Skocz do zawartości

ślub znajomej, szklanka z obtłuczonym dnem


Gość Ava55

Rekomendowane odpowiedzi

miałam dziś dziwny sen

śniło mi się, ż jestem w domu dalekiej (slabo znanej) znajomej i ktos z jej rodziny, jakby córka - nie widziałam ma mieć ślub a my ubieramy się na tę uroczystość ; jestem tam ja i moja córka, o jakieś 10 lat młodsza, też jakaś rodzina ze strony mojego męża chyba

drugi element tego snu, że poplamiłam ubranie czy dywan.w tym domu - bo pękła mi szklanka z sokiem (jasnym, jak jabłkowy) od spodu, włożyłam ją w drugą szklankę gdy się zorientowałam, czułam się z tym trochę niezręcznie

byłam tam właśnie jako dalsza znajoma ; znamy się poprzez córki, ponieważ chodziły do jednej podstawówki, ale nie przyjazniły sie jakoś blisko;

wczoraj spotkałam tę znajomą w sklepie - ale nie rozmawiałyśmy tym razem, ona ma 3 córki - z czego wiem, że 2 wyszły już za mąż a najmłodsza jest w wieku mojej córki (22)

 

co do szklanki, to nie mam za bardzo pomysłu ma interpretację - może odpływ kasy ? próba zatamowania tego ?

 

a co do ślubu znajomej czytałam o dwóch, totalnie rozbieżnych

a. wyiaźna poprawa materialna, powodzenie

b. choroba lub śmierć w rodzinie - z sennika hinduskiego, mam nadzieję, że ze wzgledu na odległość kulturową to raczej nie to (Hindusi np. uważają biały kolor za kolor żałoby)

c. a może jej najmłodsza wychodzi za maż naprawdę ?? nie bardzo mam jak sprawdzić :S spospotykamy się bardzo rzadko

 

może macie jakieś spostrzeżenia, pomysły :oswiecony:

także co do szklanki :prosi: :bukiet3i:

 

a !  z dziwnych rzeczy - wyciągnęłam przed chwilą kartę z netu (z automatu) na ten sen, gdy przeczytałam o tym, jak hinduski słownik snów interpretuje ślub, bo sie wystraszylam - i wyszła mi karta Śmierci

nie za bardzo podoba mi się, że tak mi się wyciągają karty jak w danej chwili pomyślę - to nie pierwszy raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może twój sen dotyczy zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, z przygotowaniami do świąt, spotkania z bliższą, dalszą rodziną lub Sylwestrem i (szklanka (kieliszek szampana) ) nieświadomie popełnionego faux pas...

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jest już po świętach i chyba mogę napisać, z czym prawdopodobnie wiązał sie ten sen

dodam, że jakoś nastepnej nocy śnił mi się dom, mam wrazenie, że mój - ale ten z dzieciństwa - że ma okna bez szyb, i jest pusty, bez sprzętów i pozalewany (stojącą) wodą, jak po powodzi albo oberwaniu chmury, takie raczej ponure wrażenie

 

w Wigilie dowiedziałam się, że partnerka brata odchodzi od niego, razem z dziećmi

(święta u rodziny męża przebiegły bezproblemowo)

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...