Skocz do zawartości

Kamień faraona sprzedam


Kamień Faraonów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam do sprzedania ważący ok. 180g kamień Faraonów. Ze wzgledu na bardzo małą ilość tych, że oto kamieni na rynku zdecydowałem się sprzedać ten który posiadam. Jest on średnicy między 7-8cm. W nienaruszonym stanie jeżeli chodzi o powłokę i strukturę. 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Kamień faraona sprzedam
  • Ekspert

I rejestrujesz się tu tylko po by go sprzedać? A ani dzień dobry, ani be, ani me, ani kukuryku - a mamy od tego  powitalnię.  Po prostu masz społeczność forum  gdzieś bo chodzi tylko o własny interes. Może lepiej na Allegro zajrzyj albo eBay?

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ezoterykę to raczej nie zbyt się nią interesuje, sprawa pierwsza. Sprawa druga, na co dzień sporo pracuję, mam swoje pasję, obracają się one w realnym świecie i nigdy nie miałem konta na żadnym forum, nie wiedziałem, że takie są zasady. Przepraszam. Tak, założyłem tutaj konto ze względu na sprzedaż w/w kamienia. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kamień Faraonów napisał:

mam swoje pasję, obracają się one w realnym świecie

W realnym świecie nie zauważyłeś że lepszym miejscem do tego będzie Allegro...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, Kamień Faraonów napisał:

Tak, założyłem tutaj konto ze względu na sprzedaż w/w kamienia. 

o.k nie będziemy więcej roztrząsać kto i po co tu zawitał. Ogłoszenie uzupełnij, przede wszystkim o cenę i dobrze byłoby, gdybyś wstawił fotę kamienia. W ciemno to raczej nikt nie kupi - te kamienie mają różne formy, a dla "ezo-kamieniarzy" istotna jest również jego barwa. 

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piko napisał:

W realnym świecie nie zauważyłeś że lepszym miejscem do tego będzie Allegro...

Uznałem, że mało kto będzie szukał tam takich rzeczy, a na tym forum na pewno są osoby, które byłyby tym zainteresowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Kamień Faraonów napisał:

Uznałem, że mało kto będzie szukał tam takich rzeczy, a na tym forum na pewno są osoby, które byłyby tym zainteresowane. 

I tu się mylisz. Tam akurat zainteresowani będą szukać, bo jest to serwis sprzedażowy. My mamy tylko wewnętrzny bazarek, ale na kamienie zapotrzebowania tu właściwie nie ma, bo ta tematyka jest niszowa. Ezoforum kojarzy się ogólnie - z ezoteryką, lecz już nie z minerałami. Tak to wygląda. Jest jednak możliwość, że ktoś wygogluje kamień u nas i wejdzie na forum po niego :) 

Zrób przystojne zdjęcie, określ cenę - w przeciwnym wypadku to tak jakbyś sprzedawał powietrze ;) 

  • Cool 1
  • W punkt 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2019 o 17:22, Kamień Faraonów napisał:

Witam.

 

Mam do sprzedania ważący ok. 180g kamień Faraonów. Ze wzgledu na bardzo małą ilość tych, że oto kamieni na rynku zdecydowałem się sprzedać ten który posiadam. Jest on średnicy między 7-8cm. W nienaruszonym stanie jeżeli chodzi o powłokę i strukturę. 

 

Pozdrawiam.

Średnica 9-10 cm wysokość 3.5cm, waga 200g dokładnie 209g. Barwa między ciemnym, a jasnym. Zdjęcia na PW dla zainteresowanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zamknął ten temat
  • Administrator

Nie bawmy się w ciuciubabkę - ceny nie ma, zdjęcia nie ma - nie jest to zdjęcie wprawdzie nakazem, lecz wypadałoby wrzucić choć jedną fotę, bo to jednak nie jest bułeczka z taśmy.

  • Cool 1
  • W punkt 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer odblokował ten temat
  • 2 tygodnie później...

Ja mam sześć takich kamieni i wszystkie kupiłem na allegro, istotne było dla mnie zdjęcie z jednej i drugiej strony, czyli przodu i tyłu kamienia, bo różnie mogą wyglądać poszczególne egzemplarze, a barwa jest zdecydowanie najważniejsza, bo w zależności od niej ma różne zastosowania. Tak w ciemno, to raczej nikt nie kupi, kamień musi wpaść w oko, choć zdjęcie nie oddaje energetyki kamienia, nie można go poczuć, to jeśli ktoś dobrze zna te kamienie, to po samej fotografii może wiele wywnioskować.

Edytowane przez Murugan
  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...