Skocz do zawartości

Święta i Sylwester ZWERYFIKOWANY


Mesi

Rekomendowane odpowiedzi

...to i ja zadałam pytanie, jak je spędzę ;)

Talia: Legacy of the Divine Tarot

Święta: Kochankowie - Królowa Buław - 6 Kielichów tło: Koło Fortuny

- wygląda na to, że spędzę je w rodzinnym gronie, w dobrej, świątecznej atmosferze, nie w taki sposób, w jaki się spodziewałam (Koło fortuny - które tez może pokazywać, że to w jakiś sposób będzie ważny czas).

Sylwester: Śmierć - 6 Buław - Cesarzowa, tło: 6 Mieczy

- no ładnie... mam nadzieję, że Śmierć w tym przypadku pokazała dokładnie czas: zakończenie starego roku i rozpoczęcie nowego. Może jakiś wyjazd i zabawa w gronie osób, z którymi jakiś czas się nie widziałam... :mysli:

I tu i tu powinnam się bardzo dobrze czuć (Królowa Buław, Cesarzowa).

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Mesi napisał:

...to i ja zadałam pytanie, jak je spędzę ;)

Talia: Legacy of the Divine Tarot

Święta: Kochankowie - Królowa Buław - 6 Kielichów tło: Koło Fortuny

- wygląda na to, że spędzę je w rodzinnym gronie, w dobrej, świątecznej atmosferze, nie w taki sposób, w jaki się spodziewałam (Koło fortuny - które tez może pokazywać, że to w jakiś sposób będzie ważny czas).

Sylwester: Śmierć - 6 Buław - Cesarzowa, tło: 6 Mieczy

- no ładnie... mam nadzieję, że Śmierć w tym przypadku pokazała dokładnie czas: zakończenie starego roku i rozpoczęcie nowego. Może jakiś wyjazd i zabawa w gronie osób, z którymi jakiś czas się nie widziałam... :mysli:

I tu i tu powinnam się bardzo dobrze czuć (Królowa Buław, Cesarzowa).

Święta sympatycznie w gronie rodziny powinno być fajnie dużo rozmów, ruch jednym słowem będzie się działo. 

 

Sylwester myślę, że zmienia się twoje plany na coś nieoczekiwanego. 

 

Miłej zabawy. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.12.2019 o 20:19, Mesi napisał:

 Święta: Kochankowie - Królowa Buław - 6 Kielichów tło: Koło Fortuny

Święta dość aktywne w miejscu z dzieciństwa. 

W tle Koło Fortuny może mówić o nagłej zmianie planów bo też się pojawiła karta Kochanków mówiąca o dylematach,  typu  czy jechać do Cioci Basi czy Babci Stefanii..

Natomiast będzie wszystko ok 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.12.2019 o 20:19, Mesi napisał:

Sylwester: Śmierć - 6 Buław - Cesarzowa, tło: 6 Mieczy

Generalnie będziesz zadowolona. Mamy dwie karty zmiany, tak jakbyś noc sylwestrową miała spędzać inaczej niż zakładałaś..

Jest jednak 6 Buław czyli przeforsujesz wbrew trudnościom swoje pierwotne plany i będziesz się dobrze bawiła.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

panna.martaZiomal597 - dziękuję bardzo za pomoc :bukiet2:

Jeśli chodzi o święta, to bardzo prawdopodobne, że zadzieje się tak, jak piszecie (choć w momencie stawiania kart sytuacja wyglądała totalnie odwrotnie). Ale... z weryfikacją poczekam, jak już będzie "po" ;)

Planów na sylwestra nie mam żadnych - ale (poza małymi wyjątkami) zawsze tak mam, że wszystko organizuje się tuż przed ;)

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.12.2019 o 20:19, Mesi napisał:

...to i ja zadałam pytanie, jak je spędzę ;)

Talia: Legacy of the Divine Tarot

Święta: Kochankowie - Królowa Buław - 6 Kielichów tło: Koło Fortuny

- wygląda na to, że spędzę je w rodzinnym gronie, w dobrej, świątecznej atmosferze, nie w taki sposób, w jaki się spodziewałam (Koło fortuny - które tez może pokazywać, że to w jakiś sposób będzie ważny czas).

