome podejście; Głupiec 

4. Podświadome: Cesarz

5. Co było: Paź Pucharów 

6. Najbliższa przyszłość: 5 Denarów 

7. Nastawienie: Król Buław 

8. Wpływ otoczenia: Pustelnik

9. Oczekiwania: 6 Mieczy 

 

Finał na 3 karty 

Ryc Pucharów  - 6 Denarów- 7 Pucharów 

 

Praca jako miejsce i otoczenie mi bardzo odpowiada, ale mimo wszystko męczy mnie ta praca i wprawia w destrukcję. 5 Den to sygnał, że zbliża się czas ochłodzenia stosunków ale również mniej będę pracował bo to wszelakie deficyty. Oczekuje zmiany branży,  gdyż ta mi nie pasuje a jestem tu z konieczności dopóki nie znajde czegoś w branży Y. Finalnie raczej się utrzymam w H ale będę myślami z osiągnięciem sukcesu w Y.

 

Pomóżcie rozwikłać mi tą zagwozdkę dzisiejszą  ;)

 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza

1. Trochę ogólne to pytanie: "do którejś z firm". Zaproszenie może się pojawić ale rozmowy będą już w nowym roku. Chyba, że dwie pierwsze karty pokazały Twoje nastawienie, że bardzo chcesz, że do wielu firm dokumenty wysłałeś - "zasiałeś" ale na efekty trzeba będzie poczekać.

2. No nie chcesz tu być, raczej się to nie zmieni w najbliższym czasie i chcesz odejść, zmienić branżę, choć wbrew pozorom nie jest tak źle w tej branży, w której jesteś. Masz ambicje, by zajmować wyższe stanowisko ale brak Ci doświadczenia w tej konkretnej branży, by już to osiągnąć. Zbyt luźne podejście do pracy (może brak większego zaangażowania?) w stosunku do ambicji nie jest pomocne.

Myślę, że żeby Twoje plany mogły się zrealizować (czy w tej czy innej branży), potrzebne byłoby Twoje większe zaangażowanie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ziomal597 napisał:

Hej 

Zadałem kartom pytanie na temat dostania się do branży Y.

 

1. Czy w grudniu 2019 zostanę zaproszony na rozmowę o pracę do którejś z firm z branży Y do których aplikowałem?

 

Rydwan - 8 Buław  - 7 Denarów 

 

Na tą chwilę nie zanosi się na żadne spotkanie, bo nikt się dotąd nie odezwał.

Na pewno będą jakieś nagłe zwroty akcji i wiadomości ale finalnie zastygnie to w martwym punkcie.

 

2. Jak będzie przebiegała moja praca w H w branży, w której jestem z konieczności?

 

Krzyż celtycki 

 

1. Tło sprawy : Słońce 

2. Co jest przyczyną : 10 Mieczy 

3. Świadome podejście; Głupiec 

4. Podświadome: Cesarz

5. Co było: Paź Pucharów 

6. Najbliższa przyszłość: 5 Denarów 

7. Nastawienie: Król Buław 

8. Wpływ otoczenia: Pustelnik

9. Oczekiwania: 6 Mieczy 

 

Finał na 3 karty 

Ryc Pucharów  - 6 Denarów- 7 Pucharów 

 

Praca jako miejsce i otoczenie mi bardzo odpowiada, ale mimo wszystko męczy mnie ta praca i wprawia w destrukcję. 5 Den to sygnał, że zbliża się czas ochłodzenia stosunków ale również mniej będę pracował bo to wszelakie deficyty. Oczekuje zmiany branży,  gdyż ta mi nie pasuje a jestem tu z konieczności dopóki nie znajde czegoś w branży Y. Finalnie raczej się utrzymam w H ale będę myślami z osiągnięciem sukcesu w Y.

 

Pomóżcie rozwikłać mi tą zagwozdkę dzisiejszą  ;)

 

Niestety na branże Y będziesz musiał poczekać karta 7 monet bardzo mocno odwleka nasze pragnienia a czasie. Jeśli chodzi o H będziesz dalej tam pracować, ale tak jakbyś mimo wszystko marzył o czymś innym a tak to. Praca dla pracy. 

 

Powodzenia! 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.12.2019 o 20:21, Ziomal597 napisał:

Hej 

Zadałem kartom pytanie na temat dostania się do branży Y.

 

1. Czy w grudniu 2019 zostanę zaproszony na rozmowę o pracę do którejś z firm z branży Y do których aplikowałem?

 

Rydwan - 8 Buław  - 7 Denaró

Tak jak myślałem, spotkania ani nawet zaproszenia nie było. 7 Denarów skutecznie na grudzień 2019 zamroziła sprawę.. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.12.2019 o 22:51, panna.marta napisał:

2. Jak będzie przebiegała moja praca w H w branży, w której jestem z konieczności?

 

Krzyż celtycki 

 

1. Tło sprawy : Słońce 

2. Co jest przyczyną : 10 Mieczy 

3. Świadome podejście; Głupiec 

4. Podświadome: Cesarz

5. Co było: Paź Pucharów 

6. Najbliższa przyszłość: 5 Denarów 

7. Nastawienie: Król Buław 

8. Wpływ otoczenia: Pustelnik

9. Oczekiwania: 6 Mieczy 

 

Finał na 3 karty 

Ryc Pucharów  - 6 Denarów- 7 Pucharów 

Weryfka 

 

Wszystko z tego rozkładu się pokrywa. 

Lubię to miejsce pracy mimo, iż branża totalnie nie moja,  co też widać po karcie słońce i 10 Mieczy. Niby jest ok ale się męczę...

Najbliższa przyszłość w postaci 5 Denarów świetnie się sprawdziła, gdyż przez 15 dni nie pracowałem bo wynegocjowałem wolne, zatem deficyt pracy to był.. 

Faktycznie oczekuje na zmianę branży, co trafnie określa 6 Mieczy.

 

Reasumując wróżba się sprawdziła. Dzięki za pomoc w interpretacji. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...