Sylwester: Śmierć - 6 Buław - Cesarzowa, tło: 6 Mieczy

- no ładnie... mam nadzieję, że Śmierć w tym przypadku pokazała dokładnie czas: zakończenie starego roku i rozpoczęcie nowego. Może jakiś wyjazd i zabawa w gronie osób, z którymi jakiś czas się nie widziałam... :mysli:

I tu i tu powinnam się bardzo dobrze czuć (Królowa Buław, Cesarzowa).

Święta spędzone w gronie najbliższych. Mogą pojawić się dawno niewidziani krewni. Będziesz doskonale czuła się wśród bliskich Co osób.

 

Sylwester: Dla mnie jakaś zmiana planów, która wyjdzie Ci na dobre. Powinnaś skorzystać z propozycji wyjazdu, o ile taki się pojawi. Na pewno, będziesz brylować i rewelacyjnie wyglądać.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Święta spędzisz w miłym towarzystwie, widać Twoją aktywność i energię. 6 Kielichów to zarówno rodzina, bliscy, jak i miła, serdeczna atmosfera :) Może Cię coś zaskoczyć, albo coś będzie inaczej, niż zwykle ;)

Uważam, że Śmierć mówi, że zmienisz plany, ale okaże się to jak najbardziej korzystne :) Cesarzowa jest zadowolona :) 6 Mieczy jakoś mi z wyjazdem kojarzy :)

Wesołych Świąt i dobrej zabawy ! :)

Odnośnik do komentarza

Święta: w miłym towarzystwie (6 kielichów), z członkami rodziny/z kim, kogo znasz z dzieciństwa, będziesz bardzo aktywna (królowa buław, kolo), może rzeczywiście pojawić się przypadkowa zmiana planów/staniesz przed wyborem);

Sylwester: i z 6 mieczy i że Śmierci widać, że będzie to koniec roku, koniec cyklu i do nowego wejdziesz dumnie, uroczyście (6 buław), jak pani życia (Cesarzowa). Może będziesz znacznie piękniejsza od innych tez (Cesarzowa) ;)

 

Miłej zabawy i wesołych świąt ;)

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja świąt:

Wyjechałam daleko, do miejsca z dzieciństwa, spotkałam dawno niewidzianych krewnych, było miło, sympatycznie, dużo rozmów :) Kiedy stawiałam karty, plany były zupełnie inne. Czyli było tak:

W dniu 19.12.2019 o 19:49, panna.marta napisał:

Święta sympatycznie w gronie rodziny powinno być fajnie dużo rozmów, ruch jednym słowem będzie się działo. 

 

W dniu 19.12.2019 o 22:41, Ziomal597 napisał:

Święta dość aktywne w miejscu z dzieciństwa. 

W tle Koło Fortuny może mówić o nagłej zmianie planów bo też się pojawiła karta Kochanków mówiąca o dylematach,  typu  czy jechać do Cioci Basi czy Babci Stefanii..

Natomiast będzie wszystko ok 

 

W dniu 20.12.2019 o 19:01, mezza napisał:

Święta spędzone w gronie najbliższych. Mogą pojawić się dawno niewidziani krewni. Będziesz doskonale czuła się wśród bliskich Co osób.

 

W dniu 23.12.2019 o 13:02, Lianna napisał:

Święta spędzisz w miłym towarzystwie, widać Twoją aktywność i energię. 6 Kielichów to zarówno rodzina, bliscy, jak i miła, serdeczna atmosfera :)

 

W dniu 23.12.2019 o 18:19, Willow napisał:

Święta: w miłym towarzystwie (6 kielichów), z członkami rodziny/z kim, kogo znasz z dzieciństwa, będziesz bardzo aktywna (królowa buław, kolo), może rzeczywiście pojawić się przypadkowa zmiana planów/staniesz przed wyborem);

 

Co do Sylwestra - nadal planów brak - zobaczymy :)

Dziękuję i pozdrawiam :bukiet2:

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja Sylwestra:

Zaproszenie, z którego skorzystałam, pojawiło się dzień przed - a więc plany zmieniły się w ostatniej chwili. Nie wyjeżdżałam - byłam na imprezie bardzo blisko domu. Nowe towarzystwo, w tym zagraniczne. Dużo dobrego humoru, dobrej zabawy, ciekawych rozmów. Jestem bardzo zadowolona :) 

Dziękuję Wam i dobrego roku życzę :dance:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na Święta i Sylwester ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...